Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

Talking şaka Mi Yoksa Kaşiniyor Mu Bu Psikopat ?

Arkadaşlar bu yazı bu gün İstanbul da ücretsiz dağıtılan GASTE adlı gazetede yayınlanmış bir yazıdır. Yorumu sizlere bırakıyorum. Ben başlığımda zaten yorumumu yaptım.....

EHLİYETLİ PSİKOPAT
    Karın amansız yağdığı günlerden birinde, millet sokaklardan kaçarken, biz; yani fotoğrafçı arkadaşım ve ben Bağcılar’a gitmek zorundaydık. Trafiğin genellikle yoğun olduğu Tarlabaşı bile bomboştu ve her zaman kuyruk olan taksilerden hiçbiri ortada görünmüyordu. Bir süre bekledikten sonra, önümüzde bir taksi durdu. Arka camlarından biri kalın naylonla kapatılmıştı ve yapışkanından kurtulan naylon rüzgarla oynuyordu; çaresiz bindik... Şoför, “Bu havada hayırdır?” dedi, biraz laubali… Pek konuşacak halimiz yoktu. Ayaklarımız donmuş, üstelik kırık camın yerine gerilen naylon rüzgarı kesmediği için ısınma umudumuzu da yitirmiştik. “İşimiz var” deyip kestirip attık.
    Ancak bizim konuşma isteksizliğimizi hiç mi hiç umursamadı: “Avrupa’da olsak, kar mar vız gelirdi. Bir kar yağdı, yolda araba kalmadı” diye sürdürdü kendi kendiyle muhabbetini… Durmadan anlatıyordu ve her konuda fikri vardı. Ben donan ayaklarımın derdindeyken, pek umrumda değildi söyledikleri. Yanımızdan kırmızı bir araba geçene kadar da umrumda olmadı…
    Önümüzde ilerleyen kırmızı arabaya gösterip, “Bak” dedi dikiz aynasından yüzüme bakarak… “Ben bunlara deli olurum. Bir kırmızı arabalar, iki motosikletliler. İkisinin de Allah belasını versin.”

Dayanamadım sordum: “Neden?” Keşke sormasaymışım; içindeki kara kutudan konuştu… “Sinirime dokunuyor işte! Göstermek isteyen, göze çarpmak isteyen, kibirli tipler alır onu… Çok istiyorsa, çarparım biraz” dedi ve asfaltı kaplayan, kayganlaştıran kara aldırmadan, gaza basıp, öndeki arabanın tamponuna dokundu… Biz öylece kalakalmıştık. “Motorlar ise” dedi, “Allahın belaları... Neylerine güveniyorlar? Bir dokunsam altıma alıveririm. Sinirimi bozduklarında, bir burun koyuyorum, Allahları şaşıyor! Devirdim bir ikisini sineklerin…” Sonra direksiyonda olduğuna aldırmadan arkaya dönüp, “Abla, yanlış olmasın, konuştuklarımız aramızda kalsın” dedi.
    Ben ve fotoğrafçı arkadaşım dehşete düşüp, sus pus olduk. Taammüden trafik kazası yaratan bir deliye karşı, hele arabasındayken bir şey söylemek zordu. Direksiyon insanı değiştiriyor; ne kadar hastaysa o kadar… İnsana kötücül bir güç veriyor; yalan bir iktidar. Direksiyonda hastalananların hastalığı diğer insanlarda yaralar açıyor üstelik.

20.03.2008 tarihinden bu yana karayolu taşımacılık faaliyeti kapsamındaki sürücüler, ticari araç sahipleri yani kamyon, kamyonet, otobüs ve minibüs kullanan ticari araç sürücüleri psikoteknik belgeleri olmadan araç kullanamıyor. Kullananlara, kullandıranlara cezai işlem uygulanıyor. Bu değerlendirme, sürücülerin güvenli araç kullanmalarını sağlayan, zihinsel ve psikomotor yetenek ve becerilerinin düzeyini ortaya çıkaracak ve yapılacak kişilik testleri ile sürücülerin ruhsal durumları da belgelenecek (miş.) Bu uygulamanın trafik canavarı portresini ortaya koyacak sonuçlarını merakla bekliyoruz. Haydi, kamusal alandaki çılgın sürücüleri böylece eledik... (Ki o kadar emin değilim.) Peki, geri kalan ve toplu taşımacılık işi yapmayan çılgınlar ne olacak?

Gazeteci
    sibelkilimci@gmail.com
    http://epaper.gaste.biz/epaper/produ...3-28/index.htm

Konu inci tarafından (30.Mart.2008 Saat 22:24 ) değiştirilmiştir.
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

orkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ORKUN TÜLÜ
    Makina Mühendisliği
     REGAL RAPTOR
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    bu adamın plakası filan yok mu

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Şunun plakasıda yazıyormuydu hocam gastede, hemde tarlabaşındaymış demekki, ben onun anasını trafik polisi arkadaşlara hergün ceza yazdırarak ağlatmazmıydım, keyfi bir şekilde araca vurulabiliryorsa keyfi bir şekilde cezada yazdırılır, kötü söz söylememek için kendimi zor tutuyorum ya sabır rabbim ....

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    ya gazeteci arkadaşı arayıp ürkütmeden istemek lazım bunun plakasını
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Alın hocam yapalım ona bi güzellik biz ...

doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğan Bostancı
    Tıp
     yamaha fz6 fazer
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Yazıklar olsun. Nasıl bir psikolojidir bu. Ruh hastası bir insan. Gerçi insan bile denemez ya !! ...
    foam party :mrgreen:

Arkadaşlar bir şekilde bulmak lazım plakasını.Bu şerefsize bir güzellik düşünmezsek olmaz!

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Haluk Altunbaş
    İngilizce Öğretmeni
     RR 250-9
     Adana
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Allah emanet gidiyoruz desenize. Artık o gün yolda bir psikopatla karşılaşmadıysak, verilmiş sadakamız varmış diycez herhalde.
    DON'T RUN YOUR FINGERS OVER MY BIKE AND I WON'T RUN OVER YOUR FINGERS

HONEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bulent Bal
    Turşucu
     VARADERO
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    gece gece sinirlerim tepeme çıktı haberde gazetecinin mail adresi mevcut plaka için mail attım bakalım dönüş olacak mı

sibelkilimci@gmail.com <sibelkilimci@gmail.com>

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    bu arkadaşı bulup samsun'a gönderin... burda bi takım insalık dersleri verelim .. insanlık namına....
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)