Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Beatrice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

S. Burcu ŞUŞUT
    Öğrenci
     YOK
     Marmaris
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Aksesuarlarımın bir kısmını aldım :)

Anlatmaya başlamadan önce Hakkı abiye çok teşekkür ederim İzmirde bütün işini gücünü bıraktı o dükkan senin bu dükkan benim hep yanımdaydı. Hakkı abi bu borcu asla ödeyemem sana.

Şimdi geçelim aldığım korumalara ... Kısaca özetleyeyim öğlen 2den akşam 7ye kadar tam 5 saat dolaştık sonunda kask mont eldiven ve balaklavamı aldım Kredi kartında tahmin ediyorum hatlardan kaynaklanan bir sorun yaşadım eğer o sorun olmasaydı dizlik de alacaktım neyse o sonraya kaldı. İnanılmaz düşeş fiyatlara aldım.

Mont depoda açıkta kaldığı için hafif tozlanmış ama mont gri siyah olduğu için toz belli bile olmuyor ama indirim konusunda çok işime yaradı. Mont 3 kat dört mevsim kullanılabilir türden 4 yerinde hava alacak yeri var kolları ve beli giyen kişiye göre ayarlanıyor yani tamı tamına cuk oturdu. Tabi sırtında dirseğinde ve omzunda korumaları mevcut. 150YtL'ye 5 taksit yaptı.

Kaskı alışımız tam komediydi. Ergür otomotivi bulamadık başka bir yere gittik. Yine orda da çok uygun fiyata bir nolan kask aldım. ama açıkçası aklım çeneden açılabilen kasklarda kalmıştı. Daha dükkandan çıkalı 10 dk olmadan Ergür otomotive rastladık. Orda bi caberg kask beğendim fakat artık kaskı almıştım yine de şansımızı denemek için nolanı aldığımız dükkana geri döndük. Sağolsun dükkan sahibi çok anlayışlı çıktı ve malı geri aldı (Kredi kartına iptal işlemi için adam 1 saat uğraşt) Ne diim saolsun. Velhasıl cabergi satın aldım. Kaskılm çeneden açılıyor mat siyah, güneş için ayrı vizörü var, 240 YtL 5 taksit yaptı. (Deli Çerkes teşekkür ederim)

Eldiveni Hakkı abiden aldım ona havaleyle göndereceğim. Çünkü hem dükkan kapalıydı hemde kredi kartımda sorun vardı.
    Eldivenimin korumaları çok güzel. Ben ilk giydiğimde baş parmaktaki kalın süeti farketmemiştim onu sonradan gördüm. Ve benim mini minnacık ellerime oturan tek eldiven :P

Balaklavayı montu aldığım yerdeki adam verdi. Yani 10 Ytl idi ama 5 aldı. Termal balaklava sıcacık tutuyor

Hakkı abi başta olmak üzere hepinize çok teşekkür ederim. Sonunda ilk adımı attım. Bu arada babam motosiklet konusuna pek sıcak bakmıyordu. Sürekli erteleniyordu. Bu aldıklarımı gördükten sonra şimdi babam motoru almamı desteklemeye başladı. Ya arkadaşlar ben size ne diim İyiki varsınız

Hakkı abiiiiii hani fotoğraflar ama

ugurcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uğur akyay
    Halkla İlişkiler
     R1150GS
     İstanbul - Ümraniye (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hayırlı ugurlu olsun inşallah motorda biran önce gelir. kazasız günlerde kullanman dileğiyle
    250 dd e9-b 2007-2009
    F650 "99 2009-2010
    FZS600 "03 2010-2013
    DL650 "05 2013-2014
    R1150GS ''00 2014-...

foreman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Ulus
    servis şefi
     sym gts 250 evo i
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    hayırlı olsun...
    umarım tez zamanda motorunada kavusursun..
    surda subata ne kaldıkı? :mrgreen:
    literatürde foreman...
    halk arasında formen...
    dostlar arasında FATİH....

hakkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hakkı özboyacı
    Makina Mühendisliği
     suzuki DL1000
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Re: Aksesuarlarımın bir kısmını aldım :)

hayırlı uğurlu olsun. dilerim seni sadece rüzgardan ve güneşden korumak zorunda kalırlar. güle güle kullan. inşallah motorunuda en kısa zamanda alırsın.

Alıntı Beatrice Nickli Üyeden Alıntı
    Hakkı abiiiiii hani fotoğraflar ama
    kuzenim fotoları tam 5 kez siteye attım, bu konu için başlıkda açtım ama birtürlü gönder tuşuna basamadım. dün ve bugün hala devam eden bir yoğunluk söz konusu.

ben tanıştığımıza çok memnun oldum. birdahaki gelişinde senin için bir toplantı yada gezi yaparak diğer arkadaşlarlada tanışmanı sağlamak isterim.
    tekrar görüşmek üzere.
    hakkı
    DL1000

orkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ORKUN TÜLÜ
    Makina Mühendisliği
     REGAL RAPTOR
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan
    ama bel kemerinden bahsetmemişsin bence o da önemli bir koruma her ne kadar montun sırt kısmında bir sünger olsada genede gerekli bence

hakkı özboyacı
    Makina Mühendisliği
     suzuki DL1000
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı orkun Nickli Üyeden Alıntı
    hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan
    ama bel kemerinden bahsetmemişsin bence o da önemli bir koruma her ne kadar montun sırt kısmında bir sünger olsada genede gerekli bence
    burcu belirtmiş zaten, geri kalanları almak için gittiğimiz dükan hem kapatmış hemde kredi kartında bir sorun çıktı demiş. sana far alıdığımız yer bu bahsi geçen dükkan. biliyosun 70 YTL lik dizlik burda 40 YTL. eminim en kısa zamanda onlarıda tamamlayacaktır. bana sözünü verdi
    hakkı
    DL1000

Beatrice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

S. Burcu ŞUŞUT
    Öğrenci
     YOK
     Marmaris
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Evet geri kalanları bir dahaki sefere tamamlayacağım. Bu arada iki abim de aldıklarımı çok beğendi. Özellikle kaskın çeneden açılır olması benim çok hoşuma gitti. Bu arada haftaya perşembe ve cuma ben yine izmirdeyim İzmir RR nerdesiniz bi toplanıp tanışsak
    Kralına yol vermişim, soytarısıyla hiç uğraşamam...

hakkı özboyacı
    Makina Mühendisliği
     suzuki DL1000
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Beatrice Nickli Üyeden Alıntı
    Bu arada haftaya perşembe ve cuma ben yine izmirdeyim İzmir RR nerdesiniz bi toplanıp tanışsak
    evet aslında iyi olur. bizimde uzun zaman oldu görüşmyeli. sanırım herkez ekmek peşinde koşmaktan fırsat bulamıyor. haftaya cuma bir toplantı yaparsak çok iyi olur. aynı yerde ve aynı saatte. toplantıda, havanın durumuna bağlı olarak hafta sonu içinde bir gezi planlıyabiliriz.
    hakkı
    DL1000

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Hayırlı olsun inşallah hiçbir zaman seni korumalarına ihtiyacın olmaz
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Ya sana 18 kalem liste yaptım ala ala bu kadarını aldın sen yaw :D şaka bir yana iyi yapmışsın şimdiden hazırlanmam daha iyi işin sadece motora kaldımı gerisi kolay. Peki sen sadece türkiyede izmirimi biliyorsun muğladan istanbula otobüs yokmu, bin gelsene buraya töbe ya.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)