Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 789
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 86 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ya deponun üstündeki noluyo bunları yapınca öle duruyomu uzay mekiği gibi ya bu kadar göstergeye çok gerek yok bence yada görünüş açısından fazla hoş değil ama kullanabiliyorsan ne ala mualla ...

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    depo üstü kilometre saati çalışmıyor tabii. sinyal, boş vites, uzun far lambaları çalışmaya devam ediyor. Depo üzerinde çok zorlanıyordum göstergeye bakarken. Diğer göstergelere de ben ihtiyaç hissediyordum. Ben görünüşünü sevdim ama zevk meselesi tabii, mualla diye birini de tanımıyorum.

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı tan21 Nickli Üyeden Alıntı
    ya deponun üstündeki noluyo bunları yapınca öle duruyomu uzay mekiği gibi ya bu kadar göstergeye çok gerek yok bence yada görünüş açısından fazla hoş değil ama kullanabiliyorsan ne ala mualla ...
    Bence var. Neden dersen hepside ihtiyaç duyulacak göstergeler.Diyelim ki sisleri açtın gidiyorsun baktın akü amperi düşüyor ordan görürsün ya sisleri kapatır yada farı parka alıp sislerle gidersin, ondan sonra da yazmazsın ya benim akü basmıyor diye. Hararet göstergesi de çok isabetli. Çünkü bizim orjinal olan kırmızı ışık yandı görmedin ne olacak. Hiç değilse göz önünde devamlı görürsün. Km. saati de bence yerine gelmiş ne öyle önüme yemek mi döküldü diye bakar gibi km saatine mi bakacağım, arkadaş iyi etmiş yenisini takmakla. Motor devri desen o da çok gerekli. Hiç değilse 8.000 veya 8.500 devir olan bizim motor güçlerini fazla zorlamadan görerek kullanmak veya daha düşük devirde kullanmamak açısından iyi olmuş.
    Tan 21 arkadaşım yanlış anlama yapılmış bir şeyin üzerinde tartışma yapıyoruz iyiyi bulmak için Yoksa ne seni ne de beni ilgilendirir. Motor Emrah ın motoru. (Birde senin yazının sonundaki mualla kelimesi biraz alaycı tavır ifadesi mi, yoksa samimiyet mi.)

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı emrahss Nickli Üyeden Alıntı
    depo üstü kilometre saati çalışmıyor tabii. sinyal, boş vites, uzun far lambaları çalışmaya devam ediyor. Depo üzerinde çok zorlanıyordum göstergeye bakarken. Diğer göstergelere de ben ihtiyaç hissediyordum. Ben görünüşünü sevdim ama zevk meselesi tabii, mualla diye birini de tanımıyorum.
    Emrah komtanım...devir sati çalışıyomu tam olarak....veya şööle soriim zıplama yapıyomu ibresi....ayrıca görünüm olarak t gidonların ön kısmı çok boş duruyodu .. o boşluğada çok iyi oturmuşş....hemide motörün başına gelipde anaaa sadece 140 mı gidiyo diyenler olmayacak....160 gösterişli olmuş... :lol:
    ayrıca hanki motörün göstergeleri bunnar bisde taksak mesela ne diip de alacasss..
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Yok devir saati çok sağlıklı ve hassas çalışıyor, ziplama yapmıyor. Gerçekten görünümü çok değiştirdi bence de. Markasını bilmiyorum, Çelik motor galiba, Yaşar babaya ısmarladım.

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    nee .. yaşar babayamı.....
    yaşaaaaaaarrrrrrrrr babbaaaaaaaaaaa.........gommmmttttaannıımmmmmmmmmm ........duy feryadımısııııı.....
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 789

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)