Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573

Talking Rüzgarın Kızı'ndan Motosiklet Tutkunlarına Uyarı

Motosiklet ve motor sporlarına hayranlığından dolayı "Rüzgarın kızı" olarak bilinen ünlü oyuncu Ayşe Şule Bilgiç, motosikletin karizma ile eşdeğer olmadığını belirterek, "Sürücüler, motosiklet kullanmayı küçük cc'lik motosikletlerle öğrenmeli öncelikle. Bunun yanında mutlaka kask takmaya ve kıyafetlere özen gösterilmeli. Trafikte de bilinçli davranılmalı" uyarısında bulundu.
    Bursa Büyükşehir Belediyesi Yerel Gündem 21 Motosikletli Çalışma Grubu tarafından organize edilen "Motor Kazalarının Önlenmesi Sempozyumu"nda motosiklet sürücülerinin kazalar konusunda hassas davranmaları gerektiği vurgulandı. Eski milli basketbolcu Efe Aydan'ın yönettiği sempozyum, motosiklet tutkunlarından yoğun ilgi gördü. Alanlarında öncü isimlerin kazaların önlenmesine yönelik fikirlerini sunduğu sempozyumda, Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Eğitim Daire Başkan Yardımcısı Yusuf Avan, ülkemizdeki trafik kazalarında gençlerin yoğun rol oynadığını söyledi. Karayollarında can ve mal kaybına neden olan kazalarının 'kader' olarak görüldüğünü dile getiren Avan, motosiklet meraklılarının trafikte bilinçli davranmaları gerektiğini vurguladı.
    Sempozyuma katılan ünlü oyuncu Ayşe Şule Bilgiç ise, motosiklet ve motor sporlarına tutkun olduğunu söyleyerek, "Ben rüzgar hastası bir insanım. Yaklaşık 7 yıldır motosikletle yoğun olarak ilgileniyorum. Motosiklet kullanmayı, deneme yanılma yöntemiyle öğrendim. Türkiye'nin en cahil sürücüsüydüm diyebilirim açıkçası. Çok kaza geçirdim. Çünkü ilk zamanlarda kask bile takmam gerektiğini bilmiyordum" dedi.
    Motosikletin her geçen gün kadınlar arasında da yaygın olarak kullanılmaya başlandığını dile getiren Bilgiç, "Trafikte motosiklet kullanan kadınlar her geçen gün artıyor. Bu da beni çok sevindiriyor. Aynı zamanda diğer araçların sürücüleri motosiklet kullanan kadınları trafikte sıkıştırmıyor, aksine bize yol veriyorlar. Trafikte pek çok kez beni tebrik eden insanlara rastladım örneğin. Bu da güzel bir durum" diye konuştu.
    Motosikletin 'karizma' ile eşdeğer görülmemesi gerektiğini söyleyen Ayşe Şule Bilgiç, motosiklet kullanımının bireysel çaba gerektirdiğini bildirdi. Motosiklet kullanmaya yeni başlayanlara tavsiyelerde de bulunan Bilgiç, "Sürücüler, motosiklet kullanmayı küçük cc'lik motosikletlerle öğrenmeli öncelikle. Bunun yanında mutlaka kask takmaya ve kıyafetlere özen gösterilmeli. Trafikte de bilinçli davranılmalı" dedi. Motosiklet tutkunlarına hitap eden "2 Teker" adlı bir dergi yayımladıklarını sözlerine ekleyen ünlü oyuncu, yakında yeni bir projeyle sevenlerinin karşısına çıkacağını müjdeledi.
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Ya varya bu ayşe şule bilgiçin şansından başka hiçbirşeyi yok bence :s

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    ducati de ne makina yapmış yaaa.. karta taksit yapsalarda fuardan bi tane kapsak yavv...:mrgreen:
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Ahmet N. ÖZCİVELEK
    Memur
     RR-250 e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ducati de ne makina yapmış yaaa.. karta taksit yapsalarda fuardan bi tane kapsak yavv...:mrgreen:
    Ne o abicim yoksa benzin istasyonu mu aldın sonunda ehe ehe ehe

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Sade benzin istasyonu olsa iyi Ankara AŞTİ ye Okan spor giyim diye şube bile açmış

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bizim motorlarla takas yaparlarsa bende alayım derim valla
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Kaç regal bi ducati eder pekim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)