Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 91011
Toplam 104 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 104 arasi kadar sonuc gösteriliyor

RızaHoşgör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RIZA HOŞGÖR
    Serbest Meslek
     RR 2007
     Çanakkale
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı gençer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çatalca orman işletme müdürünü aradım bu konuda (yer ve fidan temini) bilgi almak için.cumaya kadar sanırım yalovada seminerdeymişler. pek uzun görüşemedik . seminer akşam 5 e kadar sürüyormuş 5 ten sonra tekrar arıycam.. bu işi nasıl organize ederiz konusundaki edindiğim bilgileri yine buradan paylaşıcam..
    alkışım sanadır Gençer
    hararetle cevabını bekliyorum
    DİKİLİ BİR AĞACINIZ VARMI?

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Daha yapacağımız çok şey olmalı, ama nalet hayat şartları insanların önüne hep engeller koyuyor. İyi bir organize olup bu fidan işini bitirmeliyiz bence, bizimde bir hatıra ormanımız olmalı, bizden sonrakilere rahat bir nefes aldırabilecek en az bir dikili ağacımız olmalı. Gencerim fide ve yer işini ayarlarsa bende çok düşük maliyetle hatıra ormanı için adımızın geçtiği bir tabela hazırlayabilirim, hemde istediğimiz ebatta, yapımı tamamen bana ait, haydin bakim herkes elini taşın altına soksun arkadaşlar...

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hamit İLKADLI
    Bilgi İşlem
     Regal Raptor DD250-9B Çok Yakında
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Alıntı snakesawar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eywallah. herkesin sizin gibi hassas olmasi dilegiyle!

Katılıyorum...:D:D
    _Saygılarımla...
    >>__MaRaNtZz__<<

gençer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gençer Güden
    Mimarlık
     RR dd 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar dün 5 ten sonra aradım bahsettiğim bölge müdürü ile görüştüm..öncelikle şunu belirteyim..kaç kişi katılır kaç fidan dikilir bilemediğim için ve tahmini bir rakamda sölemem gerektiğinden 20-25 üyemiz katılsa 2 şer tane fidan diksek kırk eder diye düşündüm ve konuşmalarımda tahmini 50-60 kadar fidan dikmeyi düşünüyoruz diye bahsettim....işin bir kolay yolu birde zor yolu var. eğer kolay yolu seçersek ağaç diktiğimiz alana tabela koyamıyacağız. ikinci yol ise zor değil ama biraz uzun uzadıya bakanlık yazışmaları gerektiriyormuş ve 50 fide için bakanlık yer göstermeyebilirmiş..

illa tabelamız olsun derseniz orasınıda araştırırız ancak diğer kolay yol şöyle yakınımda bir orman idare şefliği var orayla görüşmemi ve onların ağaçlandırma yaptığı alanlar olduğunu ve o alanlardan bize yer gösterebileceklerini söyledi. aradım . önümüzdeki hafta pazartesi salı görüşmeye gidicem. görüşme sonucunu yazarım..

dikilecek fide sayısını tahmini 50 dedim ama birisi çıkıp bana sadece ben 50 tane dikerim az söylemişsin derse onuda söylerseniz.. yada daha gerçekçi bir tahminde bulunabilirseniz kabulumdür bende ona göre konuşurum..

abi biz fidan dikmek istiyoruz bu iş bukadar zor olmamamlı bence bukadar da uzamamamalı .. fidan dikicem denildimi ertesi gün nereye dikeceğin ve nerden temin edileceğini tespit edebilir olmalıyız ama memleketimde faydalı iş yapmak ne zor yauv.. neyse hallolacak inşallah..
    En son nehir zehirlendiğinde, enson balık avlandığında ve enson ağaç kesildiğinde..paranın yenecek birşey olmadığı anlaşılacak:(((

Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 91011

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)