Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

kıvılcım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kıvılcım
    Serbest Meslek
     regal bmw
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    16
    yahu arkadaşlar adam gibi bir servis istiyorum ben usta var usta var ben şu ana kadar avrupa yakasında usta saysam 2 tane var bunların birden çogu arkadaşımız şikayetçi birde kendi italatçısının servisi var ama bize merkezi bir yerde servis lazım hepimizde bunu biliyoruz lütfen elinizi vicdanınıza koyup cevap verin motorun arıza yapmasımı sizi üzüyor yoksas ustaya verip acaba başka neresi bozylacakmı diye siz silerken bile aman çizilmesin içiniz giderken usta bana güme vurup toksa vidaları yalama yapmasınamı bu arada ben bakıma götürüpte çok ustayla karakolluk oldugumu biliyorum

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Valla promosyon olmasın ama avrupa yakasının en iyi servisi bana göre dikilitaş ali ustadır, regali ilk söken usta odur ve artık söke taka kurdu ordu diyebilirim, istanbuldaki bir çok servis arıza tespitinde ali ustayı aramakta bunu biliyorum.

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    beyler bir boğaz toplantısında hatırlarsanız MOTOJUNIOR ve dikilitaş servisi ALİ USTA ya bu palavracı kardeşler hani ücretsiz yol yardım servisi yapacaklardı noldu bu sözlere hani görürseniz hatırlatın
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hasan
    SAP ABAP Danışmanı - Freelancer
     RR 250E
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    valla çapada bi tane sarıkayalarla anlaşmalı servis var , onunda adı Ali. Ancak Allah korusun götürmeyin o adama. Hüner o servismi bilmiyorum. Daha doğrusu servisin adını unuttum. Adam motora binmeye tövbe etmiş. (niyeyse bide nası motor ustasıysa motora binmekten korkuyo). 1 tane vites dişlim değişecekti komple takımı değiştirdi. Üstüne kazık atmaya kalktı. Yemedim ama komple dişli parasını geçirdi tabii. Adamın biri bi ATV ile geldi ben ordayken.Abi naptın ATV'me 5 santimlik kaldırıma bile çıkmıyo hiç çekmiyo diye ağladı . Adama eskimiş senin motorun git değiştir dedi. Adam yaw 2 gün önce sana bıraktığımda heryere çıkıyodu gidiyodu bu motor bari eski haline getir dedi . Adamı yok bu böyleydi diye savdı. Allah korusun böyle ustalardan.
    34 EF 1376 - Siyah RR Satıldı :(

Buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Burak Taşkıran
    müzik direktörü
     dd100e / agility 125
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Benim alet şuan Zeytinburnu nda Şafak Motor da yatıyor. Bir arkadaşımın çok yoğun tavsiyesi ile oraya götürdüm. Motoru geri alınca izlenimlerimi yazarım. Dikilitaş taki usta yı da merak etmiyor değilim fakat 1000 km bakımında soluğu direk Emre yedek parça da alacağım .

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı siyahus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla çapada bi tane sarıkayalarla anlaşmalı servis var , onunda adı Ali. Ancak Allah korusun götürmeyin o adama. Hüner o servismi bilmiyorum. Daha doğrusu servisin adını unuttum. Adam motora binmeye tövbe etmiş. (niyeyse bide nası motor ustasıysa motora binmekten korkuyo). 1 tane vites dişlim değişecekti komple takımı değiştirdi. Üstüne kazık atmaya kalktı. Yemedim ama komple dişli parasını geçirdi tabii. Adamın biri bi ATV ile geldi ben ordayken.Abi naptın ATV'me 5 santimlik kaldırıma bile çıkmıyo hiç çekmiyo diye ağladı . Adama eskimiş senin motorun git değiştir dedi. Adam yaw 2 gün önce sana bıraktığımda heryere çıkıyodu gidiyodu bu motor bari eski haline getir dedi . Adamı yok bu böyleydi diye savdı. Allah korusun böyle ustalardan.

Müslüm babanın uyuz olduğu ali bu alimi acaba :mrgreen:

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)