Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 678
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 79 arasi kadar sonuc gösteriliyor

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    evet arkadaşlar güzel bir gündü

nihatım koçum vay ansını yav bu yazdıklarının hepsini bizmi yaptık valla bize helalllll olsun.

bir dakka
    baksanıza bizim severek aldığımız güle oynıya bindiğimiz regaller bana göre yaptı yapacağını eyüpte elk.kesti, maslakta akü birden bitmiş marş basmadı , sarıyerde arka stoplar gitmiş bide yeni arkadaşımız ahmetin lastik gümledi ,inci öğretmenimin marşı basmaz.
    bir iki arkadaş üzerinde tepindi falan bu kadar tekme tokata dayanamdı çalıştı falan

anam bide şimdi okudum müslüm baba yolda kalmış

bu arada müslüm baba geçmiş olsun şimdiden allah kolaylık versin olay neyse bizde bilelimde başımıza gelmeden tedbir alalım

bütün arkadaşlar bundan sonra böyle gezi veya yola çıkarken adı neyse unuttum adını A.tim bi zahmet yazıversin traş köpüğü gibi lastik doldurma maddesinden almak lazım valla süper bişeydi yaaa

bide benim makinadan çektiğim bir kaç görüntüyü aktarayım ama herşey güzeldi satıcı üyeler çatlasınnnnn

ya volkanım valla başka resim yok çek diye makinayı verdiğimiz kardeşler makinanın neresine bastıysa makinada valla billa başka foto yokkkkkkkkk

ya agresusum gıymatlım yolda sürüş esnasında aynadan çektiğin fotoda benim kıymetli eşim sadık artcımm görüntüsü yokkkkkkk ya nasıl becerdi senin bu makina bizim hanımın görüntüsünü yok etmeyi hala anlamadım
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    infitivedream dostum
    senin yazdığın herhangi bir edebiyat türü varmı roman hikaye şiir kitap varmı kitap
    edebiyat ile nereye kadar ilgilisin harika döküyorsun okumak ayrı bir zevk oluyor.
    kelimeleri çok uyumlu ve senkronize içinde dans ettiriyorsun

ama hocamın 100cc lik tayına oyuncak abicim o taya dikkat etmek gerek 100cc deyip geçmemek gerek kedi gibidir o 100 cc baksana her fotoğrafta ön saflarda nasıl oluyorda bunu becerebiliyor ilginç 100cc bana göre vahşi bir kedi her an heryerden cıkacak gibi duruyor

hocam tabii ki biliyorum motorcu motorcunun kalbini kırmaz hafta sonu cıkıp geleyim de uçak ile 1saat 15 dak 7-8 senedir uçağa binemiyorum (fobi) otobüsle 14-15 saat varın artık motorla kaç saat olur 900km var aramızda ama bir hal çaresine bakıp gelmeye çalışacam en azından trilye turuna TCDD demiryollarını araştıracam yarın bakalım özel bir uygulaması varmıdır motorize yolculara.. inanın siz paylaştıkça bu gibi güzellikleri bende uzaktan paylaşmayı öğreniyorum bu bir yürek olayı hocam ayrıca özür ne kelime hocam ben özür dilerim hatta rica bile ederim.

ya komutanım sizlerede geçmiş olsun neler ve nasıl olmuş öyle şeyler ilginç hepsi üstüste denk gelmesi :(

kawa500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ugur Digan
    Serbest Meslek
     RR 250-2005
     Çanakkale
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Müslim abi geçmiş olsun :(
    çok güzel bir birliktelik olmuş en kısa zaman da sizlerle tanışmaktan gurur duyarım :D
    yalnız bu arıza olayları herhalde basit şeylerdir bu kadar sık arıza yapmazlar herhalde :? ben geçen hafta sonu toplamda 400km. bu hafta sonu da 300 km yaptım şu anda çok memnunum(dilimi ısırayım) ama bunları duyunca biraz tırstım
    Çanakkale buluşması için toparlanmaya başlayın bence Nisan ayında sizi buralarda görmek isteriz :D isterseniz keşan gibi ortak bir nokta da da buluşabiliriz
    Çanakkale den herkese sevgiler saygılar :D
    UĞUR DİGAN
    REGAL RAPTOR 250 (2005)
    www.turkiyemotosiklet.org

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Bu güzel pazar günü için herkese çok teşekkür ederim...Keyifli ve bol gezili bir gündü o güzel muhabbetin içinde fotoğraf çekmeyide ihmal etmeyen Volkan kardeşim Fotolar için sağol eline sağlık...

Alıntı Frontier Nickli Üyeden Alıntı
    müslüm baba keske bi tel acsaydin iki motor gelir alirdik sizi. gecmis olsun.
    Müslüm Abi sizede geçmiş olsun...Serhat'ın dediği gibi sana bir telefon kadar yakındık keşke haber verseydin...

GOKHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gökhan sarısoy
    Makina Mühendisliği
     regal raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 6
    arkadaşlar herkeze hayırlı bir hafta olmasını diliyorum.güzel bir pazar geçirdik hepinize teşekkürler arkadaşlar.
    HAYAT ÜÇBUÇUKLA DÖRT ARASINDADIR YA ÜCBUÇUK ATARSIN YA DÖRT DÖRTLÜK YAŞARSIN

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    ne diim ben şimçik .. ne yasiimm ben şimçik.. bitirdinis bisi yaaaaa.. eşimlen bakıp duruyos .. çat çaaaatt çatlıyos .. istanbula vize başlamadan göç etmenin yollarını arıyos şimdiden.. allah müstehakkınızı versin... ne diim allah lardan saklasın.... oooofffffffff offfffffff.... :( :( :(
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Nihat Uzun
    -
     E-250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Kino; şiir, hikaye, kitap vs... yok öyle bir şey maalesef. Foruma iki satır yazmaya benzemiyo ki o dediklerin

-

Hocam, oyuncak dedim ama küçüklüğünden değil inan ki. Aramızda 100'lük RR yerine 1100'lük dragstar olsa yine 'oyuncak' derdim, 'oynadım' derdim. Sevmekten öte, bayıldığımdan diyorum onu. Valla bak!
    Yeterli miktarda benzin ve portakal suyuyla Boğaz Köprüsünü havaya uçurabilirsin.
    Sabun katarsan, nitrogliserin olur.
    (Dövüş Kulübü)

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    nihat kardeşim ne güüseell yazmışsın... yüreğine sağlık... valla sayende bi daha yaşadım günü... ama sözüm olsun seninle o şehitliğe gidip o bayrakla gölgelendiricez inşallah şehitlerimizi... ve ardından tabi ki eyüp ensari hazretleri...

gomtanım .. kanımca gurupça göze gelindi.. eee haklı olarakta aramızda ki en güssel motor etkilendi bu işten :mrgreen: ... Mevlam daha beterinden saklasın... fotolar içinde teşekkürler.. demek ben bööleee görünüyomuşum... ilginç...

sevgili Kino baba.. bi de sen olsaydın o gurupta, nası bitirebilirdik geceyi bilmem.. insan bitsin istemiyodu yaw... hatta bu 9 haziran işinde sen ve okan da ordayken kesin 1 hafta dönemeyiz biz ... :mrgreen:

bu arada o mötör diil... pisiklet... dinamoyla falan çalışıyo farı... güssel bi tasarım.. ama bildiğin pisiklet o inci örtmenim... :mrgreen: şaka bi yana hatun bizim karizmaları çizdi... gelen geçen ona bakıyo.. bizim makinaların esamesi okunmadı... biri bizi sollarken onun yanında biraz yavaşlıyo, onla devam ediyo sona sollamayı bitiriyo...
    SSUUUUuuu...!

alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper TAKAK
    TURİZM
     REGAL RAPTOR DD-250-E9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    yaşar abi
    o lastik şeysinin adı
    lastik tamir tüpü her motorda olması gereken bi zımbırtı dün servise sordum bizim altan motora onda kalitelisi var 20,00YTL dedi
    aklınızda olsun
    sürmek için yaşa;yaşamak için sür

Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 678

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)