Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Ahmet N. ÖZCİVELEK
    Memur
     RR-250 e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    1.

uni88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Evren GÜN
    İç Dış Mimari CG
     Daytona 250
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Birol & Marinmak

Arkadaşlar çok uzun süredir forumları okuyorum hatta motorumu alırkende bu forumlardan sizlerin paylaştığı bilgilerden yararlandım, herkese teşekkürler.

Ben motorumu Ankara da yapılan geçen seneki fuardan Birol'dan aldım. Haziran 26 itibariylede tarfiğe çıktım dünde hayırlısıyla 10000km oldu motorum. :D

Şimdi gelelim sevis meselesine Bİrol aslında ii bir usta fakat elinde her zaman çok fazla iş var ve bu yüzden yaptığı işe yoğunlaşamıyor ve biraz unutkan eğer bişey söylediyseniz oradan ayrıldıktan sonra mutlaka arayıp HATIRLATIN.
    sonuç olarak serviste gözünüz arkada kalmaz ama beklemek durumundasınız çünkü SARIKAYALAR size ve ustaya eziyet ediyorlar garantiden göderdikleri parçaları bile kargo parasını Birol ustadan alıyorlar...

Gelelim Marinmak'a, 2-3 servisten sonra bide Şu Marinmak'ı deneyim dedim ve gittim, Orada Mustafa usta die biri vardı hoşsohbet kendi halinde bi adam. Yaptığı iş ise Birola kıyasla çok da iyi deildi, fakat bu ustanın sorunu da işvereninden memnun olmamasıydı ve gözlemlediğim kadarıyla buda işini severek yapmamasına neden oluyor ve 2 lt yağ değiştirmek ve 2 buji takmak yaklaşık 2.5 saat alıyordu bu da benim ve sizin gibi çalışan insanların sahip olmadığı birşeye denk geliyor zaman. nitekim zaten ben çıkacam işten diyip duruyordu ki uzun süredir o tarafa gitmemeiştim burdan okuduğum kadarıyla Marinmak servis işini bırakmış zaten.Servis olarak fena deillerdi diyebilirim...

Söyleyeceğim şu ki Şu anda Yetkili servis olarak Birol ustadan başka çözüm yok, probleminizide çözer. Ama Sarıkayalar hem bizi hemde Birol ustayı zıvanadan çıkarır.

Herkese selam,
    Kazasız belasız sürüşler dilerim....

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Ankara da servis problemi varsa bir araya geliriz çözeriz. Gideriz beraberce Birol ile görüşürüz. Deriz ki bak kardeşim biz Regal sitesinde yazıyoruz, hem tanışıyor arkadaş oluyoruz hemde güç ve fikir birliği yapıyoruz, hatta gitgide çoğalıyoruz. İşine ciddi anlamda eğilmez isen başka yerlere bakacağız ve toptan oraya gideceğiz, hatta yeni motosiklet almak isteyen arkadaşları da yönlendireceğiz. Servis fiyatları hususunda da konuşuruz ve inanıyorum ki hallederiz.
    Fakat gel gelelim bir araya nasıl geleceğiz. Bugün Lunatic arkadaşın yanına uğradım, işleri yoğundu. Benim de işim yoğun öğle vakti 10 dk.uğradım. Cuma akşamları 5-6 arkadaş toplanıyoruz, Bahçelievler 3. Cadde No:114 Koyu Kahve adlı Cafe de. Akşam 19 da. vakit ayırıp gelirseniz tanışırız sorunlara çare ararız. Bir araya gelemez isek daha çok yazarsınız servis sorunlarını bilgilendirme ve gezi gibi olayları ararsınız. Ben 47 yaşındayım peşinizden koşuyorum, başka birşey demiyorum.

Ahmet N. ÖZCİVELEK
    Memur
     RR-250 e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    1.

cromis
    Serbest Meslek
     ddw
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    marinmak yaklasık 10 gundur servis işine son vermiş durumda .şu anda 2 adet servisten bahsediliyor,bunlardan biri sancak/yıldız cıvarındaymıs,adresı bulursam yollarım...

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Arkadaşlar bu hafta sonu yağış vardı olmadı. Önümüzdeki hafta sonu cumartesi günü toplanalım. Daha önce yazdığım Cuma akşamları saat 19 Bahçelievlerdeki toplantı iptal. Oraya başka sitelerden gelen arkadaşlarda geliyorlardı. Onlar yabancı istemediğini belirttiler. Bende artık onların toplantısına katılmayacağım. Sitenin adı önemli değil.
    Hafta içi ANkara daki arkadaşlarla konuşup bir yer ve saat belirleyip Cumartesi günleri bir ararya geleceğiz inşallah. Sonra da ortak sorunlarımızın çözümü için ne gerekiyorsa beraberce yapacağız.
    Lunatic kardeşim sen motora binme bir an önce tüm bakımlarını iyi bir ustaya yaptır. Yoksa motor elden gidecek. Daha yeni motorun maşallah kıymetini bil. 19 Mayıs Sakarya şenliklerine hazırlanın.

Türkay Tümtürk
    Gemici
     YOK
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Re: ANKARAD'DAKİ SERVİSLER

Alıntı lunatic Nickli Üyeden Alıntı
    Benim motoru Biroldan aldım. Aynı zamanda servisidir. Ama pek naza çekiyo kendini. İşe yakın diye bikere Marinmak'a götürdüm makinanın cikleyi yaptılar. Sonra yine götürdüm. KArbüratör tıkanmış dediler. para verdim. Ama alet çok yakmaya başladı. Sonra gene götürdüm bakımı da gelmişti. Ne deseler beğenirsiniz. Biz kendi sattığımız motora bakıyoruz. Yuh artık. Şikayet edecem Saılara ama dikkate alacaklar mı bilmem. Simdi motor yine zor çalışmaya başladı. Aynı hikaye. 1 silindir benzin atıyo öteki kuru. Ankara'da bi de ibodirik varmış ama hiç gitmedim. Artık servislere de güvenmiyorum. Adam gibi profesyonel bi tamirci bileniniz var mı?Yoksa trilye'ye geldikten sonra bi de İstanbul'a uğrayıp ordaki servislere mi göstereceğiz artık. Yokda kalmazsak tabii. :P
    CAnın kardeşim merhabalar Şimdi yanlış anladığın ve yanlış aktardığın birşeyi düzeltmek istiyorum
    1. Madem bizden o kadar da memnun olmadıysan herhangibi bir şikayetin varsa bunu bize söyleyebilirdin. Düzeltebilirdik.
    2.Biz kendi motorlarımıza değil Tüm regallere bakıyorduk ama kendi nedenlerimizden dolayı servisi kaldırdık.
    3. Seni yönlendirdiğim Abidinpaşada askerlik şubesiNİN yanındaki yer bence çok kaliteli bir sevis

Ahmet N. ÖZCİVELEK
    Memur
     RR-250 e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    1.

Türkay Tümtürk
    Gemici
     YOK
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Re: Ankaradaki servisler

Alıntı ghostrider Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar Ankarada anladığım kadarıyla bu motora servis hizmeti verebilecek adamakıllı, işini savsaklamadan yapan ve müşteriye gereken değeri veren herhangi bir servis ve usta yok, motor hakkında araştırma yaparken Birol usta hakkında da hiç de iyi şeyler duymadım açıkçası ve duyduklarım sonucunda kendisiyle hiçbir şekilde iş yapılamayacağı kararına vardım, Çankayadaki Marintek miydi Marinmak mıydı ismini tam hatırlamadığım bir yere güveniyordum bu servis işi için ama anladığım kadarıyla oraya daha önce gitmiş olanlar da hiç memnun değil, e o zaman idame ettirmekte güçlük çekeceğim bir motoru alıp da bile bile lades demek hiç de mantıklı gelmiyor artık bana...Ankara'da adam gibi servis hizmeti veren Ulusan motor var diye duydum ama onlar da raptor satmıyor masai grand eagle diye bir motor satıyor, jinluncularda başkent motordaki fazlı ustayı öve öve bitiremiyorlar...
    Valla son derece kararsız kaldım; almak istediğim motor Raptor ancak Ankara'da sorun yaşamadan motor kullanmak istiyorsam Masai ya da Jinlun almam gerekiyormuş gibi bir hisse kapıldım, hadi çıkın işin içinden çıkabilirseniz...
    Raptoru getiren firmaya da ayar kaptım bu arada, adamlar en iyi ve en pahalı çinliyi getiriyor ama adam gibi bir servis hizmeti ayarlayamıyorlar koca ANKARA'da.. Böyle firmaya da yazıklar olsun... Raptora bineceksem illa İstanbul ve İzmirde mi olmam gerekiyor canım!!! Valla iyice moralim bozuldu böyle giderse bu motoru almaktan vazgeçeceğim gibi görünüyor...
    Firmanın ismin bile tam olarak bilmeyen ve doğru söylemeyen , belkide hiç kapsından içeri girmemiş bir insanın hakkımızda olumsuz yorum yapmasını anlamak mümkün değil.Gerçekten çok ilginç . Kulaktan dolma bilgilerle bu kadar kolay fikir sahib i olunmaması gerekir. Bizim hakkımda ne denmiş merak ediyorum .
    bir konu hakkında fikir sahibi olmadan ,bilgi sahibi ol bence . Evet servisi kapattık Ankarada şu anda 2 yerde servis var

1 .Birlik mah. ANKA motor ; Zülfikar usta
    2.Abidinpaşa Askerlik şubesinin yanında Yüceer

ARkadaşlar kendinize gelin Yorumlarınızı okuyunca hayret ediyorum.
    Bu motor çin grubunun en kaliteli motoru.
    Sen motorunu servise götürmek için mi alıyosun.
    Bu motorun Ankarada servisi yok değil, var.
    Senin yukarıda saydığın motorların servislerin yaygın olması normal .Çünkü o motorlar ömürlerinin çoğunu serviste geçiren makineler. KULLANICILARLA KONUŞ 4 TE 2 LİK MEMNUNLARSA ONLARDAN AL .

Lunatic , ben hertürlü platformda çeşitli forumlarda sana ve senin durumundakilere yardımcı olmaya çalışıyorum. Ordan pay biç ilgimizi, Yapmasam kimse niye yapmıyosun diyemez . Ayrıca her türlü yedek parça ihtiyacını karşılayabiliriz. Biz sadece servisi , kapattık satış ve yedek parça mız devam ediyor. Ayrıca Sarıkayaların İnternet sitesindeki servisler ve bayilerin hepsi yanlış inan ama inan hepsi yanlış İbodirik servis falan değil boşuna yorulma oraya kadar onlar hayatlarında RR görmüş değiller. İstediğin servislerin adres ve telefonları
    Yüceer Burda Hacı Usta Var. : münveziler cad. no :21 /B A.paşa 0312 362 32 34
    Anka motor. : Birlik mah. 7.cad. No :5/9 Çankaya / Ank. 495 74 44

Ahmet N. ÖZCİVELEK
    Memur
     RR-250 e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    1.

Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)