Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı
    aynen tek kalemde silerim abicim ya alperim 3 aradım 1 cide konuştum arayacağım dedi üstüne 2 kere daha ne oldu diye aradım tlf.nunuzu aldık sizi arasın dediler üstüne 5 gün geçti ben buna adam oynatma veya oyalama derim başka bişey değillll insan sözünün arkasında olmalı zart zart atmamalı haksızmıyım
    bu arkadaşla ilgili bende bu tipte şikayetler duymuştum...işiyle ilgilemne notu sıfır... müşteri memnuniyeti sıfır.. :!:
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Ahmet N. ÖZCİVELEK
    Memur
     RR-250 e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    1.

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    kardeşim ara denizliyi konuş sonra ver kargoya alıcı ödemeli yapsınlar fabrikada

ha birde çankayada bir serviz varmış ondanda uzak dur nedenmi benim motorun sesini açacaz diye susturucuyu çıkarmamışlar tam susturucunun motor kısmı tarafı dibinden cart diye sipiralle kesmişler düşün artık servis anlayışını
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Memur
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

ankaradaki servisler

Ya arkadaşlar Ankaradaki servisler için konuştuklarınıza bakılırsa galiba bu motoru almaktan vazgeçmek gerek diye bir düşünce kaplıyor içimi ve inanın çok üzülüyorum, bu işin bir çözümü yapılmadı mı hala ve bir çözüm bekleniyor mu acaba?

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Lunatic
    Seninle 21 Nisan cumartesi buluşalım saat 13,30 gibi gidelim Birol a ne gerekiyorsa yaptıralım veya hafta içi akşam bırakıp ertesi gün akşam iş çıkışı alalım. Sibop ayarı- senkron ayarı- buji- yağ- ve diğer kontroller hepsini yaptırırız. Sonra da çıkarız otobana denersin motorunu. Sıkma canını

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Aksu Nickli Üyeden Alıntı
    Lunatic
    Seninle 21 Nisan cumartesi buluşalım saat 13,30 gibi gidelim Birol a ne gerekiyorsa yaptıralım veya hafta içi akşam bırakıp ertesi gün akşam iş çıkışı alalım. Sibop ayarı- senkron ayarı- buji- yağ- ve diğer kontroller hepsini yaptırırız. Sonra da çıkarız otobana denersin motorunu. Sıkma canını

selam aksu kardeş işte ya yardımlaşma bu hatta birol usta biraz hani yarışı gezmeyi falan sever dediydin bir ara aman kaçmasın bu hafta bir yerlere arkadaşın derdini halletsin aman ha

(yazdım deftere ank.ya gelince birol usta sıkı takibe alınacak)

Ahmet N. ÖZCİVELEK
    Memur
     RR-250 e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    1.

Memur
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Ankaradaki servisler

Arkadaşlar Ankarada anladığım kadarıyla bu motora servis hizmeti verebilecek adamakıllı, işini savsaklamadan yapan ve müşteriye gereken değeri veren herhangi bir servis ve usta yok, motor hakkında araştırma yaparken Birol usta hakkında da hiç de iyi şeyler duymadım açıkçası ve duyduklarım sonucunda kendisiyle hiçbir şekilde iş yapılamayacağı kararına vardım, Çankayadaki Marintek miydi Marinmak mıydı ismini tam hatırlamadığım bir yere güveniyordum bu servis işi için ama anladığım kadarıyla oraya daha önce gitmiş olanlar da hiç memnun değil, e o zaman idame ettirmekte güçlük çekeceğim bir motoru alıp da bile bile lades demek hiç de mantıklı gelmiyor artık bana...Ankara'da adam gibi servis hizmeti veren Ulusan motor var diye duydum ama onlar da raptor satmıyor masai grand eagle diye bir motor satıyor, jinluncularda başkent motordaki fazlı ustayı öve öve bitiremiyorlar...
    Valla son derece kararsız kaldım; almak istediğim motor Raptor ancak Ankara'da sorun yaşamadan motor kullanmak istiyorsam Masai ya da Jinlun almam gerekiyormuş gibi bir hisse kapıldım, hadi çıkın işin içinden çıkabilirseniz...
    Raptoru getiren firmaya da ayar kaptım bu arada, adamlar en iyi ve en pahalı çinliyi getiriyor ama adam gibi bir servis hizmeti ayarlayamıyorlar koca ANKARA'da.. Böyle firmaya da yazıklar olsun... Raptora bineceksem illa İstanbul ve İzmirde mi olmam gerekiyor canım!!! Valla iyice moralim bozuldu böyle giderse bu motoru almaktan vazgeçeceğim gibi görünüyor...

Ahmet N. ÖZCİVELEK
    Memur
     RR-250 e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    1.

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ankaralı hemşerilerim

yavaş olun ya nedersiniz siz yavaş olun bakın alacağınız motor çinin en iyisi istanbulda o dediğiniz motorların yüzüne bakan yok öyle ahım şahım ustalığada ihtiyaç yok mobiletten anlayan herkes bakabilir ama regaller öyle değil alınca anlıyacaksınız.
    boşverin servisleri arayın sarıkayaları onlar sizi yönlendirir baktınız servisten memnun değilsiniz bildirin sarıkayalara onlar size gelir .bu laf nerden çıktı derseniz son fuarda yellow rock moto dan satış bölümünden alper bey gerekirse seyyar bir ekip göndeririz diye latifte bulundu.

Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)