Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Yol yapmak sorun değil kimseye, fakat en büyük sorun ve engel, gönüllü kişilerin izin tarihleri olacak, ben ancak haziran gibi bu konuya netlik getirebilirim, malum bizim işler karışık, adamların keyfi gelir yazdan sonra verirler izni, her yol olası yani.

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Babalar çalışıyo fazla rahatsız etmeyin, her saat yeni birşeyler beliriyo sitenin ekranında., maşallah kolay gelsin.
    Gezi ileri ince işler dolayısıyla 2 ay düşünüp bir kez yazılmalı herkes tarafından da uyulmalı. 2 gün düşünüp de yazılırsa 2 ayda orta yolu bulamayız.
    Demekki arkadaşlar sabredeceğiz bekleyeceğiz, vakti saati geldiğinde yönetimdeki ilgili arkadaşlar gereğini yapacak.

CapiTan QusDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Uğur Fidan
    ARIKANLI Holding--Yurtiçi Kargo - Kurye
     Regal '' dd 100 E '''
     İstanbul Gaziosmanpaşa 500 evler
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ever Geri Döndüm Geldim DosttLarımm,! geldim dostLarım Serüvenimize Kaldığımız YerdDEn Devam EdİyOrr.. Vee Şunu SöyLimm size Site için emeĞi geçen Bütün ÇAlışmalardaki ArKAdaşLAra ( Biraz Kaymakamın konuŞmaSı Gibi oLdu Samki Ehuy Ehue euhe ) NeySe Size Elinize Sağlık Güsel olmuuşş Güsel bi Tasarım Sonuçlanmış Sitenin özleri Ve YaşaYanLarına Hepinize Merhaba,!! Geri Döndün DostLaRım Durmak Yok Yolumuzada DEVAM...
    Evet ve İştE Bekelediğimiz büyük ilgi alanımız Ve dayanışmamız.. Moto 2o08 Fuarı İşTEE BEKKENEN AN.dosTlaRıMız. Bu genel Fuar iLaç aBii İlaçç Ve kültürr eGzoitk VahŞi EğLenCe GüSEL bİşeyy Bu Fuarr beee :d:d:d:d:d

HerkeS iyidir umarım.. bende iyiyim arkadaşlar dostlarımız Beraber Yine fuardada, FesTiVaLdEdE, SerüvenlerDeDe, DüRüSt SayGılı Ve SeVeCeN Dolu MutLu.. BirliKTeLiğiMizLeDe Vee Dünya 8 Mart Kadınlar, kadınLar Gününüzü KUtLAr mutLu Bir Dümyaca beraberLiğimİze Rica ederim TŞk MedeniYetimizE DoStLar... Görüşmek üzere HerkeSe Kendine İYİ Baksın..

gidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülçin idikurt
    Anasınıfı Öğretmeni
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    3
    offff selçuk ne yaptın sen yaaaa bu yıl nasıl gelsek bilmemki içimin yağları eridi okuyunca yaaa bizde gelmek istiyoruz alperim kafayı yer gidemezse, ben ondan beter yerim neyse bir yol bulunur elbet kısmet
    İnsanın Tüm Evrende Kesin Olarak Düzeltebileceği Tek Bir Şey Vardır.KENDİSİ....
    Hayatta Ya Tozu Dumana Katarsın Yada Tozu Dumanı Yutarsın

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Alıntı gidikurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    offff selçuk ne yaptın sen yaaaa bu yıl nasıl gelsek bilmemki içimin yağları eridi okuyunca yaaa bizde gelmek istiyoruz alperim kafayı yer gidemezse, ben ondan beter yerim neyse bir yol bulunur elbet kısmet
    Sizin tatlı bir telaşınız olacak modlady'm. Ben çözüm buldum, sizin motoru sepetli yapacağız, junior orada keyif yapacak, Alper le sen de gezilerden mahrum kalmamış olacaksınız
    yol yapalım yol

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)