Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

YArrdımlarınızı bekliyorum

Abilerim, ablalarım ve kardeşlerim size bi şey danışacam ben regal raptorun 150 ligini almak istiyorum 2. el falan almak istiyorum yakıt tüketimi, performans ve türkiyede satılıp satılmadıgını merak ediyorumm
    ALLAH Türk'ü Korusun. Türkler Zaten Yücedir

sevgili kardeşim öncelikle kendini tanıtırsan tanışma bölümünde daha uygun olur.

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ya BATİS abi düşündüm fakat yenisi oldugum için sitenin nerde tanışma topigi açacagımı bulamadımm
    ama burda tanışalım kısaca;
    Tayfun TAş...19 yaşındayım...manisalıyım. ögrenciyimm

Ziyanı yok kardeşim , bulursun biraz ararsan.Sitedeki tecrübeli abilerimiz de benimle aynı fikirde olacaktır sanırım , alacaksan 250 cc bir motosiklet al.

gençer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gençer Güden
    Mimarlık
     RR dd 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    öncelikle hoşgeldin. ben motor almadan önce vitessiz olduğundan 100 lük düşünüyordum. hiç vitesli motor kullanmamıştım. ama 10 küsür yıldır araba kullanırım. gerçi motor bambaşka bir mevzu arabayla kullanım açısından çok farklı yönleri var ama ben motordaki debriyaja alışmamda çok faydasını gördüm. büyüklerimi dinleyip 250 lik raptor aldım . iyikide almışım. scooter alacaksan bişey diyemem ama raptor alacaksan; otomatik , daha az yakar, daha uygun fiyatlı, diye raptorun diğer modellerine kaymanı tavsiye etmem . 250 liğin iki modeli var ve bunlardan şaşma derim.
    En son nehir zehirlendiğinde, enson balık avlandığında ve enson ağaç kesildiğinde..paranın yenecek birşey olmadığı anlaşılacak:(((

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    gencer abi benim alcagım 125cc veya 150cc motorda debrajlı...ben devamlı motor kullanıyomm özgürlüktür bence motor son 2 aydır motorum yok .malum ögrenciyimm 250cc motorla ben benzinini karşılıyamam zaten.. hem 250cc gerek yok şuan çünkü ben yolculuklarımın kmsi az şimdilik ...beni anlarsanız sevinirim ögrenciyim para sınırlı, benzin pahalı ve daha vakti var 250cclige diye düşünüyomm.. alıcagım motorda 125cc veya 150cc 2.el regal arıyom yaniide bilgim yok o motorlarda

gençer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gençer Güden
    Mimarlık
     RR dd 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    125 ve 150 liklerin ikinci el piyasası yok sıkıntılarını çözebilecek servis-parça sayısıda daha kısıtlı o sebepten söylemiştim.. ama diğer taraftan bakacak olursak sende haklısın..

'ögrenciyim para sınırlı, benzin pahalı ve daha vakti var 250cclige diye düşünüyomm' bence mantıklı düşünüyosun. en azından ayakların yere basıyor. senin yaşındaki diğer gençler gibi(sözüm meclisten dışarı) havalarda uçmuyorsun. tebrik ederim seni..
    En son nehir zehirlendiğinde, enson balık avlandığında ve enson ağaç kesildiğinde..paranın yenecek birşey olmadığı anlaşılacak:(((

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    sagolasın abiicim..aslında sende haklısın bunların 2.el piyasası fazla yok bazı 2.el sitelerine baktım 3 tane 125 var satılık ...
    ya bide bişi sorcam 125cc çift silindirli motormu daha performanslı yoksa tek silindirli 150cc lik rrler mi ?

orkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ORKUN TÜLÜ
    Makina Mühendisliği
     REGAL RAPTOR
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    motora alıştın mı hemen daha büyüğünü istiyor çoğu insan yada bende öyle oldu en azından bence 250 cc nin altında bir motorla başlama

zafer szn 55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

zafer sözen
    Serbest Meslek
     d250 2005
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    tayfun kardeş ben siteyi sessiz tkip edenlerdenim sana tavsiyem 250 lik olur çünkü motorun büyüklüğü taşıma kapasitesi ile ilgilidir. motor ne kadar büyürse o kadar rahat calışması sonucunda az yakar . genellikle şehir içi kullanacaksan o zaman ufagıda tavsiye ederim.oda manevra ve küçük videsi kullanacağın içindir. herşeyden önce kendi istegini degerlendirmendir. asla unutmaki motorsiklet insanın ruhunu dinlendirir.ona göre karar vermen en hayırlısı olur.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)