Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Ahmet N. ÖZCİVELEK
    Memur
     RR-250 e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Yapılan/Atlatılan Kazalar

Hoş bir konu değil ama bu konuda da tecrübeleri paylaşsak diyorum. Ben bugün milli oldum. Yaw acaba motosikletin motosiklete çarptığı oluyor mu yoksa biz hep bu 'cager'lardan mı çekeceğiz. Adamın biri sağda yola doğru burnu 30 derece duruyor. İlerden gödüm ama hareket yok. Sol şeritten devam ederken haşırt diye önüme fırlamasın mı. Kodum firene. Gittim gittim. Tam çarpacakken yatırdım durdum. On çamurluk sizlere ömür. (73YTL bu arada). Aldım parasını adamdan zorla ama hızlı gidiyor olsam yada panikleyim iyi koysam firene kim bilir nolcaktı. Dangalak arka arka apartman arasına girecekmiş orda duran araca ileri git mi ne demiş. Sonra da sabredemeyip kırıp onüme gerilemeye kalkmış.Adam demesin mi aynadan baktım göremedim. Ula öküz araba yola 30 derece burnunu doğrultmuşken aynadan ancak arkadaki apartmanları görürsün. Kafasını çevirse görecek. Belki de gördü, kimbilir. Bizim şöförlerin (?!'+&/) algıda seçiciliği kuvvetli. Yani ona doğru küçük birşey gelirse yok farzediyor. Ama kamyon filan olursa yoooo. Orda durur işte. Ha gelen yaya, bisiklet, motosiklet veya ufak araba ise, o zaman önüne atlamak serbest. Bir de demez mi olacağı varmış işte diye. Yaw adamlar o kadar duyarsız ki. Yani ille birilerinin ölmesi mi gerekiyor akıllanmaları için. Ordaki esnaf da hep onu suçladı. Ama adam hiiç. Daha üç beş YTL'nin hesabını yapıyo bi de bana diyo 3 ün beşin hesabını yapıyorsun, sana bişey olmadı ya olan mala olsun diye. Yani işim gücüm olmasa bizim de adalet sistemi çalışsa çağıracağim polisi yazdıracağım cezayı. Nerdeyse yapıyordum ama adam en sonunda razı oldu parayı vermeye. Ama bidaha bööle yapan olursa alıcam anahtarını ha. Bu millet adam olur mu bilmem. Neyse verilmiş sadakamız varmış.. Havalı korna alıcam kamyon tipi.. Ancak o korkutur bunları da elim kornaya bir alışmadı. Hiç hazzetmem kornaya basmayı. Millete kazasız belasız günler....

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    geçmiş olsun kardeşim ... bayağıda sinirlenmişin ... allah beterinden korusun.. insan kazaya değilde karşısındakinin öküzlüğüne çok sinirleniyor...helede %100 karşıdaysa suç...
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    biraderim geçmiş olsun.... ammman tikkat etraf mal kaynıyo... bu arada ilk millilik deneyimin de hayırlı olsun... Mevlam ikincisinden sakınsın...
    SSUUUUuuu...!

vgsdfgd fgdfgf
    Öğrenci
     fdgdfg dsfgdfg
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    geçmiş olsun kardeş ucuz atlatmışın valla sinirlenmemek elde değil ne desen haklısın..ben daha motoru alalı bir hafta oldu bi taksici arkadaş camdan tükürdü bana geldi..bi diğeri izmariti salladı oda bana gelebilirdi..ışıklarda kapışmak için pis pis sırıtıp gaz verenleri saymıyorum zaten ankarada da durum pek farklı değil heralde ama yinede istanbul kadar kötü olamaz heralde trafik zaten bi sorun bunlar gibi hanzolarda bu sorunu iyice katlanılmaz yapıyolar valla nerdeyse bi haftada soğudum trafikte binmekten şu alete..ama trafikte başka bi motorcu görüpte selamlaşmak böyle bakışlarla birbirine destek olmak ne güzel oda ayrı bi haz valla keşke arabaları yasaklasalar cümleten motora binsek:D

Ahmet N. ÖZCİVELEK
    Memur
     RR-250 e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Sağolun arkadaşlar. Walla yasaklasınlar arabaları ya da hepsini 2 teker üstünde gitmeye mahkum etsinler. Bakalım bidaha yapıyorlar mı. . Amerikada onca sene kaldım. Hiç motosiklete binmek aklıma gelmediydi o güzelim trafikte. Geldim şimdi bu mal insanların içinde kelle koltuk gidiyorum. Benimki de iş mi şimdi? Yok canım suç bende zaten. Şeytan işi binilir mi. (adam böyle de dedi bu arada :? ). Eğitim şart arkadaşlar. Bir araya gelip motorcular olarak protesto gezisi düzenleyelim dikkat çekmek için. Atarız arkaya da birer beyzbol sopası. Hem eğitime de katkımız olur. :evil:

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Lunatic, çok geçmiş olsun. İnsan eğitilebilir bir hayvandır ama bu trafikteki ayılar bir türlü eğitemedi kendilerini... Sinirlenmemek elde değil...

Kaza ile ilgili aşağıdaki linkte bir topik açılmıştı zaten. Konuyu dağıtmama adına o topiği takip etsek daha iyi olur...

Geçmiş olsun tekrar...

http://www.regalraptor.net/forum/vie...ikayeleri.html
    yol yapalım yol

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Re: Yapılan/Atlatılan Kazalar

sevgili dostum lunatic öncelikle geçmiş olsun dilerlerimi gönderiyorum .

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    dün sıkışık trafikte ilerlerken bir kaç araç önde kaza oldu ,ben aradan kaçmaya çalışıyorum eee altımızda incecik bir tay var ,,iki arabanın arası çok dardı ,taksi şöförüne işret ettim , azıcık burnunu sola kırarmısın diye de rica ettim adam bana "hayır sana yol vermicem, ben buradaysam sen de kal" dedi .sağda ki araç sahibi bunu duyunca bana yol verdi ben kaçtım aradan size iki tane insan örneği yorum size kalmış...
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    İki insan mı, bence onların sadece biri insan öğretmenim...
    yol yapalım yol

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Bu taksicilere benim kadar ayar olan varmıdır acaba ya, adamlar tam teroristler, bana özel görev verin hepsini sabun yapıyım bu adamların ben ya

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)