Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı
    ya babam yürüyoz yürüyozda haybiye anca keh keh edip çok bilmiş diyorlardır hani bir deyiş varya ittt ürür kervanyürür bizimki bu hesap yani bu durumda itt biz oluyoz ama olsun belki biri dururda sesi duymak için elini kulana atar işteeeeeee odaaa bize yeter be koçummm
    yaşar abicim o nasıl bir laftır kesinlikle kabul etmemmm sende biliyon bu sitede bu şekilde düşünecek bir tek kişi yoktur.
    bazı konuları başlık açıldığında kaçırdığımız için (veya o sırada cok mesajlar geldiği için kaçıyor ,hatta sorun başımıza gelince bir konu taraması yapıyoruz) eski acılmış başlıkları görüp o konuda bilgilenmek istiyoruz abicim haşaa sakın olaki öyle bir fikirler aklına gelmeye..

yasinsubay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yasin MISIR
    Bilgisayar Mühendisliği
     Yamaha Dragstar XVS 650A
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ben en sonunda akuyu atıp yerine saglam bir aku aldım ve kurtuldum, tek mars calısıyor valla artık motor calısmıyor derdi de kalmadı :D

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı GOKHAN Nickli Üyeden Alıntı
    ..... yani çinliler aküyü şarz etmeden veriyor kuru halde motor satılırken aküye safsu eklenip yarımsaat bekletip teslim ediliyor dolayısıyla akü şarzı tam almadan kullanıma geçiyor tavsiyem kullan madığınız zaman aküyü söküp ağır şarzda 1-2 gün şarz edin bakın sonuca.
    gökhan üstad haklısın şimdilerde hatırlıyorum da bende motoru aldığımda hatta 2 gün gidip servisten alamamıştım kendime güvenipte o sıra adamlara telefon actım ben bugün alamıyacam yarın gelir alırım dediğimde iyi olur abi hatta aküyüde şarjda tutarız bu arada falan demişlerdi ve motoru ilk aldığımda aküm serviste yaklaşık 1,5 - 2 gün şarjda kalmıştı iyide kalmış (acaba düşük amperde mi şarj ettiler bilemiyorum) şu aralar akü sorunu yaşamıyorum , arkadaşlardan okuduğum kadarı ile heran bir sorun yaşayacakmışım gibi geliyor bana demekki ilk başlangıç sağlam yapılmış bende

Doktor
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    benim motor yattığı için, geçende çalıştırmaya uğraşırken akü bitti. servise 2 ay motor yatarsa nr olur dedim. akü ölebilir, ölmüşse yeni akü takarız dedi. bunun bir çaresi yok mu acaba?
    Bir musibet, bin nasihate bedeldir.

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Benim motor Aralık başı Şubat başı arası 2 ay Müslüm baba da emanette kaldı sağolsun arada çalıştırdı baktı. Derken Şubat başı Ankara ya getirdim ve bıraktım tam bir ay sonra 2 marşda çalışdı. En son 8 Nisan da yani yine bir aydan fazla sürede biraz fazla marş yaptıkdan sonra çalışdı. Aküden yana hiç bir sorun olmadı. Tabii çalıştırmadan önce benzin musluğunu açıp bekliyorum 10 dakika kadar. Ama bence en önemlisi akü arızasıyla ilgili, arkadaşların çoğu akü sularına bakmıyorlar ve yine çoğu, abi bizim aküler susuz akü neyine bakacağız diyorlar. Çünkü servislerin çoğu da öyle biliyordu da kullanıcıları öyle yönlendirdiler. (Sarıkayaların satış müdüründen aktarma) Sislerde amperi düşürüyor. Çalıştırırken tüm lambalar açık vaziyette marşa basıyorlar ve stop ederken önce stop sonra farları kapatıyorlar. Benim yeni motorda bile akü suyu eksikti tamamladım.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Benim aküde taş gibi maşşallah, bende 1 ay yatırdım motoru hiç ellemeden, 1 ay sonra 2 dakika kadar uğraştım hava aşırı derecede soğuk olduğu için çalışmadı hemen, o kadar marş yapmama rağmen en ufak bir zayıflama bile olmadı, taş taş valla aküm ...

ayhan vatan
    Bilgisayar Mühendisliği
     suzuki inturuder vs 600
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    valla hic derdim yok
    14 amper bosc marka akum var banamısın demiyorr 2 sis dahamı taksam acaba :P

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Nispet yok nispet, ayhanım sen sis farı görmek istiyosan yaşar komtanımın motoruna bakıcan, araba gibi valla

Türk Silahlı Kuvvetleri
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Aksu Nickli Üyeden Alıntı
    Benim motor Aralık başı Şubat başı arası 2 ay Müslüm baba da emanette kaldı sağolsun arada çalıştırdı baktı. Derken Şubat başı Ankara ya getirdim ve bıraktım tam bir ay sonra 2 marşda çalışdı. En son 8 Nisan da yani yine bir aydan fazla sürede biraz fazla marş yaptıkdan sonra çalışdı. Aküden yana hiç bir sorun olmadı. Tabii çalıştırmadan önce benzin musluğunu açıp bekliyorum 10 dakika kadar. Ama bence en önemlisi akü arızasıyla ilgili, arkadaşların çoğu akü sularına bakmıyorlar ve yine çoğu, abi bizim aküler susuz akü neyine bakacağız diyorlar. Çünkü servislerin çoğu da öyle biliyordu da kullanıcıları öyle yönlendirdiler. (Sarıkayaların satış müdüründen aktarma) Sislerde amperi düşürüyor. Çalıştırırken tüm lambalar açık vaziyette marşa basıyorlar ve stop ederken önce stop sonra farları kapatıyorlar. Benim yeni motorda bile akü suyu eksikti tamamladım.
    Şefim neden benzin musluğunu önce on dakika açık tutuyorsun?

kaldera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uğur ceylan
    SİSTEM YÖNETİM.
     KYMCO XCİTİNG 250 İ-YAMAHA YZF R1
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    benim aküde 2 sene sonra bozulmuştu..
    yenisini almak yerine ups pili taktım. 4 ay oldu hiç sorunum yok..piyasada 15 ytl civarı olması gerek..

Yeni akü almak isteyen arkadaşlara ithaf olunur..deneyin pişman olmayacak akü,asit derdinden kurtulacaksınız
    Biz istersek meskeni alem,alemi Kral,Kralı soytarı ederiz,
    Biz istersek zamanı alır gunesi batırır kıyameti koparır gideriz....

Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)