Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    dostum bende süperlight kullanıcısıyım bu motorun ölüsü gidiyor...

bence sınıfının birincisi...

taş gibi motor, tabii kimin kullandığına bağlı...

yalnız 90km yi biraz zor geçersin...

ben bu motorla 2 kez yalova bir kezde kapıdağına gittim...

hiçbir motor sorunu yaşamadım... bir debreyaj sorunum var ama kalkapazanlığımdan kaynaklanan birşey...

unutma! motor arızaları %80 kullanıcısından kaynaklanır...

başlangıç olarak en iyisi derim...

damla depo kullanmış adamlar ki bir çok kaliteli motorda dahi yok... tek hoşuma gitmeyen yanı arka salıncağın dikdörtgen demir olması...
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

Super Light'ların ikinci elleri de gayet oygun fiyatlara satılıyor.Biraz küçük bir motor ama başlangıç için fena değil gibi.

Alıntı Batis Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı Deli çerkes Nickli Üyeden Alıntı
    İstanbulda iseniz Bodrum cafe'nin işletmesini yapan Aykut'un motorunu bir görün derim. 250 CC'lik siyah bir Sym

250 cc SYM'lerin 2. elleri bile 4000 - 5000 YTL civarı değil mi? Yoksa ben yanlış motora mı bakıyorum :?

Vardır bir bildiğimiz. Aykutu arayınn

snakesawar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tuncay öztürk
    Öğrenci
     Keeway ARN125
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    çok sağolun arkadaşlar hepiniz yardımcı olmaya calısıyorsunuz. sagolun varolun. ama işte biraz daha fazla bilgi edineyim diye herkese sorunca herkes farklı farklı seyler söylüyor ondan moralim bozuldu. şu an çalışmamın tek sebebi motor yoksa harçlıgım kendime yetiyor. annem her ne kadar mtor istemese de(babamın motor kazası var da) ben yine de alacagım ama tam koruma.. hepinize tesekkürler ;) bu arada deli cerkez abi. bu 250 lik makine yi örnek vermişsin benim limitler dahilinde mi ki de yazmıssın eger öyleyse bi görmeli derim. ben gebzede oturuyorum. istanbul sayılır ;)

gezgin murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat özdemir
    Serbest Meslek
     zealsun chopper
     İçel-Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    bütçenin yettiği makinayı al kardeşim... keeway ları bilmem ama motor şans işi...
    Ben buna katılmıyorum motor şans işi deyil abicim hepimiz motorcu adamız tamam aramızda motordan anlamayanda olabilir bunada bişey dedigimiz yok anlayan bir kimsedemi yok içinizde bak ne güzel orda bodrum cafeniz varmış orda elbet bir abimiz veya bir kardeşimiz yardımcı olur MOTOR ŞANS İŞİ DEYİL kesinlikle katılmıyorum APRON83 dedigi gibi bekleme imkanın vede büççen el veriyorsa benimde tercihim REGAL derim 250 cc bence tam sanada yeter bendede 150 cc capper var bana yetiyor ayrıca motorcu adamda cc sınırı yoktur bunuda unutma 150 derken yok 250 olsun dersin yok 500 olsundersin hep cc olsun dersin onun için bu işin sonu yokkk neden ben motorumu 1000 kmde 2.el aldım şimdi 16.700 kmde hatta ve hatta kino babaya sorun muratın motoru hiç tamire girdimi bu süre içinde oda çin malı olmasına ragmen motor üstü kapalı bir kutu deyil bakarsın baktırırsın sürersin sürdürürsün ne oldugu çıkar karşına AMAN DİKKAT:en büyük dikkatin sakın kazalı olmasın ozaman hapı yutarsın ocagına incir agacı diker ozaman o motor forumda bir arkadaşımız yazmış 90 nı geçmez yok öyle bişey motor devrinde vede randımanlı bir şekilde açılırsa sürata ibrenin sonunu görürsün yok ben randımanlı vede devirli kullanamam dersen ozamanda tamirhanenin yolunu görürsün burda 5 arkadaşımda var keeway hatta resimleri duruyorsa yükleyeyim hepside çok memnun artı bunlar çin malı deyil bilgine sana bir kardeş tavsiyesi baktır gösttert korkmadan bin devirli vede kasklı olmak şartıyla FARINDA YOLUNDA AÇIK OLSUN

tuncay öztürk
    Öğrenci
     Keeway ARN125
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı gezgin murat Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    bütçenin yettiği makinayı al kardeşim... keeway ları bilmem ama motor şans işi...
    Ben buna katılmıyorum motor şans işi deyil abicim hepimiz motorcu adamız tamam aramızda motordan anlamayanda olabilir bunada bişey dedigimiz yok anlayan bir kimsedemi yok içinizde bak ne güzel orda bodrum cafeniz varmış orda elbet bir abimiz veya bir kardeşimiz yardımcı olur MOTOR ŞANS İŞİ DEYİL kesinlikle katılmıyorum APRON83 dedigi gibi bekleme imkanın vede büççen el veriyorsa benimde tercihim REGAL derim 250 cc bence tam sanada yeter bendede 150 cc capper var bana yetiyor ayrıca motorcu adamda cc sınırı yoktur bunuda unutma 150 derken yok 250 olsun dersin yok 500 olsundersin hep cc olsun dersin onun için bu işin sonu yokkk neden ben motorumu 1000 kmde 2.el aldım şimdi 16.700 kmde hatta ve hatta kino babaya sorun muratın motoru hiç tamire girdimi bu süre içinde oda çin malı olmasına ragmen motor üstü kapalı bir kutu deyil bakarsın baktırırsın sürersin sürdürürsün ne oldugu çıkar karşına AMAN DİKKAT:en büyük dikkatin sakın kazalı olmasın ozaman hapı yutarsın ocagına incir agacı diker ozaman o motor forumda bir arkadaşımız yazmış 90 nı geçmez yok öyle bişey motor devrinde vede randımanlı bir şekilde açılırsa sürata ibrenin sonunu görürsün yok ben randımanlı vede devirli kullanamam dersen ozamanda tamirhanenin yolunu görürsün burda 5 arkadaşımda var keeway hatta resimleri duruyorsa yükleyeyim hepside çok memnun artı bunlar çin malı deyil bilgine sana bir kardeş tavsiyesi baktır gösttert korkmadan bin devirli vede kasklı olmak şartıyla FARINDA YOLUNDA AÇIK OLSUN

eywalah abicim sagolasın acıklaman için.. sen de hoş gedin bu arada foruma

Ne zor işmiş motor almak be abicim!

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Kısaca bakarsan ve zorlamadan kullanırsan seni üzmez ama hor kullanırsan elinde patlar
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

orkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ORKUN TÜLÜ
    Makina Mühendisliği
     REGAL RAPTOR
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    birşeyi merak ediyorum
    hiç motor tecrüben varmı
    race, turing, enduro, cros bu tip motorların hiç sürmeyi denedin mi
    yada bunları satan bir yerde üzerine oturp bunlardan birini kullandığını düşündün mü
    tamam bütçene göre motor bakıyosunda motorun tarzına nasıl karar verdin yada verdin mi?

tuncay öztürk
    Öğrenci
     Keeway ARN125
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı orkun Nickli Üyeden Alıntı
    birşeyi merak ediyorum
    hiç motor tecrüben varmı
    race, turing, enduro, cros bu tip motorların hiç sürmeyi denedin mi
    yada bunları satan bir yerde üzerine oturp bunlardan birini kullandığını düşündün mü
    tamam bütçene göre motor bakıyosunda motorun tarzına nasıl karar verdin yada verdin mi?
    söyle söyliim. cocuklugum bisiklet tepesinde geçti. sonra köyde puch sürerdim.. şehirde de scooter sürdüm ama öyle vitesliyle pek bi trafik tecrübem yok. tarz olarak da kararımı tereddütsüz verdim. bi racing e sadece değişiklik olsun diye binebilirim ilerde.(satın almam ama sadece kısa bir sürüş) onun dışında kross da ilerde hafif orman gezileri için deneyebilirim(tosfed gözetmeniyim ve offroad bambaska birşey) ama asılı ilerde parayı vurunca touringg chopper ise hep olucak ;)

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)