Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 46 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 452 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573

Re: Depodaki çizikler

Alıntı caser Nickli Üyeden Alıntı
    Malum hep tam koruma diyoruz ve ben de dizlik takmadan motoruma binmiyorum. Fakat bu defa da dizliğin depoya değdiği yerde ufak bir renk değişimi oluşmaya başladı. Bu konuda fikri olan ya da başına gelip de halleden var mı?
    ARkadaşım 2 alternatifin var ya dizlik takmayıp benim gibi tam korumalı içiten dizlikli pantolon alıcam tada depoyu full deri kaplatıcan ama full deride kaplatsan zamanla deride aşınır o yüzden en kolay çözüm full koruma oantolon alman.
    Başka önerisi olanlar varsa paylaşımlarını bekliyoruz.

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer
    Serbest Meslek
     Regal Raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bir kaç arkadaşımızda aynı şekilde şikayetçi idi.evet belki korumali bir alt kıyafet veya depoyu deri ve benzeri ile kaplamak bir çözüm olabilsede,asıl sorun sizin motorunuza binerken atamadığınız tedirginliğiniz olduğunu bilmeniz bence daha önemli.bu durumunuz hem deponuzun çizilmesine sebep olurken sitresli olmanızda fazlasıyla gergin ve yorgun olmanıza sebep oluyordur.

tavsiyem oturuş şeklinizi tekrar gözlemleyip daha relax olacağınız kendinizi hakim ve güvende hissedeceğiniz bir şekilde biraz pratik yapmanız olacaktır.inanıyorumki çiziklerinizde yorgunluğunuzda azalacaktır.

herşey gönlünce olsun .sevgiyle kal arkadaşım.
    GEÇ BUNLARI[align=center]

Bülent TAZEYURT
    Türk Silahlı Kuvvetleri
     RR
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ''tavsiyem oturuş şeklinizi tekrar gözlemleyip daha relax olacağınız kendinizi hakim ve güvende hissedeceğiniz bir şekilde biraz pratik yapmanız olacaktır.inanıyorumki çiziklerinizde yorgunluğunuzda azalacaktır''

Bu kısmın yamlış olduğunu kesinlikle söyleyemem. Doğrudur ve çalışacağım. Teşekkürler.
    Artık mutluyum galiba:D

Alper idikurt
    Bankacı
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    ''tavsiyem oturuş şeklinizi tekrar gözlemleyip daha relax olacağınız kendinizi hakim ve güvende hissedeceğiniz bir şekilde biraz pratik yapmanız olacaktır.inanıyorumki çiziklerinizde yorgunluğunuzda azalacaktır''
    Bu kısmın yamlış olduğunu kesinlikle söyleyemem. Doğrudur ve çalışacağım. Teşekkürler.
    Ben 2 alternatifin var demiştim ama benim gözden kaçırdığım bir nokta varmış saolsun BABAADAM gözden kaçırmamış dediği gibi oturuş pozisyonundanda olma ihtimali çok.Rahat ol kendini sıkma aç bacaklarını rüzgarı hisset anlaşılan motor üstünde birazda gerginsin bu hem seni daha çok yorar hemde keyif almanı engeller bırak kendini rahat kaymak gibi gidersin valla

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer
    Serbest Meslek
     Regal Raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

rica ederim arkadaşım.

hepimiz belli olan süreçleri geçerek tecrübelerimizi kazanıyoruz.benim size tavsiye ettiğimde bunun gibi birşeydi aslında.
    aramıza diğer raptor kullanan arkadaşlar katıldıkça,inanıyorum bilmediğimiz bir çok şeyide paylaşıp öğreneceğiz.arzu ederseniz bir hafta sonu buluşup bilmek istediklerinizi konuşalım biraz pratikte yapalım.herzaman paylaşıma ve yardıma hazırım arkadaşım.
    kendinizi emin hissedeceğiniz bir yolda bırakın kendinizi yolun akışına sadece rahat olun kendinizi bir koltukta oturuyormuş gibi selenize yerleştirin ve kullanmak adına hiç bir şeyi düşünmeyin.motorunuz ce vücüdunuz gerekeni yapacaktır,siz sadece keyif alın ve güvenin.(ben öyle yapıyorum).

herşey gönlünce olsun arkadaşım. görüşmek üzere.

engin bahar
    astronot
     250
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    motor kullanırken rahat olmak çok önemli kendimden biliyorum. acemiliği üzerimden atamadığım için sağ elim kasılıyor bir de stresli durumlara girdiğim zaman kaskın camı hemen buharlaşıveriyor zamanla geçecek inşalla
    düz mantık atasözü: söz sükutse gümüş altındır

engin bahar
    astronot
     250
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar dün akşam hava soğukluğundan mıdır nedir. motorun sele kısmı sırılsıklamdı diğer yerler kuruydu. başına bu tür bi şey gelen birisi var mıdır yoksa bi düşmanım sabotaj mı yaptı bana
    düz mantık atasözü: söz sükutse gümüş altındır

Alper idikurt
    Bankacı
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Alıntı madasret Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar dün akşam hava soğukluğundan mıdır nedir. motorun sele kısmı sırılsıklamdı diğer yerler kuruydu. başına bu tür bi şey gelen birisi var mıdır yoksa bi düşmanım sabotaj mı yaptı bana
    Kardeşim senin seleye kedi işemiş olmasın? :-)

Alper idikurt
    Bankacı
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Alıntı madasret Nickli Üyeden Alıntı
    motor kullanırken rahat olmak çok önemli kendimden biliyorum. acemiliği üzerimden atamadığım için sağ elim kasılıyor bir de stresli durumlara girdiğim zaman kaskın camı hemen buharlaşıveriyor zamanla geçecek inşalla
    Be relax rahat olun arkadaslar kendinizi regalin kucagını bırakın o işini bilir.

Gökhan Yazıcı
    Araç Kiralama Ofis Müdürü
     Tabanvay
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    çiğ düşmüş çiğ
    Yaşasın RR Kardeşliği

Sayfa 2 Toplam 46 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)