Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Egzost

Egzost

Arkadaşlar , egzostlarımı açtırmak istiyorum.Bu işi nerede yaptırabilirim?Kaça patlar?Bir fikri olan var mı?

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Batis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar , egzostlarımı açtırmak istiyorum.Bu işi nerede yaptırabilirim?Kaça patlar?Bir fikri olan var mı?
    eksost'un hangi model senin. eğer kesik tip değilde oval tipse yapacağın uzun bir matkapla içine direk ve genişçe bir delik açtırmak ... ha kesik tipse onların içinde 1 er adet susturucu var alt vidalarını gevşet o susturucu parçalarını çıkar yanlız kesik ve açık eksost kullandığın zaman bir depo 250 km.yi tam bulmadan bitiyor haberin olsun ben benim makinada denedim ve yine kapalı ve sessiz eksost kullanıyorum
    Konu aslanburclu tarafından (30.Mart.2008 Saat 11:39 ) değiştirilmiştir.
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Aytekincim komtanımın dediği gibi egzost tipini söylersen sana hemen yardımcı olalım.

Komtanım açık egzostla bi depo 250 km yapmıyo demişsiniz, unutmayınki benim ön susturucularım bile sökülü ve biz depoyla yaptığım kilometrelere sizde şahitsiniz, geçen seneki maşukiye gezisinde 380 km yedeğe geçmeden, bu seneki maşukiye gezisinde ise 370 km yaptım ve yazın yaptığım uzun turda 2 kere 360 km yaptım yedeğe geçmeden ;)

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Talking

SENİN MOTOR İYİ BİZİMKİLER KÖTÜ NAPALIM

e eee ben denedim sonuç bu fuarda aksuların aldığı motorda aynı şekilde 250 km.de off. ya çektircen ya kaktırcan olay bu.:|:?:?
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aytekincim komtanımın dediği gibi egzost tipini söylersen sana hemen yardımcı olalım.

Komtanım açık egzostla bi depo 250 km yapmıyo demişsiniz, unutmayınki benim ön susturucularım bile sökülü ve biz depoyla yaptığım kilometrelere sizde şahitsiniz, geçen seneki maşukiye gezisinde 380 km yedeğe geçmeden, bu seneki maşukiye gezisinde ise 370 km yaptım ve yazın yaptığım uzun turda 2 kere 360 km yaptım yedeğe geçmeden ;)
    Tayfun sende bi yanlışlık var yoksa musluğu yedektemi tutuyorsun,eğer öyle değilse senin km saati bozuktur. Eğer km saatinde doğruysa sen yolda 80 km yi geçmiyorsun.
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

ugurcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uğur akyay
    Halkla İlişkiler
     R1150GS
     İstanbul - Ümraniye (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    walla benimde de son susturucular çıkık ve en zorladığım zaman bile 330 km de yedeğe alıyorum bence tayfunla ben motorlarımıza iyi bakıyoruz onlarda bizim memur oldugumuzu unutmuyorlar
    nabza göre şerbet veriyorlar :D
    250 dd e9-b 2007-2009
    F650 "99 2009-2010
    FZS600 "03 2010-2013
    DL650 "05 2013-2014
    R1150GS ''00 2014-...

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı ugurcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla benimde de son susturucular çıkık ve en zorladığım zaman bile 330 km de yedeğe alıyorum bence tayfunla ben motorlarımıza iyi bakıyoruz onlarda bizim memur oldugumuzu unutmuyorlar
    nabza göre şerbet veriyorlar :D
    Benim kadar bakmıyorsunuzdur ama usta farkı olabilir kime götürüyorsunuz motorları tamir için.
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eksost'un hangi model senin. eğer kesik tip değilde oval tipse yapacağın uzun bir matkapla içine direk ve genişçe bir delik açtırmak ... ha kesik tipse onların içinde 1 er adet susturucu var alt vidalarını gevşet o susturucu parçalarını çıkar yanlız kesik ve açık eksost kullandığın zaman bir depo 250 km.yi tam bulmadan bitiyor haberin olsun ben benim makinada denedim ve yine kapalı ve sessiz eksost kullanıyorum
    Komutanım benim egzost'um oval olanlardan.Delme işlemini nasıl yaparız?Kesik egzostların sesi daha iyi geliyor herhalde. Ben biraz daha fazla benzin harcamaya razıyım , scooter gibi çıkıyor benim motorun sesi!

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Senin motosiklet'i görünce bir yakından inceleseydim keşke Tayfun , suyla mı çalışıyor yahu!Ben bir depoyla tahminen 250 KM yol yaparım!

X__utku__X - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Utku Şahin
    Gümrük Müşavir Yardımcısı
     Cbf150
     İstanbul - Esenyurt (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    benim eksoz kesik olanlardan içide komple boş.geçen hafta 10lt benzin koydum.depo bomboştu. 250 km yol yaptım hala depodan benzin ses geliyo.30 km gider galiba.

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)