Bull, Tayfun ve ben Pazar günü için yol yapalım diye konuşmuştuk. Rotayı net olark belirlememekle beraber Şile taraflarına gaz açalım demiştik. Cumartesi gece telefon trafiğinden sonra organize olduk ve Pazar sabah saat 9:30’da Şile yolundak ilk benzincide (shell)buluşmaya karar verdik. Bülent, Tayfun ve Ege’den misafirimiz Beatrice karşıdan gelmişlerdi, 9:30’da ben de onlara katıldım ve gezimiz başlamış oldu.

Az gittik uz gittik dere tepe düz gittik,kahvaltı yapmamıştık biraz aç gittik ve Bülent’in bizi götürdüğü mekana konuverdik... Bülent gelecek olan menemenin hayaline dalmış… :P
Manzaraya bakar mısınız ama :?: Beatrice’in çektiği resimde daha güzel panaromik manzara.

Donan ellerimize Burcu krem takviyesi yapıyor (yakıştımı len delikanlılığa bu şinci!!! )

Teknoloji yanımızda. Resimler laptopa

Karşınızda Küçük Emrah, pardon Deli Zabit :?

Aha da Şile fatihleri :cool: :cool: :cool:

Menemenlerimizi yedik, çaylarımızı içtik, şahane manzaraya karşı muhabbetimizi makaramızı yaptık. Mekan aslında yazları önü açık ancak kış olduğundan saydam kalın naylon ile kaplıydı önü. Poyraz estikçe pat pat vuruyordu ve bu rüzgar sesi biz 46’lıkları daha da tahrik etti, gayrı duramazdık, gaz açmamız gerekiyordu ve mekandan ayrılıp Ağva yollarına düştük… (Devam edecek)