Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    İlginize teşekkür ederim.

Deli çerkes , markası güvencesi olması yönünden tercihim , ayrıca gösterdiğin motorlar İstanbul'da değil. Güzel görünüyorlar o ayrı ama tek kişilik motor alırsam hatun beni diri diri yakar.

ugurcuk , tamam Regal Raptor , tamam siyah... Ama bu gösterdiğin motorun arkasındaki minder! ve çok kötü sissy barı motordan soğutur insanı. :P Gerçi değiştirilir o da...neden olmasın?

kaanka , bak bu motor düşünülür işte , tüm alternatifleri topluyorum önce hepsiyle bir telefonda görüşeyim , en çok aklıma yatandan başlayarak görmeye başlayacağım.

Uzun süredir bu nasıl , şu nedir , bu olur mu... gibi sorularla başınızı ağrıtıyorum siz de üşenmeden cevaplıyorsunuz bütün sorularımı , hepinize çok teşekkür ederim. Alayım bi motor da siz de kurtulun ben de :mrgreen:

kaanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper Kaan Ka...
    Bankacı
     Artık yok ;(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Batis dostum ben de henüz motor yok. Ben yalnız kararımı çoktaaan verdim. Motor alırsam mutlaka Regal Raptor alırım başka motor almicam. fiyat, bu fiyata bu kalite, görüntü harika daha neolsun. yalnız ben Şubat 15 ten sonra alıcam nasipse.
    Umarım sende biran önce aradığın motoru bulursun...

Canıma tak etti artık.İki Regal Raptor var aklımda yarın sabahtan gidip , görüp , bir ustaya gösterip alayım diyorum.En kısa zamanda kurtulacam bu ıstıraptan. :D Umarım sen de istediğin motoru alırsın zamanı geldiğinde.

ugurcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uğur akyay
    Halkla İlişkiler
     R1150GS
     İstanbul - Ümraniye (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Batis Nickli Üyeden Alıntı
    İlginize teşekkür ederim.

ugurcuk , tamam Regal Raptor , tamam siyah... Ama bu gösterdiğin motorun arkasındaki minder! ve çok kötü sissy barı motordan soğutur insanı. :P Gerçi değiştirilir o da...neden olmasın?
    sende diosunki hem 3000ytl olsun hem siyah olsun hem temiz olsun hemde minderi ve sissy barı güzel olsun :D bence biraz fazla şey beklion :D bence bi sahibiyle konuş mutlaka orjinalleri vardır elinde onlarıda verir sana sende alır değiştirirsin aslan gibi :D
    250 dd e9-b 2007-2009
    F650 "99 2009-2010
    FZS600 "03 2010-2013
    DL650 "05 2013-2014
    R1150GS ''00 2014-...

Haklısın be abi , canından bezdiririm ben adamı :mrgreen:

İlk motorum olacak ya , o yüzden ince eleyip sık dokuyorum.Biraz abartıyorum galiba ama çok karasız biriyimdir. :|

Barış Erkan
    Bilişim
     Yok
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    biraz taraflı bir yorum olacak benim ki ama virago virago virago virago nedense sempatim var yıllardır viragoya karşı belki de isminden dolayı

2.750 liraya Regal Raptor'a büyük ihtimalle yarın sabahtan gidip bakıyorum , bir sorunu yoksa anlaşır geliriz.O da olmazsa Mondial 125 ZN alacam o olacak! :P

gençer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gençer Güden
    Mimarlık
     RR dd 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hayırlısı olur inşallah. bir ustaya göstermeyi ihmal etme..
    En son nehir zehirlendiğinde, enson balık avlandığında ve enson ağaç kesildiğinde..paranın yenecek birşey olmadığı anlaşılacak:(((

İhmal etmem abi , eder miyim hiç. Bu civarda var bir iki motor , Dikilitaş'taki ustaya gösteririm.

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı Kino Nickli Üyeden Alıntı
    ben 11 yıllık motor almam şahsen ..

aynı paraya " 0 " REGAL alırım..

çünkü her 2 sinide satacağın zaman aldığın fiattan aşağıya satacaksın bana göre 11 yıllık motorları daha pahalıya satamazsın
    aldığın 0 regali de daha düşüğe satacaksın bak sen 2 el bütcene göre uygun regal bulamıyorsun da?

yani 4-5 bin ytl ye alacaksın 1 sene sonra 4 aldığını 3 e / 5 aldığını 4 de satacaksın

ben maddi yönden düşünüyorum

ben 0 km regali 1,5 sene önce taksitle (12 ay veya 16 ay vade farklıydı ) 4.250 ye mi ne almıştım ( 2 el olmasına rağmen şimdi halen öyle )

karar senin; diğerleri kötü motor mu yooooooo ASLAAAAAA...
    +binbeşyüz..eski makineyle uuraşma ...Kino dede nederse dooru der..
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)