Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Öğrenci
     Antalya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Kıbrıstan Görüntüler,Sizler için Yavruvatan...

Girne merkez

Aşşağı doğru iniyoruz

Arka sokaklar :mrgreen:

İngilizlerden kalan tarihi kilise

Taksilere dikkat!

Liman Yolu

Eski liman

Eski bir kilise daha simdi estate agency

Harbour Yolu

Harbourun dewamı

Cafe 34 (buranın sahibinde 1tane yamaha 600 cc den daha büyük bir chopper moturu wardı) :P

Motor Servisi :mrgreen: adamlar aşmış artık :evil:

Kıbrısta gördügüm ikinci chopper sahibini görsem ne kadara aldıgını soracaktım :mrgreen:

Camimi kilisemi bende bilmiom :(

rum sınırı Girne kapısı

Sizler için biraz birşeyler toparladım ve paylaşmak istedim su anda Kıbrısın durumu vahim sayılır (zaten hep öyleydi) İngiliz hükümeti buraya yaşlı vatandaslarının ceplerine para koyup arsa almasını saglıyor ve Toprak sahibi olan ingilizler kıbrıs hükümeti ve kıbrısnı genelinde yavas yavas söz sahibi olacaklar (yeniden),İngiltere neden türkiye ile stratejik ortaklığa sıcak bakıyor dersiniz :!: Biraz tarihi biraz modern! olan kbıorstan daha doğrusu benim yaşadığım sehirden birkaç fotoğrafları sizlerle paylaştım.....

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yahu ne güzel taksiler, ama duyduğum kadarıyla tuzlu olabiliyomuş binmesi...paylaşımın için saol biraderim... gözüne, gönlüne sağlık...
    SSUUUUuuu...!

Öğrenci
     Antalya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Hemde ne yakıyor usta :P adam arabanın astarını baska nasıl cıkaracak :P

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yok yok.. sana en yakın zmanda bi rr bulalım... ocak gibi fiyatlar iice taban yapınca antalyadan, muğladan falan bakmak lazım...
    SSUUUUuuu...!

ugurcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uğur akyay
    Halkla İlişkiler
     R1150GS
     İstanbul - Ümraniye (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ahhh be özlemişim hiç aklıma gelmezdi:D
    öncelikle cami mi minaremi dediğin binanın adı namık kemal camii magosada yer almaktadır kale içinde ve venediklilerden kalma bir yapıdır osmanlı döneminde cami olarak orjinal yapı bozulmadan çevirilmiştir.
    girne için taksiler ole ama magosada biz taksilerle pazarlık ederdik en kral mercedes e 2.50 ytl ye binerdik :D gerçi bizim gelmemize yakın taksi metre koydular ama bizi tanıyan taksiciler açmazdı taksimetreyi.
    ayrıca o taksileri onların almayadan alıp oraya getirmeleri için verdiği paraya burada doğan-şahin alamzsınız. çünkü o araçlar gümrüksüz ve vergisiz almanyadan kaç paraya bulurlarsa o paraya getiriolar :D
    250 dd e9-b 2007-2009
    F650 "99 2009-2010
    FZS600 "03 2010-2013
    DL650 "05 2013-2014
    R1150GS ''00 2014-...

Öğrenci
     Antalya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı ugurcuk Nickli Üyeden Alıntı
    ahhh be özlemişim hiç aklıma gelmezdi:D
    öncelikle cami mi minaremi dediğin binanın adı namık kemal camii magosada yer almaktadır kale içinde ve venediklilerden kalma bir yapıdır osmanlı döneminde cami olarak orjinal yapı bozulmadan çevirilmiştir.
    Sağol Uğur abi bak onu araştırmadık....sağol Ama taksi sistemi girnede farklı ister tanıdık ister yabancı acıyor taksimetreyi yaz allah yaz :mrgreen:

Ahhh ahhh su motoru alsakda kıbrıs motor sesi duysa....(Kıbrıs gazisi)

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Kardeşim seni sevdim bu paylaşımın çok güzel sana kesinlikle bir rr alacağız paranı hazırla hatta eksik olsun önemli değil kalanını da bi şekilde bekletiriz, bütün imkanlarımız var kino baba senin motoru karşıya geçirir sende orada rahat edersin ama bence sen hemen ehliyet için başvur bu daha önemli.
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar yavaş olun yavaş kıbrısta okuyan öğrencilere bence hiç bişey almak yok otursunlar oturdukları yerde okusunlar bitirsinler okullarını bir an önce benim çevremde kıbrısta çocuklarını okutanlar aldırıyorlar veya alıyorlar altlarına bir araç (çünkü KKTC'de araçlar yabancılara yabancı arabası çok ucuzdur ve plakaları ZZ XXX gibidir)sonra kıbrısta mesafeler çok yakın ve her mesafe bir eğlance bir kumarhane vede çok afedersiniz bir nevi et pazarı ve bizim öğrenciler ateşli uyuyorlar şeytancıklara dalıyorlar alemlere ve yoldan çıkıyorlar sonuçmu ya ters olan yollarda kaza gittikleri eğlence yerlerinde bela ondan sonra bekleki okusun çocuklar onun kerata bitirsin gelsin okulunu sonra bakarız motor işine...... tabi bunu yazdım diye kızmasın darılmasın alınmasın derslerine iyi çalışsın bizlerdende irtibatı koparmasın
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Öğrenci
     Antalya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar yavaş olun yavaş kıbrısta okuyan öğrencilere bence hiç bişey almak yok otursunlar oturdukları yerde okusunlar bitirsinler okullarını bir an önce benim çevremde kıbrısta çocuklarını okutanlar aldırıyorlar veya alıyorlar altlarına bir araç (çünkü KKTC'de araçlar yabancılara yabancı arabası çok ucuzdur ve plakaları ZZ XXX gibidir)sonra kıbrısta mesafeler çok yakın ve her mesafe bir eğlance bir kumarhane vede çok afedersiniz bir nevi et pazarı ve bizim öğrenciler ateşli uyuyorlar şeytancıklara dalıyorlar alemlere ve yoldan çıkıyorlar sonuçmu ya ters olan yollarda kaza gittikleri eğlence yerlerinde bela ondan sonra bekleki okusun çocuklar onun kerata bitirsin gelsin okulunu sonra bakarız motor işine...... tabi bunu yazdım diye kızmasın darılmasın alınmasın derslerine iyi çalışsın bizlerdende irtibatı koparmasın
    Abi dediğine katılıyorum burda casıno,disco,et pazarı olayları var. fakat ben sizlere söyle söleyeyim mail olarak okuldan aldıgım ders notlarını sizlere yollım sizde motor alsınmı almasınmı karar verirsiniz :D benim motordan kastım tamam hava atmak ama serserilik yapmak deil,ulasım aracı olarak kullanmak birazda motorun sesini dinlemek burda zaten aile desteği almadan kendim okuyorum ben yaşar komutanım....buraya serserilik yapmak için gelne baba parası yiyen ögrenci adam cok,onlar için hayat şimdi cok tatlı geliyor fakat ilerde hayattan çok güzel bir tokat yiyecekler,benim duum biraz daha farklı umarım anlatabilmişimdir.....SAYGILAR

ugurcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uğur akyay
    Halkla İlişkiler
     R1150GS
     İstanbul - Ümraniye (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yaşar komutanımm KKTC de artık ZZ XXX devri bitti yabancılara verilen o ucuza araba muhabeeti artık kalktı (kalkmasada avantajını yittirdi). bende KKTC de okudum 4 yıllık okulu 5 senedede bitirdim (dahada erken biterdi ama profun biiyle kavga edince uzadı) ve benimde orada altımda arabam vardı ama can kardeşimizin mantığıyla götürmüştüm arabayı sadece ulaşım için (Türkleri sevmeyen bi milletin taksicisine para kazandırmak hoşuma gitmiodu) götürdüm ve o amaçlı kullandım. ve 5 sene içerisinde 1 tek gun bile alkollü araç kullanmadım. can seninde bole yapacağına inanıyorum ve ben destekcinim. ama inan çok arkadaşımızı oradan ailesine teslim ettik motor alırsan çok fazla dikkatli olmanı isterim bu sebepten.
    250 dd e9-b 2007-2009
    F650 "99 2009-2010
    FZS600 "03 2010-2013
    DL650 "05 2013-2014
    R1150GS ''00 2014-...

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)