Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234
Toplam 39 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 39 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: pantolon??

emrahkucukgirgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Beyler normal motor pantolonu giydiğinizde altta pantolon varsa buruşuyor mu? mesela ben yağmurluk altı giyiyorum hiç buruşmuyor...
    Krom aşkı ile parlak yarınlara ...

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ben de Held marka pantolon aldım. Çok iyi koruyor. İçindeki miflon da yazın çıkartılabiliyor. Bot da bence önemli çünkü karşıdan direk soğuk alıyor. Bende Harley Davidson marka bot var. O da soğuğu iyi kesiyor. Yalnız bir sorum var, uygun fiyata Dunlop marka lastikler buldum. İyi ya da kötü diye bir yorumu olan var mı? Sevgiler...

emrahkucukgirgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Kaça ve nerden aldın Emrah pantolonu?
    Krom aşkı ile parlak yarınlara ...

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı emrahkucukgirgin Nickli Üyeden Alıntı
    Kaça ve nerden aldın Emrah pantolonu?
    Dostum Eskişehirden aldım, fiyatını tam hatırlamıyorum.

GOKHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gökhan sarısoy
    Makina Mühendisliği
     regal raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 6
    arkadaşlar metro gros markette kayak için pantolonlar var çok güzel nesoğuk ne su hiçbirşey geçirmiyor ve çok kullanışlı cepleri askıları harika fiyatı 30 ytl

Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bende deri pantalon var alman malı satıyorum şimdi onu çok ii koruyor rüzgar yağmur soğuk hiç farketmez satmamın sebebi ise yeni pantalon geldi .. ilgilenenler bu sitede satılık ilanlarına bakabilir

deep-impact - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serdar sak
    satış pazarlama
     regal raptor
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    vallaha şimdilik kot pantolon altı içlik yapıyorum kışı geçirdik sayılır bir dahaki kışa allah nasip diyelim.
    motorda son karar R&R

selim sercek
    Serbest Meslek
     şimdilik belli değil
     Muğla
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar ilk başladığımda
    çoğunuzun kullandığı içlik ve kot idi
    çok soğuklarda araya gazete kullanırsanız baya kesiyor
    hem de ekonomik :mrgreen:

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Motosiklet kıyafetinin bir ana fikri var, EN AZ GİYSİ EN ÇOK KORUMA yani üst üste bir sürü şeyi giy tamam soğuktan darbelerden korundun ama motor üstünde robot gibi kalıyorsun boynunu bile oynatamıyorsun, aynen baston yutmuş gibi, ben de dahil yolda gördüğüm motosiklet sürücülerinin hepsi öyle, o zaman ne yapacağız, biraz paraya kıyıp doğru dürüst kıyafetler alıp keyfimize bakacağız.

KIYAFET KONUSUNU ŞÖYLE ÖZETLİYELİM.

1- KASK: Aslında hız motoru kullanmıyacaksak öyle çok pahalı kasklar almaya gerek yok, kaskta sadece vizör (cam ) önemli çizilmemesi gerek, bende öyle vizör camları varki inanın Edirneye gidip geldim rüzgarla vuran toz zerreciklerinden çizik çizik oldu. Eğer paran varsa biraz daha konforlu kasklar alabilirsin havalandırmaları güzel olan VS. Bence en önemlisi vizörüne buğu camı takılabilen kasklar önemli bir çoğumuzun bilmediği 2.cam yani buğu camını vizörün içine taktınmı sanki sihirli bir el değimiş gibi buğu asla yapmıyor, ben taktım inanın şaşırdım, ayrıca komple buğu yapmayan vizörler de var ama pahalı.

2- MONT: En önemli giysi, öyle montlar varki sadece atlet üzerine giyiyorsun kesinlikle üşümüyorsun, biz hep ucuz etin yahnisi misali yapıyoruz (Ben de dahil) aldığım mont çok güzel koruma yapıyordu ama verdikleri talimata göre yıkadım şimdi hava ve su geçiriyor (ARMODE), bence montta paraya kıymamız gerekiyor, birde mont alırken vücudu tam sarmasına ve uzun olmasına dikkat edin.

3- ELDİVEN: Hiçbir eldiven soğuktan tam koruma sağlamaz sizi aldatmasınlar, bu konuda yapılacak şeyler ya motorunuza elcik ısıtma taktıracaksınız, (Mustafa usta çok ucuza yapıyor) yada eldiven kılıfı denilen parmaksız eldiven alıp soğukta üstüne takacaksınız.

4- PANTALON: Bence en çok kazık yediğimiz giysi, ben çok pahalı diye GÖKHAN ın dediği kayak pantalonu aldım, ama çıplak tene giydiğin zaman sauna gibi oluyor her yerin vucık vıcık ter oluyor, içlikle giydiğindede durduğunda çok rahatsız oluyorsun yani bence kullanışlı değil, şehir içinde işe gidip gelirken kullanan arkadaşların normal pantalon üzerine koruma, koruma üzerinede yağmurluğun altını giymeleri bence yeterli en güzel koruma böyle oluyor, işe gittiğinde yağmurluğu korumayı çıkarttınmı doğru işe.

5- AYYAKKABI: Kazalarda en çok ayak bileği kırılır bunun için mutlaka sert uzun bir çizme giymek şarttır, ama şehir içinde işe gidip gelen biri için bu çok zor bir olay, uzun çizmeyle normal ayakkabıyı nasıl değiştireceksin, ayakkabını motoru park ettiğin yere bırakacaksın falan yani zor iş, o zaman bulabildiğin en şık sert uzun çizmeyi giy, 15YTL ye satılan ayakkabı koruma yı da al yağmur çamur olduğunda üstüne çek olsun btsin.

6- İÇLİK: Bence yaz kış çıkartılmaması gereken bir kıyafet, yaz için incesi kış için kalını giyilebilir ama ben bu kış incesini hiç çıkartmadım sıcak ortamlarda da beni rahatsız etmedi, mutlaka termal veya termal bulamazsan içlik satılan herhangi bir yerden ince bir içlik temin edebilirsiniz fiyatı ucuz 20-30 YTL.
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 234

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)