Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 54 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

akü hakkında

arkadaşlar aküm tamamen öldü şarj bile yemiyor.servis akünün garanti kapsamına girmediğini söyledi doğrumudur?

hakinen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SERKAN PINARKUŞU
    Serbest Meslek
     REGAL RAPTOR E-9 KIMIZI
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    benim motorumunda daha ilk haftada aku su koyverdi.servise goturdum akuyu degistirdiler birde kablosunda kacak oldugu icin kablo degisti aku benim motorda garanti kapsaminda seninki niye olmasin?eger hareket etmiyorsa akuyu al bir oto elektrikcisine gotur sarj yaptir sonra monte et servise git degistirsinler biraz diret derim.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573

Re: akü hakkında

Alıntı coldfire Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar aküm tamamen öldü şarj bile yemiyor.servis akünün garanti kapsamına girmediğini söyledi doğrumudur?
    ne zaman aldın motoru motorun kac km de

ayhan vatan
    Bilgisayar Mühendisliği
     suzuki inturuder vs 600
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bide arkadaslar bu cin malı akulerden kurtulun bence diye bi tavsiye edecegim size BOSCH markayla degistirsin imkanı olanlar
    cin malının ne zaman su koyu verecegi belli olmuyor ustunde 9 amper yazanın 7 amper olduguda cıktı olcum sonrası bide acaip kalitesiz eski motorda (jinlun 250 ) iki far taktık aku kaldırmadı 2 kere yolda bıraktı 3 aylık makine 9 amper bosch aku taktım 2 seneye yakın akuden yana derdim kalmadı sonrada aynı aku ustunde motoru sattım

bide evet akuyu garanti disina alırlar arkadaslar eger sistemden kaynaklı bi surun yoksa arkadasta oldugu gibi fabrikasyon kablo problemi gibi onun dısında sorun yoksa calıstırmadın aku tamamen bosaldıı yada bi sekilde bosalttın dandik akuler eger tamamen desarj olursa tam sarj almamaya baslıyorlar bilginize o yuzden arada bir akulerinizi bakımını suyunu felan neyim kontrol edin

GOKHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gökhan sarısoy
    Makina Mühendisliği
     regal raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 6
    motoru aldığım hafta gece baya yolyaptım tabi far açik park ettim 2 saatsonra yeniden bindim tıkyok sankı akukablosunu kesmişsin gibi neyse vurdurdum ve eve geldim aküyü söküp ağır şarzda 2 gün şarz ettim akü çanavar oldu yani çinliler aküyü şarz etmeden veriyor kuru halde motor satılırken aküye safsu eklenip yarımsaat bekletip teslim ediliyor dolayısıyla akü şarzı tam almadan kullanıma geçiyor tavsiyem kullan madığınız zaman aküyü söküp ağır şarzda 1-2 gün şarz edin bakın sonuca.
    HAYAT ÜÇBUÇUKLA DÖRT ARASINDADIR YA ÜCBUÇUK ATARSIN YA DÖRT DÖRTLÜK YAŞARSIN

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    valla çinlinin aküsüne güven olmaz gerçi benimkide sağlam epey ama ali ustanın demesi uzun yolda sisleri falanda açarsam bite bilirmiş anlaşılan bu rr larda akü tekerlek birde galiba zincir değişirse süper oluyor.

Topuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cafer Yunus Özkurt
    Akademisyen
     Regal Raptor - 2005
     Erzurum
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    akü şarj redresörü, akü şarj cihazı.. evde kendiniz sarj edebilirsiniz.

http://www.feyizoglu.com/alisveris/category.php?cID=257

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Alıntı ethanol Nickli Üyeden Alıntı
    valla çinlinin aküsüne güven olmaz gerçi benimkide sağlam epey ama ali ustanın demesi uzun yolda sisleri falanda açarsam bite bilirmiş anlaşılan bu rr larda akü tekerlek birde galiba zincir değişirse süper oluyor.
    Uzun yolda değil kısa yolda da bitiyor maalesef. 30 km lik yolda sisler açık (benim gafletim, kabul) gittim, motoru stop ettiğimde marşa basınca "tık" dedi sadece... Mecbur vurdurarak çalıştırdım tabii...

Akü "mutlu akü" bu arada... 12v 9 amper (fabrika verileri)
    yol yapalım yol

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar hiç uğraşmayın ben taktım bir şarj göstergesi ve olayı gözledim kendi orjinal tesisatı ile her şey güzel makina kendi kendine yetiyor ama sisleri taktığınız ve yaktığınız anda şarjı yetmiyor ve aküden yemeye başlıyor ne yapsanız boş ancak sis yerine bisiklet farı gibi watajsız bişeyler takabilirsiniz
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı GOKHAN Nickli Üyeden Alıntı
    motoru aldığım hafta gece baya yolyaptım tabi far açik park ettim 2 saatsonra yeniden bindim tıkyok sankı akukablosunu kesmişsin gibi neyse vurdurdum ve eve geldim aküyü söküp ağır şarzda 2 gün şarz ettim akü çanavar oldu yani çinliler aküyü şarz etmeden veriyor kuru halde motor satılırken aküye safsu eklenip yarımsaat bekletip teslim ediliyor dolayısıyla akü şarzı tam almadan kullanıma geçiyor tavsiyem kullan madığınız zaman aküyü söküp ağır şarzda 1-2 gün şarz edin bakın sonuca.
    gökhan üstad şimdi görüyor ve okuyorum da ağır şarj nedemek oluyor

yani söküp sanayiye götürecez de, adamlar bilirsin ukalalık yaparlar olmaz abicim agır şarjda aküyü yersin falan diye hani bilip de adama o şekilde yaklaşım gösterelim

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)