Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

alım satımda

arkadaşlar sizdede oldumu alım satım sırasında bizim motorların kasko bedel değeri yok noterde ve bu sıkıntı yaratıyor çünkü bazı noterler kabul etmiyor kitapda olmayınca adamlar diyorki böyle bir motor model yok ben motoru alırken yaşadım bunu beşiktaşdaki metronun arkasındaki noter satış yapmadı bizde arkadaşla gittik beşiktaşda çarşı içindeki diğer notere onlarda kıllık yapıcaklar diye çok korktum orda çalışan bayan noter bunun bedel değeri yok dedi motoru satan arkadaşda geçen sefer de böyle oldu dedi mondial 250 mct üzerinden değer aldılar dedi kadın notere bakdı bir ara yok diyicekler sandım içimden paramızla bile alamıyoruz motoru dedim oda yok dese zaten beşiktaşda başka noter yok :lol: neyseki noter kafayı salladı ok olur dedi işlemi yaptılar satışını aldım motorun. sizinde başınıza böyle bir olay geldimi ??? :? :P

yok yani düşünüyorum burası istanbul her semtte neyseki iki üç noter varda böyle ufak şehirlerde oturanlar sayılı noter olan kasaba yada ufak yerlerdeki insalar ne yapıcaklar ordaki noterler kabul etmesse.

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Burası türkiye, bugün git yarın gelin hergün yapıldığı bir ülke, sen işini bu kadar çabuk bitirdin bi mevlüt okutman lazım bence :D

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    noterde işler hızlı bitiyor bir şey yok yeterki parayı göster. motoru alırken biraz kıvrana bilirsin trafikde onuda ben bizim iş yaptığımız aracılar var onlara verdim onlar yaptı kasmadım fazla o konuda da. ama ilgincime gitti nasıl oluyorda türkiyede satılan yüzlerrce insanın bindiği bir motor devlet kitapçığına geçmez kitapçıkda kalın bir kitapçık içinde yok model yok yok marka yok ismini bile duymadığım markalar modeller var regal yok sarıkayalar regal dadyw diye arattık kitapçıkda yok bu arada alıcaklara hatırlatma hayla kitapçıkda yoksa şayet ben alırken yokdu olucağınıda sanmam mondial mct üzerinden biizmkilerin değeri yada kanuni seyhan 250 yapabilirmişsiniz

Bülent TAZEYURT
    Türk Silahlı Kuvvetleri
     RR
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Aynen benim de başıma gelmişti . Noter'e gittiğimizde daktilo bayan bulamayınca bizzat kendim kontrol etmiştim bütün kitapçığı. Maalesef ismimiz geçmiyor arkadaşlar. :frown:
    Artık mutluyum galiba:D

vgsdfgd fgdfgf
    Öğrenci
     fdgdfg dsfgdfg
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar istanbulda satış işlemi yapıcaklar için söliyim ben mecidiyeköyde profiloya giden yolun hemen girişinde solda bi noter var orda yapmıştım defterde yok hakkaten regal ama hiç sorun çıkarmadılar hatta ruhsatta 250 cc yazmasa ordan 50 cc lik bi scooter seçip onun üzerinden hesaplatıcaktım :evil: ama sonra trafikte falan problem çıkar diye yapmadım..en ucuz 250'lik neyse onu seçin onun üzerinden yaptırın işlemi sanırım mondialdi en ucuzu onunda 171 ytl ye falan geliyo

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    bu eskiden beri olan bişi .. emsal değerde bişi seçip yaptırıyosunuz işinizi ...
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    iyi de mondial varmış yani

bir da harleyin 250 cc si olacak ooooohhhh babalar gibi emsal değer biçsinler

iyi noterlermiş :mrgreen:

şaka bir yana bu listeye nasıl girebiliriz o zaman veya hiç girmesek de hep mondial üzerinden mi kıymet biçseler

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Bizim motora hakaret sayılır bu valla :P

Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    efet aynen öle nasıl olmaz diye bir saat baktırdım adama hakaret davası açacaktım :D

alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper TAKAK
    TURİZM
     REGAL RAPTOR DD-250-E9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı
    Bizim motora hakaret sayılır bu valla :P
    aynen katılıyorum resmen hakaret bu
    sürmek için yaşa;yaşamak için sür

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)