Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 49 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 49 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ilk kaza...

bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali BOZKURT
    Türk Silahlı Kuvvetleri
     KUBA 150-25
     Balıkesir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Geçmiş olsun.Allah beterinden korusun.Aklıma güzel bi söz geldi.Teşbihte hata olmaz.''Harmanda dirgen yiyen sıpa, bir daha gelmezmiş sapa''Birdahaki sefere ön frene dokunurken tedbirli ol lütfen.Kazasız sürüşler.
    Sağlıcakla kal.

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı snakesawar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi bu aksam boş bir yolda ortalama 80km hızla fln gidiyorum. göz göre göre korna sellektör kartalın teki ara yoldan ana yola cıktı dar da dönmedi geniş aldı tam ileri yönüme dogru.fren yalpalama ve saga dogru kırmam sonucu direksiyonu carpmaktan son anda kurtuldum ve hemen onune gecip arabanın durdum buyuk sinirle. indim motordan. bagırdım adama napıyosun ya öldürücekmisin bizi nedir zorun. adam dedi görmedim. madem görmedin duymadın damı be adam dedim. vurun .... vurun öldürüm dedim bagıra cagıra vurun anasını satayım sinek gibi ezin dedim, gözümden yas geldii. mecbur motora bindim devam ettim..
    kime vurun vurun dedin kardeşim... ben anlamadım burayı....ayrıca kaza atlattığın belli geçmiş olsun...
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    odtü' lü geçmiş olsun , ammann dikkat kardeşim

yavaş yavaş binersen motoru çok sürersinhem keyfini çıkarırsın . zaten amaçda motoru çok sürmek ve keyfini çıkartmak değilmi?

büyük geçmiş olsun.

taylan
    öğrenci
     DD 250 E 9B
     ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Valla çok haklısınız arkadaşlar, motor düşmeden öğrenilmiyor. Kazadan önce hep ön freni sıkıyodum, kaza anındada refleksle sadece önü sıktım. Ama şimdi öğrendim ön ve arka dengeli kullanıyorum. Bana pek bişey olmadı ama olan motora oldu, sağ koruyucu demir yamuldu. Ufak tefek şeyleri sağolsun burak (mr.quanta) hallediyo ama bu koruyucu demire kayak lazım. Burak kardeşim, doğum günün ne zaman? Sana bi kaynak makinesi hediye edeyimde arada benim motoruda çıkarırsın artık

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı Mr.Quanta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mehmet abi okulun içinde ehliyet problemi olmuyo, ama tecrübeyi de ehliyetle vermiyorlar tabi, bi de o var. biz taylan arkadaşla hergün motorların başında konusuyoruz zaten. ufak tefek yapılacak şeyler olunca da beraber hallediyoruz. saolsun taylan kardeş de bana güveniyo, yavaş yavaş elden geçiriyoruz yani makineleri. motorcu dayanışması had safhada :D
    Tecrübeyi de ehliyetle vermiyorlar da ehliyetsiz yakalanınca motoru parka çekiyorlar hakim karşısına çıkarıyorlar sonra da eline veriyorlar, makbuzu, üzerinde de 1.000 YTL yakın toplam ödemelerin yazılı ceza vs.

snakesawar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tuncay öztürk
    Öğrenci
     Keeway ARN125
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kime vurun vurun dedin kardeşim... ben anlamadım burayı....ayrıca kaza atlattığın belli geçmiş olsun...

sinirim dedim onu önüme dogru kıran adama
    istikbal göklerdedir !!!

34 VSU 70

snakesawar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tuncay öztürk
    Öğrenci
     Keeway ARN125
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sinirimden dedim onu önüme dogru kıran adama
    istikbal göklerdedir !!!

34 VSU 70

b
    a
     a
     a
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı theanimal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla çok haklısınız arkadaşlar, motor düşmeden öğrenilmiyor. Kazadan önce hep ön freni sıkıyodum, kaza anındada refleksle sadece önü sıktım. Ama şimdi öğrendim ön ve arka dengeli kullanıyorum. Bana pek bişey olmadı ama olan motora oldu, sağ koruyucu demir yamuldu. Ufak tefek şeyleri sağolsun burak (mr.quanta) hallediyo ama bu koruyucu demire kaynak lazım. Burak kardeşim, doğum günün ne zaman? Sana bi kaynak makinesi hediye edeyim de arada benim motoru da çıkarırsın artık
    abi ayıpsın nolcak. cok zevkli şeyler oyle küçük tamiratlar. sana da tekrar geçmiş olsun. gerçi hergün görüyorum seni ama olsun

Alıntı Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tecrübeyi de ehliyetle vermiyorlar da ehliyetsiz yakalanınca motoru parka çekiyorlar hakim karşısına çıkarıyorlar sonra da eline veriyorlar, makbuzu, üzerinde de 1.000 YTL yakın toplam ödemelerin yazılı ceza vs.
    mehmet abi bi alemsin walla yaa. eline veriolar, makbuzu. ilahi abi

mastakilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

emre özmen
    bilişim
     yok
     ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    çok geçmiş olsun dostum işallah ilk ve son olur

bende motoru yeni aldım ama bu okuduklarım çok korkutuo beni herkes en az bikere düşüyo bende ister istemez bende düşcem psikolojisine giriyorum bikere düşsemde kurtulsam die bakıyorum:?

buarada bende odtüdeyim çalışıyorum bigün (mesai saatleri sonrasında) buluşsak tanışsak kaynaşsak mr quanta falan süper olur..

tekrardan geçmiş olsun..

Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)