Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Ahmet N. ÖZCİVELEK
    Memur
     RR-250 e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Zannediyorum forum kurallarında bulunan ve aşağıda verdiğim madde admin ve moderatörlerin dikkatinden kaçmış. Saygılarımla,

52. www.regalraptor.net forumlarına alkol / sigara / uyuşturucu ve uçucu maddelerin kullanımı temin edilmesi ve özendirilmesi ile ilgili herhangi bir yazı alıntı vb. iletileri göndermek yasaktır. Forumlardaki mesajlarınızda alkol / sigara / uyuşturucu ve uçucu maddeler hakkında herhangi bir yazı alıntı vb. iletileri kullanmamaya özen gösteriniz. Forumlara ekleyeceğiniz resimlerinizde alkol / sigara / uyuşturucu ve uçucu maddelerin görüntüsü olmamalıdır. Bu tür resimler yönetim tarafından silinir tekrarı halinde üye siteden ihraç edilir.

Türkay Tümtürk
    Gemici
     YOK
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı lunatic Nickli Üyeden Alıntı
    Zannediyorum forum kurallarında bulunan ve aşağıda verdiğim madde admin ve moderatörlerin dikkatinden kaçmış. Saygılarımla,

52. www.regalraptor.net forumlarına alkol / sigara / uyuşturucu ve uçucu maddelerin kullanımı temin edilmesi ve özendirilmesi ile ilgili herhangi bir yazı alıntı vb. iletileri göndermek yasaktır. Forumlardaki mesajlarınızda alkol / sigara / uyuşturucu ve uçucu maddeler hakkında herhangi bir yazı alıntı vb. iletileri kullanmamaya özen gösteriniz. Forumlara ekleyeceğiniz resimlerinizde alkol / sigara / uyuşturucu ve uçucu maddelerin görüntüsü olmamalıdır. Bu tür resimler yönetim tarafından silinir tekrarı halinde üye siteden ihraç edilir.
    Bravoo Kardeşimmmmmm burda alkol reklamının yapılmasını ve kullanmaya özendirilmesini gerçekten yadırgıyorum.
    Unutmayalım buraya 14 yaşında giren de var 60 yaşında girende belli bir yaş grubuna hizmet veren bi site değil.
    Herkes müptelası olduğu zaralı alışkanlıları kendisine saklasın.Herhalde farklı konu bulmakta güçlük çekiliyor.
    Bende Sigara tiryakisiyim ama hiç reklamını yapmıyorumm. Ona kalırsa sigarada beyin hücrelerini öldürür.

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı tt06 Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı lunatic Nickli Üyeden Alıntı

Bravoo Kardeşimmmmmm burda alkol reklamının yapılmasını ve kullanmaya özendirilmesini gerçekten yadırgıyorum.
    Unutmayalım buraya 14 yaşında giren de var 60 yaşında girende belli bir yaş grubuna hizmet veren bi site değil.
    Herkes müptelası olduğu zaralı alışkanlıları kendisine saklasın.Herhalde farklı konu bulmakta güçlük çekiliyor.
    Bende Sigara tiryakisiyim ama hiç reklamını yapmıyorumm. Ona kalırsa sigarada beyin hücrelerini öldürür.

sevgili arkadaşlar öküzün altında buzağ aramayın reklam falan yok sadece adam nasıl içiyor karşılıklı rakı masası muhabbeti nasıl oluyor görün diye yazdım istemezseniz izlemeyin

ayrıca içki (alkollü cinslerinden) insan vucuduna zarar verdiği için mekruhtur ... dinimizcede bazılarına göre mekruh ve günah yani yasak sayılır bunuda biliyorum ..... site kurallarınıda biliyorum eeeee ankaralı kardeşler daha ne diyonuz veya istiyonuz bununda daha ileri savunmasını yapacaksınız dini veya inanç ortamlarını dökeceksiniz hiç uğraşmayın hepimiz elhamdürüllah müslümanız ama ben alkol kullandığım için biraz günahkarım neyse daha genciz biraz zaman sonrada affettiririz kendimizi yukardaki büyük ve affedicidir
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Türkay Tümtürk
    Gemici
     YOK
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ağabey o yazdığın msjı okudum sen ne güzel demişsin içmeden güzelleşelim diyeee. Yazdığım msj da sen niye o site yi izlettiriyosun demedim kii
    Sadece Alkolun reklamının yapılmasını buraya yakıştıramıyorumm . Zatende yasakmış gördüğümüz gibi.+

Hem Dini Sen katıyosun Biz katmadık ki.....

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    rakının reklama ihtiyacı yoktur AHMET!

sen ve ben içmiyoruz diye kıskanma bırak ölü hücreler beyimizde kalsın...

zaten düşünmekten çıldıracağım aylaklık zor zanaat yahu...
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Arkadaslar bu bilimsel bir arastırma konusu alkole ozendırmek amaclı acılan bir topic degıl ilker kardeşimiz bu tür bilimsel arastırmaları cok yapar ve bızlerle paylasır bilgi paylasımın ıcın saol ilker kardesım.
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

Türkay Tümtürk
    Gemici
     YOK
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    "Rakı içelim akıllanalım"Şimdi bu Bir bilimsel arşatırma öylemiii Entresan..
    Bence Forum kurallarını çiğnememek adına üretilmiş bir bahane...
    AMA !!!
    Çok güzel bir bilimsel araştırmaaa ... Komikk. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Hakkaten adminim ilk defa bu kadar komik oldu bahanen ama burda geyik yapıldığını düşünüyorum özendirme değil genelde reklam bilbordlarında dönem dönem yazar ''alkol ve sigara yavaş yavaş öldürür''Hiçbirimizin acelesi olmadığına göre bu gizli bir özendirmemidir acaba....Ciddi ciddide yazıyom kaptırmışım kendimi gülelim eğlenelim güzelleşelim
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

ilkerkoparal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilker koparal
    Uluslararası İlişkiler
     R&R + Honda Shadow
     iSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    TT06 DOSTUM BENCE OLAYA ÇOK DEMOGOJİK YAKLAŞIYORSUN. YUKARIDA YAZDIĞIM ŞEYİN TAMAMEN ESPİRİ İÇERİKLİ BİR YAZI OLDUĞUNU 5 YAŞINDAKİ ÇOCUK BİLE ANLAR. VE ZANNETMİYORUMKİ BÖYLE BİR YAZI BİRİLERİNİ TAHRİK YADA TEŞVİK EDİPDE İÇKİ MASASINA OTURSUN. EVET BEN SEVİYORUM RAKIYI AMA KİMSEYİ İÇMEYE DAVET ETMEDİMKİ. GERÇEKTEN SAMAN ALTINDA BUZAĞI ARIYORSUNUZ. TARTIŞMA OLSUNDA BİRİLERİNE SATAŞILSINDA NASIL OLURSA OLSUN MANTIĞINDASINIZ. LUNAATIC ZATEN BENİM AVART RESMİME BİLE SİNİR OLUYOR ONA BAKARSAN. YA HAYAT BÖYLESİNE ZOR VE KISAYKEN BUKADAR UFAK DETAYLARA TAKILIP KALMAYIN. TEKERİNİZE TAŞ DEĞMESİN DOSTLAR...
    Ömür dediğin üç gündür,dün geldi geçti yarın meçhuldür,
    O halde ömür dediğin bir gündür,o da bugündür...

Türkay Tümtürk
    Gemici
     YOK
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Tartışma açmak değil amacım.
    Haklısın ne diyeyim.

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)