Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: YOL NE DER

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    YOL tercihlere bakmaz........
    Kimi az, kimi çok yapar YOL 'unu. Kimi bayramda ailesini büyüklerini ziyaret eder, Kimi yalnız, Kimi grupla YOL 'a gider. Önemli olan YOL 'un üstündeki dostluklardır, tercihler değil. YOL, üzerindeki yaşanmışlıklara göre dostunu bilir. Çünkü YOL daki yaşanmışlıkları ancak YOL ve dostları bilir. Bizler üzerinden gelir geçeriz.
    Önemli olan YOL 'un dost bildiklerinden kalabilmektir.

Uzakta olmayan bir kardeşim çok yakın bi tarihte, YOL da durmuş motorunun başında dinlenirken, YOL la konuşmasına tanık oldum. İçimden bu konuşmaya dahil olmak, müdahele etmek geldi. Ama yanlış olurdu, doğrusunu ancak kardeşimin ruhu ve YOL biliyodu !!!

Kardeşim - Ne yazıktır ki, senin üzerindeyken yaşanılanlar çok çabuk unutuldu..Yolda bırakanlarla , bırakmayanlar aynı kefeye konuldu. Alakasız olaylar yaşandı. Üzgünüm gerçekten üzgünüm , ama yanlış anlama , herkes için değil, gerekenlere üzgünüm…

Yol - Nasıl oluyor, neler oldu da bu kadar çabuk vazgeçiyorsunuz? Hani dosttunuz, Kardeştiniz? Kumanyanızı, fanınızı,sigortanızı, çadırınızı, evinizi, her şeyi boşver YOL 'unuzu paylaştınız?

Kardeşim - Yaşanılanların anlatılacak önemde değeri olsa anlatırdım. Ama birbirimizi rezil ettik, bi de Sana rezil olmayalım..Ama demek ki Dost değilmişiz…Doğru veya yanlış tercihlerle yıkılabilen ilişkiler, yargısız infaza izin veren beraberlik, ne dostluktur , ne de kardeşlik…Sonuca bakalım o üzücü sonuca; VAZGEÇİLDİ… Her ihtimalden…

Yol : Unutma ki ; Uzun, uçsuz bucaksız, geceli gündüzlü ,hep beraber sürdüğünüz günlerdeki birbirinizin gölgesini özlersiniz… Ama siz bilirsiniz bense yaşarım. Sizin gibilerini çok gördüm …Ama madem böyle bir durum var, Benim bir çok çeşidim var, o zaman herkesin tercihine saygı duy, sen kendi rüzgarına,kendi rotana bak…

Kardeşim : Eywallah…

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    İsmail kardeşim hikaye çok güzel olmuş en çokta sonunu sevdim!!

Tak sepeti koluna herkez kendi yoluna

Hepimiin rüzgarı ayrı ama bol olsun tekerlerimize taş değmesin.........................................
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Bu bir hikaye değil Kubi kardeşim.
    Yargsıızca kestiğiniz, cevap hakkı vermediğiniz, değerlendirmediğiniz, kardeşim dediğiniz, benim kardeşimin
    gerçek düşünceleriydi,kendi kelimeleriydi. Tabi hiç cevap hakkı vermediğiniz için eleştiri gibi algılıyosunuz.
    Hepimiz kendimize yapılanları iyi görürüz, eleştiririz. Ama eleştirilmek istemeyiz.
    Yazdığım şey kardeşimin tüm yaşadıklarına rağmen devam ettirme çabasında olduğu dostluğuna dair kırılan
    yüreğinin kelimeleriydi. Tak sepeti kolunayla yine kestiniz kardeşimin yüreğinden çıkan kelimelerini Yargısızca.
    Daha ne yapmasını bekliyorsunuz ? Siz olsaydınız onun yerinde ne yapardınız ???

Kardeşime 10 gol atmışsınız, kardeşim hala dostluğunu bitirmemeye uğraşmış. Ama siz 1 gol yediniz tak sepeti koluna
    herkez kendi yoluna ??!!! Ne diim artık Kubi.

Eywallah, tekerimize taş değmesin ....

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Alıntı iakyurek Nickli Üyeden Alıntı
    Bu bir hikaye değil Kubi kardeşim.
    Yargsıızca kestiğiniz, cevap hakkı vermediğiniz, değerlendirmediğiniz, kardeşim dediğiniz, benim kardeşimin
    gerçek düşünceleriydi,kendi kelimeleriydi. Tabi hiç cevap hakkı vermediğiniz için eleştiri gibi algılıyosunuz.
    Hepimiz kendimize yapılanları iyi görürüz, eleştiririz. Ama eleştirilmek istemeyiz.
    Yazdığım şey kardeşimin tüm yaşadıklarına rağmen devam ettirme çabasında olduğu dostluğuna dair kırılan
    yüreğinin kelimeleriydi. Tak sepeti kolunayla yine kestiniz kardeşimin yüreğinden çıkan kelimelerini Yargısızca.
    Daha ne yapmasını bekliyorsunuz ? Siz olsaydınız onun yerinde ne yapardınız ???

Kardeşime 10 gol atmışsınız, kardeşim hala dostluğunu bitirmemeye uğraşmış. Ama siz 1 gol yediniz tak sepeti koluna
    herkez kendi yoluna ??!!! Ne diim artık Kubi.

Eywallah, tekerimize taş değmesin ....
    Birincisi hala kestiniz diyosun Tak sepeti koluna herkez kendi yoluna benim o yazının son cümlesinden çıkarttığım düşünce ve sadece beni bağlar toplu yapılmış bişi yok başkasının adına yazdığım bişi de yok.Bu saatten sona ne kimsenin oyuncağı nede meşası olurum bunu hala anlayamayıp yazdığım yazıda bile yaptınız diyebiliyosan sölicek sözüm yok demekki beni tam olarak tanıyamamışsınız
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Zaten birkaç tane dost dediği vardı be Kubi, biri de sen... Son cümleye kadar ne yaşattığınız önemli kardeşime.
    Birte tabi kardeşimin son cümlesinden bunu çıkartmış olman. Kardeşim için tak sepeti koluna deme şansı kaç kere oluştu ???? Ama o demedi ? Ne yaptı ? Ne yaptığını benden daha iyi biliyosun ???
    Maşa , oyuncak konusuna girmiyorum bile, gereksiz çünkü. Ben seni sen beni tanıyosun...

Topiği açan biri olarak bu topiğin silinmesini rica ediyorum. Çünkü kişisel sıkıntılarımızı taşımamızın anlamı yok...

YOL beni bekler .....

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Konunun daha fazla uzamaması ve Başlığı açan İsmail kardeşimizin isteği üzerine

KONU KİTLENMİŞTİR

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)