Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

hakkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hakkı özboyacı
    Makina Mühendisliği
     suzuki DL1000
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı orkun Nickli Üyeden Alıntı
    mordoğan, karaburun tarafı olabilir
    yanlış hatırlamıyorsam referandum olduğunda o tarafa gidecektiniz ama yağmurdan dolayı olmamıştı
    evet haklısın, ben varım.
    ama şunu söylemeleyim ki bu zamnlarda otaraf çok rüzgarlı olur diye biliyorum.
    hakkı
    DL1000

apron83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okay yalçın
    Türk Silahlı Kuvvetleri
     RR class
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    karaburun tarafı güzel cidden. en son onu planlıyoduk. kaldığımız yerden dewam etmiş oluruz. haftasonu pazar hava iyi olarak gözüküyor. ben genel de hava durumu için bu siteyi kullanıyorum. genelde doğru oluyor. pilotlar tarafından kullanılan bi site. ondan pek hatalı olmuyor.
    okay
    B rh(+)

deep-impact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serdar sak
    satış pazarlama
     regal raptor
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    okay cuma akşamı geliyorsun inşallah özledik senide yahu. Bu arada karaburun tarafı yol iyi ama ıssız olur yani şu bakımdan arıza falan yaparsa motorlardan birisi allah korusun yağmur yağarsa kaçması zor ama tabii yol mükemmel bol viraj ve manzara bence o tarafa 2008 yaza merhaba yani ilk gezimizi yaparız benim fikrime gelince denizlideki arkadaşlarla beraber bi şirince gezisi yapmayı planlıyorduk tam zamanı derim ben hem gezer hem eğleniriz köy evleri bu aralar iyi olur soba falan üşüdükmü gireriz birine oohhh şahane ne dersiniz bakalım.
    motorda son karar R&R

orkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ORKUN TÜLÜ
    Makina Mühendisliği
     REGAL RAPTOR
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    şirinece de çok iyi fikir gerçi benim ilk gezim olacağı için yer farketmez
    gezi olsun çamurdan olsun

hakkı özboyacı
    Makina Mühendisliği
     suzuki DL1000
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı deep-impact Nickli Üyeden Alıntı
    okay cuma akşamı geliyorsun inşallah özledik senide yahu. Bu arada karaburun tarafı yol iyi ama ıssız olur yani şu bakımdan arıza falan yaparsa motorlardan birisi allah korusun yağmur yağarsa kaçması zor ama tabii yol mükemmel bol viraj ve manzara bence o tarafa 2008 yaza merhaba yani ilk gezimizi yaparız benim fikrime gelince denizlideki arkadaşlarla beraber bi şirince gezisi yapmayı planlıyorduk tam zamanı derim ben hem gezer hem eğleniriz köy evleri bu aralar iyi olur soba falan üşüdükmü gireriz birine oohhh şahane ne dersiniz bakalım.
    dostum bunu keşke hafta başında söyleseydin. denizli'deki dostlarımızda ona göre organize olurdu. biz yinede gidelim. bende otarafa gitmeyi çok istiyorum.
    hakkı
    DL1000

orkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ORKUN TÜLÜ
    Makina Mühendisliği
     REGAL RAPTOR
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    hadi denizli ses ver yoksa karaburuna gidiyoruz....

innocentbystander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aydin Sahin
    İnşaat Mühendisi
     Yamaha Virago XV 535
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Denizli takımının bir mensubu olarak hava durumunun Denizli ve Aydın'da cuma-cumartesi yağış gösterip pazar da sisli olacağını öngördüğünü hatırlatıyorum. O yağış muhtemelen pazara da sarkar. Daha evvel msn deki gorusmemizde Hakkı ile 'bir Şirince organizasyonu $ugar olurdu' demistik ama bence bu hafta o hafta degil. En azından benim için değil, zira pazar günü hem büroda işim var, hem de şantiyeleri bi kolacan etmem lazım. Bu yıl ilginç bi yıl, secim mecim derken yaz ayları rölantide geçti, kış oldu inşaat işleri hızlandı allama çok şükür.
    Bence siz kıyı şeridinden ayrılmayın. Hele Karaburun demişsiniz ki aah ah, Denizli'ye taşınmayıp da halâ Izmir'de oturuyor olsaydım çok güzel yardırırdım sizinle beraber. Yalnız o rotada benzincisiz epey bi kilometre olacak, deponuza mukayyet olun.

hakkı özboyacı
    Makina Mühendisliği
     suzuki DL1000
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı innocentbystander Nickli Üyeden Alıntı
    Denizli takımının bir mensubu olarak hava durumunun Denizli ve Aydın'da cuma-cumartesi yağış gösterip pazar da sisli olacağını öngördüğünü hatırlatıyorum. O yağış muhtemelen pazara da sarkar. Daha evvel msn deki gorusmemizde Hakkı ile 'bir Şirince organizasyonu $ugar olurdu' demistik ama bence bu hafta o hafta degil. En azından benim için değil, zira pazar günü hem büroda işim var, hem de şantiyeleri bi kolacan etmem lazım. Bu yıl ilginç bi yıl, secim mecim derken yaz ayları rölantide geçti, kış oldu inşaat işleri hızlandı allama çok şükür.
    Bence siz kıyı şeridinden ayrılmayın. Hele Karaburun demişsiniz ki aah ah, Denizli'ye taşınmayıp da halâ Izmir'de oturuyor olsaydım çok güzel yardırırdım sizinle beraber. Yalnız o rotada benzincisiz epey bi kilometre olacak, deponuza mukayyet olun.
    katılmamak elde değil. anlaşılan bu yaz bizi uzun menziller bekliyor.
    hakkı
    DL1000

Dewil&Rose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yetkingürol Çitak
    Mast Maker
     R&R 250 cc 2006
     Muğla
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    şirince olur sa katılırım benim memleket nede olsa
    cumartesi kesinleşirse gelirim
    font=Comic Sans MS][size=18][font=Comic Sans MS]MOTORLA GEZENLER LE ELBETBİRGÜN YOLLARDA KARŞILAŞIRIZ SELAMSIZ GEÇMEYİZ NE DE OLSA RUHUMUZ MOTORCU YOLUNUZDA FARINIZDA AÇIK 48 UY 665

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)