Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    olmaz olurmu ceken cok olmustur ama yorgunluktan mıllette halmı var yarın herkes atar resımlerı bende toplu resimlerimizi falan yarın aksam atıcam bızden ayrılmayın
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

EfLaTuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hüseyin
    Hürgeneral
     Regalraptor E-9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı ekselans Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fuarda 2 tane regalraptor vardı niyeki

RR ikiden fazlaydı ama stand iki taneydi, iki distribütörü temsilen.
    Nobody is Perfect,
    So I am Nobody !!!

kaleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper ACAR
    Öğretmen-Antrenör
     REGAL RAPTOR 9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Elini sağlık süper valla diğer giden arkadaşlardanda bekleriz. Gitme şansım olmadı resimlere bakalım.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Bende resimleri akşam atıcam artıkın...

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Biz Ankara akşam tekrar girdik ya fuara, neyse yaşar baba, okan, ve diğer arkadaşlar saat 20 ye kadar biraz daha alışveriş yaptık.
    Sonra Atraks-Rasim, Ali Fuat hocanın mootoru gündüzden anlaştılar ve satın aldı. Akşam 20 den sonra motoru da hazır ettik ve Rommel-Bilgehan atladı motora dedi ben götürürüm ANkara ya kadar. Bu arada da yeni aldığı montu pantolonu eldiveni yani ne varsa tam tekmil giydi, düştük yola 2 araba ve bir Regal. TEM de yaşar baba yı gördük yengeyle eve gidiyordu selamlaştık devam ettik.
    Gişeleri çıktık Mehmetcik vakfında yemek yedik motorun depoyu fulledik ve düştük yola. Bolu tüneli geçtik çıktık 15 km. sonra motor tırt kaldı, daha önce yedeğe aldık ancak 5 km. kadar gitti yedekle, neyse bağladık motoru Altuğ un arabay başladık çekmeye, çekmeye derken 40 km. kadar gittik ve benzinliğe vardık Ankara ya 125 km. kala.
    Motoru ve arabaları da fulledikden sonra geldik ilk benim evin önüne saat 04 idi.
    Yolda gelirken Rommel Bilgehan 120 nin altına düşmedi, yokuşlarda 90-100 arası düzde de 120-130 devam, yoksa yol bitmezdi, bizde arabayla yanında giderek araba farıyla yolu aydınlattık, Dandik farlar tabii gece sıfır oluyo hepiniz biliyorsunuz.
    Yani Ankara olarak dönüşümüz maceralı oldu.

doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğan Bostancı
    Tıp
     yamaha fz6 fazer
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Abi görüşemedik ama gelmiş olmanıza sevi.ndim. kazasız belasız dönmenize de ayrıca sevindim. görüşmek üzere..
    foam party :mrgreen:

altug - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

A.Altuğ ASARLIOĞLU
    Mühendis
     REGAL RAPTOR
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz Ankara akşam tekrar girdik ya fuara, neyse yaşar baba, okan, ve diğer arkadaşlar saat 20 ye kadar biraz daha alışveriş yaptık.
    Sonra Atraks-Rasim, Ali Fuat hocanın mootoru gündüzden anlaştılar ve satın aldı. Akşam 20 den sonra motoru da hazır ettik ve Rommel-Bilgehan atladı motora dedi ben götürürüm ANkara ya kadar. Bu arada da yeni aldığı montu pantolonu eldiveni yani ne varsa tam tekmil giydi, düştük yola 2 araba ve bir Regal. TEM de yaşar baba yı gördük yengeyle eve gidiyordu selamlaştık devam ettik.
    Gişeleri çıktık Mehmetcik vakfında yemek yedik motorun depoyu fulledik ve düştük yola. Bolu tüneli geçtik çıktık 15 km. sonra motor tırt kaldı, daha önce yedeğe aldık ancak 5 km. kadar gitti yedekle, neyse bağladık motoru Altuğ un arabay başladık çekmeye, çekmeye derken 40 km. kadar gittik ve benzinliğe vardık Ankara ya 125 km. kala.
    Motoru ve arabaları da fulledikden sonra geldik ilk benim evin önüne saat 04 idi.
    Yolda gelirken Rommel Bilgehan 120 nin altına düşmedi, yokuşlarda 90-100 arası düzde de 120-130 devam, yoksa yol bitmezdi, bizde arabayla yanında giderek araba farıyla yolu aydınlattık, Dandik farlar tabii gece sıfır oluyo hepiniz biliyorsunuz.
    Yani Ankara olarak dönüşümüz maceralı oldu.

rasim yaktın biziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii . Kurbağa kermit halt etmiş bir de beni görse bu gözlerle
    GRİ KUZU 06 BA 0660

TAŞLAR TEKERİMİZDEN UZAK DURSUN

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Eyallah Doğan sağol, görüşemediğimiz arkadaşlarımız oldu elbette, tesadüfen de görüştüğümüz çok eski dostlarımızı gördük, kısmet işte, sağlık olsun.

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı altug Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rasim yaktın biziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    Evet haklılık payı var Atraks Rasim yaktın milleti, yordun Rommel i.

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Bu fuar geçtiğimiz fuarlara an biraz farklıydı, neden derseniz çinliler boyunun ölçüsünü almış, elenen çinliler piyasada yoktu kendini ispatlayan çinliler fuara gelmiş diğer standlarda japon ve avrupa motor markalarıydı, yalnız dikkatimi çeken Suzuki yoktu suzukiyi Korlas getirmişti.

Bu fuarda satılan aksesuar, kıyafet tarzı şeyler fiyat olarak uygundu geçtiğimiz fuarlarda adamlar kazık atmak için stand açmışlardı ama bu fuarda onlarda boylarının ölçüsünü almışlar ve fiyatları abartmamışlardı.

Motosiklet fiyatlarında fuar indirimi görmedim, bunun sebebinide döviz fiyatlarına bağladım adamlar ne olacağını bilmediklerinden fiyatlarla oynamamışlar.

Ben hergün açılış dahil fuardaydım ama son gün izdiham vardı, bu arada söylemeden geçemeyeceğim ama stand sahipleri bu manken işini çok abartmışlar, manken seyretmekten motorlara bakamadık.

Bu arada Tayfuna bi şeyler ayarlayamadık üzgünüm, ne yapalım kızın erkek arkadaşı varmış.
    Konu müslüm baba tarafından (24.Mart.2008 Saat 12:28 ) değiştirilmiştir.
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)