Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

barismert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barış mert bulca
    Serbest Meslek
     rr dd250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ben deniyim tiger gidon olayını sana dönücem ozaman motoru diil gidonu değiştirirsin
    RESMİNİZİ ÇİZELİM İSTER MİSİNİZ?

http://www.yagliboyasanati.tr.gg

nmurataydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat aydın
    Mimarlık
     regal raptor 250-9b Suzuki İntruder VS600
     Muğla
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı onurbahattin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar saygı ve sevgilerimi sunmak isiyorum ilknce ,adım onur samsun/atakum da ikamet etmekteyim,iş yerim çarşambada fındık ve gübre toptancısıyım,'choppers' felsefik ve tarz olarak bana hitap ettiğini düşünüyorum ve başlangıç olarak hem fiyat hmde kalite olarak regali tercih etmek istedim ama sade bnmek istemiyorum ,sadece benim istediğim regale yüksek gidon ve uzun çatal uygulaması yapan arkadaşlar varsa çalışmalarını görmek ,ona göre bende alıp almayacağıma karar vermek istiyorum ,var yada yok okadar tepkileri anlamadim sitede yenilere şevkatmi var yoksa tertipçilik kıdem olayimi var...teşvik etmek gerek diye düşünüyorum kolay gelsin?
    alttaki topiği bi incele...belki sana fikir verir..(çatal,far,çamurluk ve sissybar değişiklikleri hak..)

http://www.raptorriders.net/forums/showthread.php?t=1959

barış mert bulca
    Serbest Meslek
     rr dd250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    sinyaller falan tamamda ama o gidon regalde kötü durmuş RR a uymamış bizim motorlar yuvarlak hatlara sahip gidonda düz ve keskin hatlar var kötü bence bide söför koltugunun arkasındaki sisy bar kötü (benim düşüncem ) hiç motoru ellemesem daha ii diye düşünüyorum böle değişiklikleri görünce

onurbahattin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

onurbahattin
    TÜCCAR
     RR Bobber 350
     SAMSUN
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Question tony montana

slm arkadaşlar bu yola gönül vermiş arkadaşların tecrübelerinden yararlanmak bana hem zaman hemde maddi anlamda kayıptan kurtulmamı sağlamakta ,ilgilenen herkeze teşekkürler ,biraz araştrma yaptim sizlerin düşüncelerinden yola çıktım ve şöyle bir karar aldım,regale öyle fazla bir oynama yapmayi kimse tasviye etmiyor ve bazı parçalarin özellikle çatal uztma olayi güvenlik bakimndan sakat olduğunu anladim ,ben motorsiklet kullanmaya yeni başlayacağım için regalle başlangıç yapmayi tercih etmiştim ama aldığım zaman bisüre sora üzerinde oynama yapamayacağım için değişicem ve sattığım zaman aldığım fiyata satamicam zarar edicem,onun için honda shadow vt600 aklımda şu aralar direk bununla başlayıp devam etmek mantıklımı sizce çokmu abartmş olurum acaba?yoksa bununla başlayıp devam edebilirmiyim kolay gelsin...

murat aydın
    Mimarlık
     Muğla
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı barismert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sinyaller falan tamamda ama o gidon regalde kötü durmuş RR a uymamış bizim motorlar yuvarlak hatlara sahip gidonda düz ve keskin hatlar var kötü bence bide söför koltugunun arkasındaki sisy bar kötü (benim düşüncem ) hiç motoru ellemesem daha ii diye düşünüyorum böle değişiklikleri görünce
    yazdıklarının altında cevap yatıyor zaten...

Korkarak Yaşıyorsan Hayatı seyredersin !!!

promote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan ozpay
    xxx
     regal raptor
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    gidon değişimi yapacak arkadaşlarn regalin depo boyunnun kısa olduğunu kollarının ve motorun olcusune uygun sekılde bır gıdon dusunmelerını tavsıye ederım gorunusu guzel bıle olsada kullanımı aynı guzellıkde olmayabılır bu degısıklık kazalara davetıye cıkarabılır , manevralarınızı duzgun yapamayabılırsınız

barış mert bulca
    Serbest Meslek
     rr dd250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yapılmış herşeye güzel demenin bi anlamıyok çok (kötü) durmuş regalde korkarak yaşamakla nası bi bağlantı kurdun anlayamadım
    Konu yenikoylu_ua tarafından (06.Nisan.2008 Saat 22:31 ) değiştirilmiştir.

murat aydın
    Mimarlık
     Muğla
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı barismert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yapılmış herşeye güzel demenin bi anlamıyok çok bok durmuş regalde korkarak yaşamakla nası bi bağlantı kurdun anlayamadım
    bence laf iyi oturmuş yerine..yoksa bu kadar sinirlenip ağzını bozmazdınayrıca söylemek istediğim korkmadan motorumda değişiklikler yaptığımdır..bu cesaret ister ... yoksa ilk aldığım günkü motoru seyrederdim...;)
    Konu nmurataydin tarafından (07.Nisan.2008 Saat 11:04 ) değiştirilmiştir.

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Başlangıç motoru olarak vt 600 offff nasıl yani ?
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı onurbahattin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bu yola gönül vermiş arkadaşların tecrübelerinden yararlanmak bana hem zaman hemde maddi anlamda kayıptan kurtulmamı sağlamakta ,ilgilenen herkeze teşekkürler ,biraz araştrma yaptim sizlerin düşüncelerinden yola çıktım ve şöyle bir karar aldım,regale öyle fazla bir oynama yapmayi kimse tasviye etmiyor ve bazı parçalarin özellikle çatal uztma olayi güvenlik bakimndan sakat olduğunu anladim ,ben motorsiklet kullanmaya yeni başlayacağım için regalle başlangıç yapmayi tercih etmiştim ama aldığım zaman bisüre sora üzerinde oynama yapamayacağım için değişicem ve sattığım zaman aldığım fiyata satamicam zarar edicem,onun için honda shadow vt600 aklımda şu aralar direk bununla başlayıp devam etmek mantıklımı sizce çokmu abartmş olurum acaba?yoksa bununla başlayıp devam edebilirmiyim kolay gelsin...

aynen devam et fikrinde ama bi kaç kere düşeksin hatta düşmen lazım işte o zaman masraflarınamı acırsın motorunamı canınamı yani şunu diycem büyük motorun kazası ve hasarı büyük olur sen regal demiyorum ama ufak bi motorla bir müddet yuvarlan iyice piş sonra 600 ve üstüne çık büyük motora maddi hasar verip yazık edeceğine ufak motor al iyice piş büyük motora harcayacağına küçük motoru düşük ver başka bir genç faydalansın valla yazarken benim bile kafam karıştı artık anlarsın bişeyler ne alırsan al allah gönlüne göre versin
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)