Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Ahmet N. ÖZCİVELEK
    Memur
     RR-250 e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    52. www.regalraptor.net forumlarına alkol / sigara / uyuşturucu ve uçucu maddelerin kullanımı temin edilmesi ve özendirilmesi ile ilgili herhangi bir yazı alıntı vb. iletileri göndermek yasaktır. Forumlardaki mesajlarınızda alkol / sigara / uyuşturucu ve uçucu maddeler hakkında herhangi bir yazı alıntı vb. iletileri kullanmamaya özen gösteriniz. Forumlara ekleyeceğiniz resimlerinizde alkol / sigara / uyuşturucu ve uçucu maddelerin görüntüsü olmamalıdır. Bu tür resimler yönetim tarafından silinir tekrarı halinde üye siteden ihraç edilir.[/quote] Her nekadar yazmak istemesem de yazacağım. Arada bir yanlış yapıldığını kabul etmek çok mu zor anlamadım. Eften püften şeyler için form kuralları hatırlatılırken altını çizdiğim ve reklamla ilgili hiç bir şeyden bahsetmeyen bu hususta böyle komik bahaneler uydurulması da gerçekten geyik olmuş şimdi. Dinden kim bahsetti? Sadece forum kuralını hatırlattım. Hoşunuza gitmiyorsa kuralı kaldırın. Ancak herşeyi kendinize göre yorumlar, uyarlarsanız bu da yanlış olur. Neyse ben zayıf beyin hücrelerimden memnunum, içkili beyin hücrelerine 5 basar. Kalın sağlıcakla...

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Üfürükten nem kapmayalım arkadaşlar, ben derimki her insan kendinden sorumludur, ben içki ve sigara kullanmam ve değil bu sitede dünyada bana içkiyi ve sigarayı kullanmayı özendirecek yada kullandırabilecek biri yok. Bir topikte rakı cümlesi geçiyor diyo alkolik olacak değiliz heralde

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)