Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

kıvılcım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kıvılcım
    Serbest Meslek
     regal bmw
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    16
    yahu buna ne güzellikler geçiyor aklımdan bir bilseniz inanamazsınız gerçi foremenim az buçuk anlamıştır

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Taksici mevzusu geçtiği zaman rahmetli matild manukyanın bir sözü aklıma gelir hep, "benim tüm or........ım çalışsa taksiciler gibisini yapamazlar" diye, genelleme yapmak istemiyorum ama bunlar gerçekten ayrı bir ırklar, hatta nasada araştırılması gereken bir canlı türü olarak kabul ediyorum bunları, tabi bunların peşinde minibüs dolmuş ve otobüs şöförleri geliyor familya olarak ve işin en garip tarafı nedir biliyormusun dostlar bu heriflerde kendi aralarında birbirlerini sevmiyorlar şaşılacak iş doğrusu :?

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bu sadece tespit edilebilmiş biri... geçenlerde biri önümde bi kuryenin üstüne kırdı, bilerek yapmamıştır diye düşündüm ve beni fark etmesi için kornamı çalarak yanından geçmek istedim; benim de üstüme kırdı. yavaşladım, söför tarafından geçerken ters ters yüzüne baktım, eliyle koluyla abuk sabuk hareketler yaptı, içerdeki arkadaşları da büyük bi keyifle eğleniyolardı. camı aç dedim, açtı. derdin ne diye sordum, "aralardan gitmek güzel mi?" diye sordu?. "delikanlı niyetin bizi öldürmek mi diye?" sordum. yine üstüme kırdı, sinirlerim bozuldu sadece okkalı bi küfür edebildim... daha önce o piskopat taksicinin bir benzeri e-5 'in en sağ şeridinde 40la gidiyorum diye öldürmeye kalkmıştı beni, hatta şerefsiz dursun diye bisürüde küfür etmiştim durmadıydı... ama yok bu hafta sonu gördüklerim harbi piskopattı... dandik lacivert bi japon araba kullanıyorlardı, 90 kasa nissan dı yanılmıyorsam... plakayı alamadım, aklıma gelmedi belki... Allah islah etsin böylelerini... dikkat etmek lazım, ne yazık ki azımsayamayacağımız kadar çoklar...
    SSUUUUuuu...!

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Tayfun tabii sevmezler, bu yazıdaki gibi yüzde bir iki çıkar, onları da kim sever. Şimdi işinde ekmeğinde olan ek iş olarak bu işi yapan birçok insan var. Belki içimizde babası ağabeyi veya yakın akrabası taksi şöförü olan çoktur. Bizden de var geçmişde takside çalışan arkadaşlar.
    Aslında taksinin yanına yanaş şöyle bir bak, adamın arabası temiz ise, kendisi de traşlı ve güzel giyimli ise, bakışlarında insanlık var ise o işte vatandaştır. Tam tersi ise o yaratık tiplemedeki taksi şöfördür. Bu tipler genelde dağdan gelen ve şehir yaşamına kendini adapte olduğunu sanan öküzlerdir.

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tayfun tabii sevmezler, bu yazıdaki gibi yüzde bir iki çıkar, onları da kim sever. Şimdi işinde ekmeğinde olan ek iş olarak bu işi yapan birçok insan var. Belki içimizde babası ağabeyi veya yakın akrabası taksi şöförü olan çoktur. Bizden de var geçmişde takside çalışan arkadaşlar.
    Aslında taksinin yanına yanaş şöyle bir bak, adamın arabası temiz ise, kendisi de traşlı ve güzel giyimli ise, bakışlarında insanlık var ise o işte vatandaştır. Tam tersi ise o yaratık tiplemedeki taksi şöfördür. Bu tipler genelde dağdan gelen ve şehir yaşamına kendini adapte olduğunu sanan öküzlerdir.

Dedim abi zaten genelleme yapmak sitemiyorum diye, saygı sevgi hoşgörü gösteremiyen bir şahsiyet insan bile değildir, sadece kendisi için ve kendi menfaatleri için yaşayan insanat sürüsü derim ben bunlara, hatta insanat bahçesi kurup sergilenmeleri gereken ilginç yaşam organizmaları diye tanıtılmalılardır topluma...

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    size geçen yıl anlatmıştım -trafik sıkışık durmuş yani , ben de aradan geçmek istedim yavaştan ,bir taksi burnunu benim geçeceğim araya çevirdi işaret ettim geçeyim diye bana " ben bekliyosam sen de bekleyeceksin "dedi ve bana yol vermedi ,o da bu psikpatlardan birydi demekki ,ben bir İNSAN ın bunca gaddar olacağını kabullenemiyorum.hele motorsikletli diğer İNSAN ları sinek olarak görebilme yeteneğini hiç kabullenemiyorum.Nerdeyse bu taksicilerin öldürülme olaylarına "hak ediyorlar demek ki "düşüncesine kapılmayı kendime de yakıştıramıyorum ama sanırım HAK EDİYORLAR
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı inci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    size geçen yıl anlatmıştım -trafik sıkışık durmuş yani , ben de aradan geçmek istedim yavaştan ,bir taksi burnunu benim geçeceğim araya çevirdi işaret ettim geçeyim diye bana " ben bekliyosam sen de bekleyeceksin "dedi ve bana yol vermedi ,o da bu psikpatlardan birydi demekki ,ben bir İNSAN ın bunca gaddar olacağını kabullenemiyorum.hele motorsikletli diğer İNSAN ları sinek olarak görebilme yeteneğini hiç kabullenemiyorum.Nerdeyse bu taksicilerin öldürülme olaylarına "hak ediyorlar demek ki "düşüncesine kapılmayı kendime de yakıştıramıyorum ama sanırım HAK EDİYORLAR

Hocam allah razı olsun sizden ya, gecenin 1 saati öyle bi rahatlattınızki beni anlatamam size, şu sizin taksici bozuntusuna içimi döktüm şelale gibi, öyle bir lugatla konuştumki nobel ödülünü bile verirlerdi bana duysalardı eğer

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    amin zabitim ALLAH hepimizden razı olsun
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

gitarist murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat güvendiksoy
    SANATÇI
     REGAL RAPTOR DD 9B
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bu cinslerden oldukça fazla var.. Anadolu yakasında e_5 ten en soldaki şeridin yanından gidiyoruz genellikle.. ordada sıkışık trafikte burnunu kırıp kapatmaya çalışan garip yaratıklar var... ben aynı zamanda arabamlada çıkıyorum ve sağıma soluma daha dikkat ediyorum ..bir motorcu arkadaş kör noktadan çıkarmı diye.. maalesef saygısız ve düşüncesiz garip insanlarla aynı trafikte sürüyoruz..
    34 uae 93(a rh+)
    yer: ist-kartal(eskişehirli)

honda transalp

gitarist murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat güvendiksoy
    SANATÇI
     REGAL RAPTOR DD 9B
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ne kadar doğru bilmiyorum ama bazen benimde yapasım geliyor...
    araçtan kolunu hemde elinde sigarayla çıkarıp burnuna sokmaya çalışan(hemde geçmek üzere olduğumu göre göre) rahatsızların eline vuruyor..burnunu kırıp yol kapatanında aynasına çarpıyor.. ödü patlıyordur hepsinin ama ...maalesef insana sygısı olmayan geri zekalı bir takım ehliyet sahibi ile(ki bence % 90 bu durumda) nasıl olupta rahatça sürüş yapılacak bilmiyorum...
    34 uae 93(a rh+)
    yer: ist-kartal(eskişehirli)

honda transalp

Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)