Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: pantolon??

innocentbystander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aydin Sahin
    İnşaat Mühendisi
     Yamaha Virago XV 535
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı emrahkucukgirgin Nickli Üyeden Alıntı
    Benim ne oldu ki?
    Ne olcak canim, aktor, muzisyen filan zannettim.

emrahkucukgirgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Vayy teşekkür ederim... artis gibi çıkmışım yani :-)
    Krom aşkı ile parlak yarınlara ...

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8

Re: pantolon??

Alıntı madasret Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar hala bacaklarımdaki üşümeye ekonomik bir çözüm bulabilmiş değilim. şu an için kot pantolonun altına yünlü bir içlik giyerek idare ediyorum ama ondan da tam verim alamadığımı düşünüyorum. bu konuda çözüm bulmuş bir önerisi olabilecek birisi var mıdır?
    Madasret arkadasim. Ben aşağıda ürün linkini gönderdiğim "held" marka pantolon aldım. Piyasada satilan elle tutulur pantolonlar arasında fiyat olarak en uygunu.
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44076

Rüzgar falan geçirmiyor. Bunun yanında çok da sıcak tutuyor. İçindeki kışlık içliği çıkarınca yazın bile giyilebilir. Rüzgar geçirmemesinden öte tam korunma için motosiklet pantolonu şart. Kot pantolonla yapılan kazaların sonucunu bir sitede görmüştüm de içim kalkmıştı... Bu işler bütçe işi ama sonuçta kendi güvenliğimizi alıyoruz.

Kolay gele....

engin bahar
    astronot
     250
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    carvalho bu pantolon normal bir pantolonun üzerine giyebileceğimiz bir pantolon mudur peki? veya o şekilde bir pantolon bulabilir miyim? regali işe giderken de kullandığım için mümkün olduğu kadar pratik bir çözüme ihtiyacım var
    düz mantık atasözü: söz sükutse gümüş altındır

innocentbystander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aydin Sahin
    İnşaat Mühendisi
     Yamaha Virago XV 535
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    carvalho bu pantolon normal bir pantolonun üzerine giyebileceğimiz bir pantolon mudur peki?
    Abi carvalho'nun bahsettigi pantolonu olsa olsa normal bir boxer in uzerine giyersin. Bence senin ilacin kucukgirgin'in bahsettigi ekipman. Ise gidince de cikar tik cantanin icine. Oh ne ala memleket.

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    carvalho bu pantolon normal bir pantolonun üzerine giyebileceğimiz bir pantolon mudur peki? veya o şekilde bir pantolon bulabilir miyim? regali işe giderken de kullandığım için mümkün olduğu kadar pratik bir çözüme ihtiyacım var
    İnnocentbystander yanıtlamış. Bana gerek bırakmamış.

Yine de fikrimi sorarsan, pantolonun üzerine giyenler de var. Bir büyük bedenle rahat rahat giyersin...

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573

Re: pantolon??

Alıntı carvalho Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar hala bacaklarımdaki üşümeye ekonomik bir çözüm bulabilmiş değilim. şu an için kot pantolonun altına yünlü bir içlik giyerek idare ediyorum ama ondan da tam verim alamadığımı düşünüyorum. bu konuda çözüm bulmuş bir önerisi olabilecek birisi var mıdır?
    Madasret arkadasim. Ben aşağıda ürün linkini gönderdiğim "held" marka pantolon aldım. Piyasada satilan elle tutulur pantolonlar arasında fiyat olarak en uygunu.
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44076

Rüzgar falan geçirmiyor. Bunun yanında çok da sıcak tutuyor. İçindeki kışlık içliği çıkarınca yazın bile giyilebilir. Rüzgar geçirmemesinden öte tam korunma için motosiklet pantolonu şart. Kot pantolonla yapılan kazaların sonucunu bir sitede görmüştüm de içim kalkmıştı... Bu işler bütçe işi ama sonuçta kendi güvenliğimizi alıyoruz.

Kolay gele....
    Arkadaşlar bende Held marka linkteki pantalondan yani Held Gavia 6561 Pantolon kullanıyorum gayet memnunum fıyatıda uygun tavsıye ederım carvalho arkadasımızda almıs zaten ıcınde kıslık ıclık var Sogukta denedim emin olki bırak usumeyi terliyorsun bile.

engin bahar
    astronot
     250
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ben de o zaman onu düşüneyim madem gerçi şu sayfanın http://www.motorturkmarket.com/held_deri_giyim.html
    en altındaki pantolon da çok artizmiş ama fiyat biraz fazla tabi. bu arada feyizoğlundan veya motorturk ten internet üzerinden alışveriş yapan var mı?

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer
    Serbest Meslek
     Regal Raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar pantolon için tabiki in ideal çözüm korumalı ve kıyafetinizin üzerine giyebileceğiniz ürün.ama daha uygun olsun soğuktan sudan korusun derseniz herhengi bir spor markanın kar pantolonunu öneririm.daha pratik derseniz bir yağmurluk takımı alın kurtulun

ayrıca yağmurlu havalarda su damlalarına ve buhara karşı araçlarda kullanılan sprey tarzı çözümleri yanınızdan ayırmasanız iyi olur %50 işinizi kolaylaştırır,ama en büyük yardımcı eldivenimiz mümküse baş parmakla beraber avuç içinin yarısını kaplayan meşin takviyeli eldivenleri tercih ediniz.

birde dostlarım lastik konusunda bende deyiştirmeye karar verdim.deyiştiren arkadaşların fikir ve önerilerini bekliyorum.

hepinize selamlar.
    GEÇ BUNLARI[align=center]

engin bahar
    astronot
     250
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    evet kar pantolonu da iyi fikir ama izmir gibi bir memlekette bulabileceğimi hiç sanmıyorum lastik değiştirme konusunda ben var olan lastikleri bir miktar kullanmak niyetindeyim aşınmaya başlayınca ben de değiştirebilirim. bir de regalin cantlarını tel cantla değiştirsek nasıl görünür onu da merak ediyorum aslında

Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)