Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

İlginç Bİ teklif(yüzsüzüm arkadaşlar ksr bakmayın)

Yaklaşık 1 Yıldır nerde ne kadar ilan varsa tüm RR ikince el ilanlarıyla ilgilendim gittiğim gördüğüm motorlarda oldu ama bir türlü para işini halledemedim artık rüyalarıma giriyo. elimde para tutamıyorum bi türlü bankalarda kredi vermekte sorun çıkartıyo credi kartı kullanmadığım için. şuan elimde 1000 ytl peşin para var kalanını 200-300-400 lü taksitlerle verebilirim. gidip çakma çin malı bi Chopper / Cruiser almak istemiyorum. güven konusunda birsürü referans verebilirim. bi şansımı denemek istedim. düşünen varmı aceba.

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Arkadaşım, kendini bile tanıtmadan ilk mesajının böyle bir teklif olması yeterince ilginç değil mi sence???
    yol yapalım yol

emrahkucukgirgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Zaten yüzsüzüm demiş ya abi
    Başka söze gerek yok...
    Krom aşkı ile parlak yarınlara ...

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    kendimi tanıtayım:186boy 100 kg yeşil gözlü abi abartmayın.bir senedir üyeyin ben bu siteye bi şekşilde alıcam o motoru siz motor aşkı bilmiyosunuz bence,ben hurda olmuş ilk motorum olan pejoyu bilem saklıyom. şimdiye kadar çok şey denedim olmadı denk getiremiyorum paramı hep bi yerlere savruluyo.adına kredi çekip verecek biri varsa onu bilem kabul ederim(yüzsüzlük o derece:P) şimdide bunu deniyorum. niye yani.işine gelcek birini buluruz belki.mezarcılık yapmıyoruz en azından. peşinimiz yok napalım.

dinyeper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

oktay saglam
    Makina Mühendisi
     Regal Raptor DD-250 E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bankalar kredi dağıtıyo.Bazıları dediğin takstlere %0,9 faizle veriyor.Al bankadan ver parasını ve daha da önemlisi kim olduğunu tanıtırsan yardımcı oluruz...
    No MoRe BeTs...!

OkTaY
    ANKARA/AYRANCI

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bankaların ***** ****** ****** credi kartı kullanmıyorum die risk teşkil ettiğini sölüyolar ve vermiyolar bir sürü bankayla görüştüm.adım yavuz değerli bi tv kanalında montaj ve web tasarımıyla uğraşıyorum.istanbuldayım 3 yıldır aslen erzurumluyum uzun süredirde adapazarında yaşadım.bi RR almak istiyorum ölceksemde o motorun üstünde ölmek istiyorum ben budur abi.dinyeper kardeşim sende çok almak için çabaladın senin gibi bende 2. el ilan manyağıyım valla.ama aldın sen güle güle günlerde kazasız belasız binersin inş.

Moderatör tayfun tarafından güncellenmiştir. Lütfen argo ve benzeri kelimeler kullanmayalım arkadaşlar !!!
    Eğer Birgün öleceksem bi yatakta ölümü beklemektense Bir motosiklet üzerinden ona doğru tam gaz gitmeyi tercih ederim.

dinyeper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

oktay saglam
    Makina Mühendisi
     Regal Raptor DD-250 E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    teşekkürler hocam darısı sana ama söylediğin şekilde alman çok zor!sadefce sıfır alabilirsin.Ama genede bi araştır bakalım.
    No MoRe BeTs...!

OkTaY
    ANKARA/AYRANCI

RoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat gökoğlu
    İşsiz
     A2 var ama motor yok napalım nasip kısmet :)
     Sinop
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    abiler zor vala zor bende cok uğraştım bi hevesle gittim A2 aldım gerisi gelir dedim her sey cok iyi gidiordu papirus00 ında dediği gibi para konmuor köşeye bende de vardı bi 2.ci el RR nin yarı parası elimde gene bişi yapamadım kaldı elimde durdu daha coğaltamadım en sonunda dişlerime gitti o para şimdi sıfırdanmı başlayacam ben umudumu kestim birasda hem bizim aileden dolayı hemde başka seylerden dolayı galiba bana nasip olmayacak allah yardımcımız olsun papirus00 aynı kaderi paylasıors cokta iyi anlıorum seni :(
    Hayatta Kalabilmek İçin Bir Ömür Veriyoruz
    Bir Ömür karşılığı bir Ömür yani Ne Saçma
    Varmıdır Bizi Bu Hale Geitiren
    Galiba
    Ben Her Bahar Aşık olmam Ama,
    Her Bahar Gitmek İsterim
    Gittiğim Olmadı hiç, Ama Olsun
    İstemekte GÜZEL Değilmi....

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    senin işin zor be abicim baksana daha kendine hakim olamıyormuşun maddi yönden ...eee biz sana ne önerelim...
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

MEHMETONUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MONUR
    gizli
     RR250D/2007
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bazı bankalar 10.000 ytl üzeri motorlar için (RR değil tabi ki) krediyi öğrencilere bile veriyorlar ve doğal olarak ruhsatı rehinliyorlar bir de kefil istiyorlar geçen sene fuarda şahit oldum. pahalı bir marka ve daha yüksek taksitlere razıysan deneyebilirsin.

Bu arada bu sitedeki herkes MOTOR AŞKINI da çok çok iyi bilir. Hiç kimse ekmek alır gibi alamaMIŞtır malesef motorunu,para,aile baskısı,marka kaygısı ....vs. Hepsi sabır ve motor aşkıyla aşılmıştır.

Umarım sen de motoruna bir an önce kavuşursun...
    34 UY 5765

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)