Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 109 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

hasret giderelim, vedalaşalım...09 Aralık Pazar saat 14:00 TOPHANE

Arkadaşlar selam! Bir süredir RR ailesinden kimsenin yüzünü göremiyorum işler yüzünden. Seslerini duymak, mesajlarını okumak dışında bir iletişimim yok. Ama bir hafta sonra malum asker oluyorum. Şimdiden bu başlığı açmak istedim ki önümüzdeki hafta için mümkün olduğunca fazla kişiye uyacak bir gün tespi edebilelim. Kendi kendime böyle bir başlık açmak çok hoşuma gitmedi doğrusu ama işte ben söyleyeceğimi söyliyim de gerisini siz düşünün.

12 Aralık itibariyle vatani görevimi yerine getirmek üzere aranızdan ayrılacağım. Bu günden önce bir akşam RR ailesiyle vedalaşmak istiyorum. Önümüzdeki hafta bir akşamın adını koyalım ve bir haftalık buluşma havasında gelebilen herkesle vedalaşayım istiyorum. Dolayısıyla önümüzdeki hafta cumartesi akşamı hariç gün önerilerinizi bekliyorum! Dediğim gibi bir veda partisi falan organize ediyor değilim, sadece bir araya gelelim, görüşelim-gülüşelim... Yok kimseye uymazsa, ben standart haftalık buluşmaya katılmaya çalışırım.

Biraz haftalık buluşma tarihini manipüle etme girişimi gibi oldu ama artık kusuruma bakmayın!
    We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

ilkerkoparal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilker koparal
    Uluslararası İlişkiler
     R&R + Honda Shadow
     iSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    kardeşim tabiyki vedalaşmadan, helallaşmadan seni yolcu edecek değiliz. Modlar yapsın bir program artık. Hatta sana uyarsa yola çıkacağın günde gelip seni uçağına veya otobüsünde uğurlayalım. Allahnın izniyle güle güle git güle güle gel kardeşim. Şimdiden hayırlı teskereler dilerim. Unutma zaman ne kadar acımasız olsada geçmeye mahkumdur.
    Ömür dediğin üç gündür,dün geldi geçti yarın meçhuldür,
    O halde ömür dediğin bir gündür,o da bugündür...

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Eyvallah İlker! Çok sağol! Valla bi toparlanalım da, uçağa otobüse gitme hadisesi biraz daha farklı, onu beraber konuşuruz... Hayır nereye gideceğimiz belli değil ki! İnşallah bir araya gelebiliriz bi şekilde, sonrası hallolur! Hiç değilse bi helalliğinizi alayım!
    We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Haydi hayırlı teskereler güzel kardeşim... 12 aralık haaa... vay beaa... şimdi sen 319.dönem mi oluyosun?... göz açıp kapayıncaya kdar geçer inşallah... şşşşttt modlarr... Serhatımı eli bööründe göndertmiicess di mi???... haydin gıpraşın birasss...
    SSUUUUuuu...!

doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğan Bostancı
    Tıp
     yamaha fz6 fazer
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Vay bee sonunda veda günü yaklaşıyor desene kardeşim. Şimdi ne garip duygular içindesindir. Kendimden biliyorum valla. Bi acayip olur insan. Ama olay askeriyenin kapısından girene kadar. Sonra bi bakmışsın gene aramızdasın ve askerlik anılarını dinliyoruz senden. Hayırlısıyla gider gelirsin inşallah. Yer zaman belli olsun. görüşücez gitmeden.
    foam party :mrgreen:

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Evet doğanım sonunda veda gününe de 5 var artık Yarın sınava giriyorum, haftaya bugün nereye gideceğimi öğreniyorum ondan sonrası bayır aşağı İnşallah uygun bir gün belirleyip görüşebiliriz.

Valla Volkanım dönemimi falan hiç bilmiyorum garip dimi? Ben evrakları falan hazırladım başvurumu yaptım, sonra askerlik şubesine gittim iki zarf aldım. Bana 1-2-3 aralıkta sınava giriceksin dediler bi onu biliyorum... İşler bi acayipti bu aralar, başka hiçbişeye kafa yoramadım doğrusu... Zaten ofiste makara konusu oldum. Çarşamba günü birliğime teslim olmam gerekiyo, salı günü bavulla gelirsin akşam da burdan otobüse biner gidersin diyolar

gidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülçin idikurt
    Anasınıfı Öğretmeni
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    3
    Serhat hayırlısıyla git gel inşallah
    arkadaşlar buluşma için ne gerekiyorsa yapalım lütfen zaten gideceği günde yanlız bırakmamaız lazım arkadaşımızı olmaz öyle şey ailemizden serhatımız askere gidecek otobüse elimizle bindirmemek olurmu , olmaz hadi bakalım planlar yapılsın ....
    İnsanın Tüm Evrende Kesin Olarak Düzeltebileceği Tek Bir Şey Vardır.KENDİSİ....
    Hayatta Ya Tozu Dumana Katarsın Yada Tozu Dumanı Yutarsın

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı gidikurt Nickli Üyeden Alıntı
    Serhat hayırlısıyla git gel inşallah
    arkadaşlar buluşma için ne gerekiyorsa yapalım lütfen zaten gideceği günde yanlız bırakmamaız lazım arkadaşımızı olmaz öyle şey ailemizden serhatımız askere gidecek otobüse elimizle bindirmemek olurmu , olmaz hadi bakalım planlar yapılsın ....
    Eyvaaaaah ağlatacaksınız beni yahu! Etmeyin eylemeyin Sağol mileydim!

gezgin murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat özdemir
    Serbest Meslek
     zealsun chopper
     İçel-Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    VATAN SİZE KIZLAR BİZE EMANET MEHMETÇİGİM HAYIRLI TESKERELER OLSUN...! MERSİNE DÜŞERSEN HABERİMİZ OLSUN KİNO BABAYLA KARŞILARIZ SENİİ BURDA TANIDIK KOMUTANLARIMIZ VAR HER HAFTA SONU EVCİL ÇIKARTTIRA BİLİRİZ SENİ SONRADA MOTORLARLA GEZERİZ MOTORLARLA TEKRAR TABURA BIRAKIRIZ

RoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat gökoğlu
    İşsiz
     A2 var ama motor yok napalım nasip kısmet :)
     Sinop
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKER Hayırlısı ile gider gelirisn inş şimdiden hayırlı teskereler sen gelirsin askerden daha biz gitcez anlatıp durun su askerlikleri bişiler kaparıs sizden
    Hayatta Kalabilmek İçin Bir Ömür Veriyoruz
    Bir Ömür karşılığı bir Ömür yani Ne Saçma
    Varmıdır Bizi Bu Hale Geitiren
    Galiba
    Ben Her Bahar Aşık olmam Ama,
    Her Bahar Gitmek İsterim
    Gittiğim Olmadı hiç, Ama Olsun
    İstemekte GÜZEL Değilmi....

Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)