Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Çin işi japon işi bunu bilen 2 kişi :D derinlemesine ele alınabilecek bir durum bu, eğer piyasada 5 milyarlık regaller olmasaydı hepimiz 1 sezon daha motorsuz gezip diğer sezonda 10000 ytl civarındaki honda ve yamahalara biniyor olacaktık çin malı motorlarla japonları bir tutmayın arkadaşlar, bizim regaller iş görüyor evet ama düşünün bakalım aynı yaş bir japon motoru karşısında ne kadar uzun ömürlü olacaktır ?

mehmet ali kocas
    Serbest Meslek
     en 500
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı
    Çin işi japon işi bunu bilen 2 kişi :D derinlemesine ele alınabilecek bir durum bu, eğer piyasada 5 milyarlık regaller olmasaydı hepimiz 1 sezon daha motorsuz gezip diğer sezonda 10000 ytl civarındaki honda ve yamahalara biniyor olacaktık çin malı motorlarla japonları bir tutmayın arkadaşlar, bizim regaller iş görüyor evet ama düşünün bakalım aynı yaş bir japon motoru karşısında ne kadar uzun ömürlü olacaktır ?
    eyvallah çok güzel değindin konuyu bi anda özetledin sorun çin japon olmakdan çok sorun genelde bu ikilemin ilk nedeni bizim motorlardışındaki çin mallarından miletin ağzı çok yandı çinli diyince korkuyorlar
    ama aslı sorun servi konusu yarın sarıkayalar bu işi bırakırsa ne olacak ..

çine malzeme gönderip tamir ettirme olayı imkansıza yakın ben çok benzeri iş yaptığımdan biliyorum malzeme fiyatının 10 katına çıkar gittidisi geldisi vs. ayrıca adamlar garanti kapsamında belirli bi kritert kuramamışlar daha bunu da geçelim sorun hemen ortaya çıkıyor zaten çok sevdiğmiz makinalarımızı incitmekden korkarcasına kullanmak zorundayız çünki çinli ve servis olayı sakat durum... çinli denince servisi olmaz onun deniyor genelde...
    peki bu makinalar 20.000 i göründce ne yapıcaz bu da ayrı bi soru bence...

zaten bi çok söylenti var regal temsilciliği hakkında ...

galiba tüm yanıtlar zamana bağlı...

benim bi de scooterim var ve çöok sverek aldım severek biniyorum hala her hava koşuluna dayanıklı o da çinli çok da memnunum asma servisi sağlam sadece normalae göre parçası pahalı ... milletin lafları ve aile baskım olmasada bi de çinli cross alıcam fakat o kadarda para yok malesef..
    çinlilerde bu işi en az japonlar kadar kıvırıcak yakın zamanda diye düşünüyorum ayrıca bu çin malları olmasa japonlar daha da bi köşe olacaklardı...

başkalarının alaycı tavrıları ve ya aşalağıyıcı bakışlaırysa ayrı bi sorun elbette ama siz onlara kulak asmayın motorcu olmak bi ruh işidir marka işi diil...

konuyu fazala uzattım ama kusura bakmayın....

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    evet doğru çin malları kalitesiz olabilir...

ama şimdilik 3-4 yıl sonra bunlar düzelecek

ve en az bir japon yada amerikalı kadar iyi mallar üreteceklerdir...

bekleyin ve görün...
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)