Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: akum bitti

b
    a
     a
     a
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yardimci olmaya calisan herkese cok tesekkurler. arabadan takviye yaptik az once. caliscak gibi oluyo ama buji islatiyo. cikarip cikarip sildik ama nafile. zaten bi arkadasin ustasini aradim az once. gelcekler birazdan. bi calistirabilsek hallolcak. ha mehmet abi'ye de sadece sunu soyluyorum, bunlar kismet isi mehmet abi. o anda o denk geldi, oyle oldu. ben hayatimda pismanlik yasamis bi adam degilim.o olmus, bu olmus, hic umrumda olmaz. ki zaten motorun bozuk olan bi tarafi yok. bunlar zevk isi. ha dersenki zevk mi aliyosun boyle ugrasmaktan, ben zoru severim abi. tesekkurler.

leventse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

L
    Öğrenci
     keeway sl 150
     1
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bujı nasıl ıslandı kı emınmısın bujının su aldıgına

motoru dedıgın gıbı bogmussan eger gaza sonuna kadar cevıreceksın once sonracalıstırmayı deneyeceksın

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Aksu Nickli Üyeden Alıntı
    Türkay, usta gelip baksın ve alsın götürsün motoru da adamakıllı sübap ayarından tutta buji hava filtresi, yağ, akü kontrolü depo ön yan ayak kaynağı derken komple elden geçirsin, yoksa bu çocuk zaten acemi, başına iş alacak.

ya aksum hayrına yapsın ya çocuğumuz daha öğrenci karıştırmayın kafasını duygusal konulara daldırıpta
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

b
    a
     a
     a
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaslar sorun cozuldu. herzamanki gibi i.ne(orijinal olmayan) bujilerden kaynaklaniyomus. tek silindire dustu once motor, sonra obur bujiyi de deistirdik. bi takim buji (10) + ustanin benzin parasi (10) + iscilik (15) = 35 liraya hallettik. onemli olan motorun calismasi sonucta. bi kac gun sonra da turkay abinin tavsiye ettigi mustafa ustaya birakicam motoru. o zaman da hava filtresi falan firt bikac biseyleri deiscek.

Alıntı leventse Nickli Üyeden Alıntı

motoru dedıgın gıbı bogmussan eger gaza sonuna kadar cevıreceksın once sonracalıstırmayı deneyeceksın
    levent kardesim yagmur suyuyla deil, benzinle islanmis bujiler.islevini de zaten yerine getirmiyomus. herseyi denedik, buji deisimi ile halloldu ancak...

muhim olan gonuller bir olsun. yardimci olmaya calisan herkese tesekkur ederim. ..

orkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ORKUN TÜLÜ
    Makina Mühendisliği
     REGAL RAPTOR
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    kardeşim sana tavsiyem kendine mortor tamircisi arkadaş edinmen
    yani arkadaş çevrene motor tamircisi yada servis vs. gibi hem gide gele seninde elinden iş gelmeye başlar hem önemli bişi olduğunda fazla paran gitmez

ayrıca 'ben demiştim demek hiçbir zaman çözüm değildir'

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı Mr.Quanta Nickli Üyeden Alıntı
    yardimci olmaya calisan herkese cok tesekkurler. arabadan takviye yaptik az once. caliscak gibi oluyo ama buji islatiyo. cikarip cikarip sildik ama nafile. zaten bi arkadasin ustasini aradim az once. gelcekler birazdan. bi calistirabilsek hallolcak. ha mehmet abi'ye de sadece sunu soyluyorum, bunlar kismet isi mehmet abi. o anda o denk geldi, oyle oldu. ben hayatimda pismanlik yasamis bi adam degilim.o olmus, bu olmus, hic umrumda olmaz. ki zaten motorun bozuk olan bi tarafi yok. bunlar zevk isi. ha dersenki zevk mi aliyosun boyle ugrasmaktan, ben zoru severim abi. tesekkurler.
    Burak, ben senin motorla uğraşmana, kampüs içinde zor durumlarda kalmana, derslerini aksatmana gönlüm razı olmadığı için sağlam sorunsuz bir motora binmeni isterim. Sen motorum çalışmıyo vs. gibi konular açınca işi bırakıp senin yanına gelip birşeyler yapmak istiyorum ama olmuyor bu da rahatsızlık veriyor. Sen sorun yok diyorsan tamamdır o zaman.

leventse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

L
    Öğrenci
     keeway sl 150
     1
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Mr.Quanta Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaslar sorun cozuldu. herzamanki gibi i.ne(orijinal olmayan) bujilerden kaynaklaniyomus. tek silindire dustu once motor, sonra obur bujiyi de deistirdik. bi takim buji (10) + ustanin benzin parasi (10) + iscilik (15) = 35 liraya hallettik. onemli olan motorun calismasi sonucta. bi kac gun sonra da turkay abinin tavsiye ettigi mustafa ustaya birakicam motoru. o zaman da hava filtresi falan firt bikac biseyleri deiscek.

Alıntı leventse Nickli Üyeden Alıntı

levent kardesim yagmur suyuyla deil, benzinle islanmis bujiler.islevini de zaten yerine getirmiyomus. herseyi denedik, buji deisimi ile halloldu ancak...

muhim olan gonuller bir olsun. yardimci olmaya calisan herkese tesekkur ederim. ..
    tamam anladım olayı

benzınden bujı ıslanması hıc basıma gelmedı o nedenle boyle bısey oldugunu bılmıyordum

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Angara kaplanlarının dayanışmasına şahit oluyorsunuz, aksu kaplanlararına sahip çık.
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

b
    a
     a
     a
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı müslüm baba Nickli Üyeden Alıntı
    Angara kaplanlarının dayanışmasına şahit oluyorsunuz, aksu kaplanlarına sahip çık.
    Alıntı Aksu Nickli Üyeden Alıntı
    Burak, ben senin motorla uğraşmana, kampüs içinde zor durumlarda kalmana, derslerini aksatmana gönlüm razı olmadığı için sağlam sorunsuz bir motora binmeni isterim. Sen motorum çalışmıyo vs. gibi konular açınca işi bırakıp senin yanına gelip birşeyler yapmak istiyorum ama olmuyor bu da rahatsızlık veriyor. Sen sorun yok diyorsan tamamdır o zaman.
    babacim yanlis anlasilmasin. ben kimseyi yardim icin yanima cagirmiyorum. sizin de kendinize gore isiniz gucunuz var, sadece siz daha once ayni problemlerle karsilasmis insanlarsiniz. ben yazin forumu misafir olarak hatmettim nerdeyse. ama fikir alma babinda sorayim tekrar dedim. yoksa hic onemli bi problem deil yani. hayirlisiyla genel bi bakima sokaydik sunu, aklimiz da rahat olurdu. yine de tesekkurler herkese.

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Kardeşim biz yardım için buradayız yazılanlar biraz makara oldu ama sakın alınma hem eğlence oldu hemde bilgilendi herkes.
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)