Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 8910
Toplam 100 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı gençer Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı BULL Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı gençer Nickli Üyeden Alıntı
    geçmiş olsun bülent kardeş inşallah uzun sürmez...

bakalım hava müsait olursa karaburun gezisinden söz ediliyor . sen canını sıkma bullcuğum orada da kulaklarını çınlatırız şöyle gölden yeni çıkmış balık ızgaraları yerken.en son gittiğimde sormuştum ak balık mı demişti ne işte ondan.limonuda sıktınmı üstüne ööööfff lokum gibi gecenin bi yarısı ağzımın suyu aktı. yanınada bi salata yapıyolarki böyle salatayı ilk defa orada gördüm,gelde rakıyı açma ... açılmazmı açılır elbet birer duble şart, gerisini bilmem... neyse biz seni anarız tabiiii.. bu arda bacağına bişeymi olmuş nedir karıncalanmamı var ? gelemiycekmisin yoksa??? geldiklerine say kardeşim.. üzülme sakın, fotoğraflarını koyarız...))))))))
    Genceeerrr unutmaki bu sitede kelebeklik diye bi deyimde var...

adama tek başına yedirmezler aslanım o balıkları :P :P :P
    ne balıkmı? sadece balıkmı sanıyorsun. bak o güzergah üzerinde neler var sayayım sana..

1. çatalca tarafından değilde arnavutköy üzerinden gidersek arnavutköy'e Gelmeden habipler diye köhne, tamirhanecilerin bol olduğu bi yer var orada bir pideci varki trabzonda 5 sene kalmış karadeniz pidelerini ve bilumum memleket pideleri yiyen biri olarak söylüyorum adam şahane pide yapıyor.(daha bugün dedemle oradan geçerken yedik herzamanki gibi şahaneydi 3 pide(2sini ben yedim) 2 ayran 17 YTL miydi öyle bişey)
    2. arnavutköye girmeden kuyukebabı yapan bikaçyer var. ama bizim sürekli gittiğimiz biyervarkiiii oofff lokum gibi kuzu eti hangi arkadaşımı götürdüysem bayıldı!
    3. arnavutköyün 3km yakınında bolluca köyu vardırki bu köy(hernekadar köyolmaktan çıktıysada) benim çocukluğumun geçtiği köydür. ve oradada 'mis köfte' var. yazın istanbul içinde(sehir merkezinde) yaşayan insanların özellikle bu köfteyi yemek için o yolu tepip bollucaya geldiğini köfte yeyip gittiklerini bilirim. çok güzel değişik bir köftesi var.
    4.Arnavutköy'den çıkılınca mesafeyi bilmiyorum ama çok uzak değil terkos istikameti üzerinde tosunköy deriz biz ama tabelasında dursunköy yazar. böyle bi köy var. oradada daha yeni açılmasına rağmen çok sağlam kaynaklardan aldığım istihbaarata göre lezzetini anlatmakla bitiremediği bir ızgaracı açılmış. sanırım tüm ızgara çeşitleri varmış ama pirzola konusunda çok ısrarcı.pirzolanın lezzetide körpe kuzu etinden yapılıyor olmasıymış.henüz gitmedim ama mutlaka gidicem çok övdüler.
    5.terkostan karaburun istikametine giderken daha terkostan çıkmadan daha önce överek anlattığım balıkçı var. balıkçı hakkında bişey demiycem,zaten anlatmıştım.,

son iki seçenekte alkolde var... şimdi hepsini yiyemeyeceğimiize göre 'seç, beğen, git, ye' slogana bak beee::))

eee bukadar yazının üzerine karaburun istanbul geziside şart oldu: meteorolojiyi takip edelim bakalım h.sonu hava ve yol şartlarını uygun buluranız (selçuk modum sözüm sana) haledelim şu işi..

bull'cuğum kelebek gelirim eskortluk yaparım diyosun ama tek kişilik bi araba bul, milleti özendirme kelebekliğe:::))

Valla böyle bir gezi gezi bülent için hacca gitmek gibi bişey olur :P hatta her hafta hacı olur büllo bu gezi için :P valla bi plan olacaksa cumartesi olsun, ben pazar çalışıyorum çünki, yada öteki haftaya devredin iyicene anasını ağlatalım.

BULL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BÜLENT ERGİN
    Sikorta
     Aprilia Pegaso 650ie
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    + 10000000 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    haydi çocuklar motora

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Hani geçen hafta haberimiz olsa bizde gelirdik diyenler e hadi gitmiyomuyuz cumartesiye olursa iki motor ü kişi geliyoruz.

Bu arada nereden gidileceği konusunda bi ortak karar alalım 4 ayrı yol var...Çatalca üzeri Arnavutköy yolu Hastal Kemerburgaz ve Bahçeköyden gidilen orman yolu gerçi hastal kemerburgaz yolu belli biyerde Bahçeköy yoluyla birleşiyo tabi yemek yenecek yerler konusunda bilgim yok güzel bi grup yapalım herkez fikrini sölesin ağıztadıyla bi gezelim e hadi elleri görelim.
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Benim al kaldırmama gerek yok :P 3-5 motor olsun alo deyin hazırım falla ;)

gidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülçin idikurt
    Anasınıfı Öğretmeni
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    3
    Arkadaşlar ne güzel gezmişsiniz, yemişiniz helal olsun size, biz gelemiyoruz malum ama yinede sizlerin gezdiğini görmek bir nebzede olsa bana mutluluk veriyo. Bullll sanada geçmiş olsun bak dikkat et kendine lazımsın bize
    İnsanın Tüm Evrende Kesin Olarak Düzeltebileceği Tek Bir Şey Vardır.KENDİSİ....
    Hayatta Ya Tozu Dumana Katarsın Yada Tozu Dumanı Yutarsın

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Cumartesi Karaburun olayının adını koyduk o zaman. Yeni topik açıyorum, elleri orada görelim.

Bu arada Pazar günü bana yoldaş olmak isteyen arkadaşlar bana haber versin... Hava süpermiş, kaçmazzzz...
    yol yapalım yol

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Öle malum gelemiyozlarla kurtuluş yok kelebeklik denen bişi var atlayın arabanıza gelin maksat beraber olmak değilmi hadi söle kocana neiş yapıyodu o Adminmi adminliğini bilsin cumartesi sabah hazırlanın kalkıp buluşma yerine gelin güzel güzel gezelim yolda sıkılırsa veririm motoru oda tadına varır merak etmesin
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

BULL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BÜLENT ERGİN
    Sikorta
     Aprilia Pegaso 650ie
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    kelebekler için servis kalkıyorsa bende gelirim :P :mrgreen:
    haydi çocuklar motora

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı carvalho Nickli Üyeden Alıntı
    Cumartesi Karaburun olayının adını koyduk o zaman. Yeni topik açıyorum, elleri orada görelim.

Bu arada Pazar günü bana yoldaş olmak isteyen arkadaşlar bana haber versin... Hava süpermiş, kaçmazzzz...
    Abi senin hava durumu olayların tutmuyı valla, bu hafta içinde ooooo oh süpper hava var dedin 30 km yağmurda sürdük bu haftada kar yağarsa şaşırmam valla :mrgreen:

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    kılavuzu carvalho olan donuna kadar ıslanır demişler :mrgreen:

yok yok bu hafta sonu hava kuruymuş, tam gezme havası
    yol yapalım yol

Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 8910

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)