Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

snakesawar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tuncay öztürk
    Öğrenci
     Keeway ARN125
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Moralim bozuldu!

yahu ben öğrenciyim ve sırf motor alabilmek için parttime mcdonaldsta k..pek gibi calısıyorum ama. alabilicegim bütce kısıtlı tabi. 1,500 2000 lere kadar limitim var onu da kredi çekip ödemeyi düşünüyorum. asıl amacım okulum uzadıgı için ve motoru arzuyla istedigim için motoru alıp 2 sene sonra satıp o parayla da son senemi kendi cebimden vermek. bu butceyle keeway super light 150 düşünüyordum ama gerek gecen gün bmw gs i olan bi abiyle konustugum kadarıyla ve forumdan okudugum kadarıyla bu keewayler hakkında atıp tutuluyo aslı nedir. ???????? şimdi alsam binsem keeway e birbucuk sene( ama temiz tabii, hergün silerim valla. :( evin garajı da var) sonra elimde mi kalır çok mu zarar ederim. benim bu durumumdaki biri ne yapmalı???üzüldüm moralim bozuldu valla yardım lütfen abiler ablalar?!

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    güzel kardeşim madem gücün ona yetiyor al ...

benim yanımda beraber çalıştığımız bi çömezimde var sıfır gibi ikinci el aldı 1,5 senedir çok afedersin köpek gibi biniyor sadece bi zincir değiştirdi o kadar keavey150 yağını 1000 km de (2 haftada) bi değiştiriyo hiç bir problem yaşamadı süratide sevmiyor gayet güzel ve nazikçe devamlı biniyor ve makinasıda daha tık demedi bilgine
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

CİNGENE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

volkan kaya
    Makina Mühendisliği
     dd250 e 34 J 0514 Bursa
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

:)

Sıkma canını kardeşim...Sen tertemiz usulunce kullan ZORLAMA sorun morun yasamazsın..Sevgili Komutanımla aynı fikirdeyim..Bizim herifciogulları Mobyletten bile Racing yaratmaya calısınca ondan sonra motoro sövüyo...Gönlünden ne geciyosa onu yap onu yasa..mutlu olacaksan hemen al...Ücgünlük dünyada zevk alıp mutlu olacaksan düsünme hicbirseyi...ŞÜPHE,KUŞKU,ÖNYARGI ve KEŞKE ler ne milletleri batırmış yok etmiş yeryüzünden...sen her duyduguna inanma.Hersey senin elinde..kendine SAĞLAM bak;)
    Etrafım Arthiss Kaynıyo Ama Bilmiyolar Ki Yönetmen Benim İstedigime ROL Veririm İstedigime YOL!...
    GYPSY

orkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ORKUN TÜLÜ
    Makina Mühendisliği
     REGAL RAPTOR
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    en iyi motor senin aldığın motordur kardeşim adamlar tutturmuş bir çin düşmanlığı gidiyor
    önemli olan iki teker zevkini almak

barismert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barış mert bulca
    Serbest Meslek
     rr dd250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    alırken iiice incele motoru motordan anlayan biriyle git temiz az km de bitane al pişman olmıcaksın arkadaşda var bizim pek seri diil ama iş görür emsallerine göre daha az sorunlu işallah hayırlı olur ama bu kadar sorun yapma hepsini çözersin nasılsa
    RESMİNİZİ ÇİZELİM İSTER MİSİNİZ?

http://www.yagliboyasanati.tr.gg

leventse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

L
    Öğrenci
     keeway sl 150
     1
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bende superlıght kullanıyorum ve bılgın olsun sert kullanıyorum henuz bı sorununu gormedım depo kapagı zırıltısı harıc motorunu ben actım sıfır aldım yanı ama sert kullanımla acılmasına ragmen egzosta sararma bıle olmadı

sadece on frenıne fazla guvenme ıkı frenı beraber kullan sorun yasamazsın

İstanbulda iseniz Bodrum cafe'nin işletmesini yapan Aykut'un motorunu bir görün derim. 250 CC'lik siyah bir Sym

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    bütçenin yettiği makinayı al kardeşim... aldıktan soora buna bi de pinmek için masrafın olacak haliyle... şartlarını zorlamadan yavaş yavaş büyütürsün ....

burda bi arkadaşıma regal aldık... adam aldığı günden beri tamirden çıkamıyo...bi türlü olmadı el kadar motor...her gün arıza yapıyor.. keeway ları bilmem ama motor şans işi...
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Alıntı Deli çerkes Nickli Üyeden Alıntı
    İstanbulda iseniz Bodrum cafe'nin işletmesini yapan Aykut'un motorunu bir görün derim. 250 CC'lik siyah bir Sym

250 cc SYM'lerin 2. elleri bile 4000 - 5000 YTL civarı değil mi? Yoksa ben yanlış motora mı bakıyorum :?

apron83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okay yalçın
    Türk Silahlı Kuvvetleri
     RR class
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    snakesawar ben de iki ay once keeway alcaktm cok arastırdım. herhangi bi sorun yasatmayacagı dogru. fiyat olarak da gayet iyi ama motorun boyutları ve tarzı seni tatmin edermi bilmiorm. sonucta chopper bi motor sekil olarakta farklı olmalı. amac sadece motora binmek ise ybr 125 de kullanılablr sonucta. sana tavsiyem biraz daha bekleyerk para yonunden kendini ayarlarsan regal i secmen. fiyat olarak kucuk ama diger yonlerden bn ce buyuk fark var. 2. el temiz bi regal cok daha hos bence
    okay
    B rh(+)

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)