Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 56 arasi kadar sonuc gösteriliyor

bilgihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilgihan
    ihracat
     mondial 100 nt turkuaz
     Istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5
    Arkadaşlar hepiniz çok sağol olun ilgilerinize..

Motor 300 km de tekrar servis görecek..Tahminim 2-3 hafta da bu km ye ulaşırım..(hava ya bağlı)
    Tekrar Emre Ltd. ye götüreceğim motoru..Ozaman bu konuyu onlarla konuşacağım..gerekirse söktürüp bakacağım kendim..gelmek isteyen arkadaşlar olursa buyursun gelsin,hem tanışmış oluruz....Böylece konu aydınlanmış olur..

Motorun tek-çift silindir olmasından öte bilerek yada bilmeyerek böyle satış yapılıyor mu yu tesbit etmek lazım benim için.

MOtorlardan çok iyi anlayan Harley manyağı Amerikalı bir dostuma açtım konuyu.
    silindir 2 tanedir ama pistonlar küçüktür dedi..(Tabi uzakdoğuluların ne yapacağı belli olmaz...görmeden anlamanın yolu yok yani bence)

Koruma demiri konusunda biraz yardımıza ihtiyacım var..Çapı , et kalınlığı ve ölçüleri konusunda bana bilgi verirseniz paslanmaz çelik boru profilden (içi boş) yaptırmak istiyorum.

selamlar

kaanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper Kaan Ka...
    Bankacı
     Artık yok ;(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    abi koruma demiri ölçülerini sana yakın biyerde bizim motorlardan kullanan bir arkadaşla görüş gelsin yanına, sende ona göre bakar ölçüleri alırsın. kimseyi bulamazsan bana bir alo dersin ben ilk fırsatta gelirim yanına...

bilgihan
    ihracat
     mondial 100 nt turkuaz
     Istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5
    Alıntı kaanka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi koruma demiri ölçülerini sana yakın biyerde bizim motorlardan kullanan bir arkadaşla görüş gelsin yanına, sende ona göre bakar ölçüleri alırsın. kimseyi bulamazsan bana bir alo dersin ben ilk fırsatta gelirim yanına...
    Kankam sağol..Ben ümraniye- Dudullu tarafındayım...gelmen zor olur..Ben emre ye gittiğimde gelirsin,olmazsa...ben bu arada ölçüleri bulurum bi şekilde..

0537 810 2266

Tüm arkadaşlar istediğiniz zaman arayabilirsiniz..

kaanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper Kaan Ka...
    Bankacı
     Artık yok ;(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı bilgihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kankam sağol..Ben ümraniye- Dudullu tarafındayım...gelmen zor olur..Ben emre ye gittiğimde gelirsin,olmazsa...ben bu arada ölçüleri bulurum bi şekilde..

0537 810 2266

Tüm arkadaşlar istediğiniz zaman arayabilirsiniz..
    abi farketmez ümraniye mümraniye yeterki zaman olsun, fırsat olsun. dediğim gibi kafana takıldığında bi alo dersen müsait olursam hiç meraketme gelirim. Telim: 0535 363 76 93 dilediğin zaman arayabilirsin...

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah öyledir ama resimdeki motorun yapısınada bakarsak hiç 2 silindire benzemiyo görmeden inanmam baba dar bir silindir tek boğaz karbüratör ... seninde gördüğüne her neyse ama 200 lük cift silindir deyip 150 lik verdikleri motor gibi buda tek silindir 1 i sanal olmak üzere çift buji girişli bir makinadır kesin kanatim o makinayı görmeden bujilerini söküp içindeki silindirlerin hareketini izlemeden hala lafımın arkasındayım baba bu işte hala bir iş var diyorum... ve hala geçen sene fuarda yaptığım B9 class hakkındaki birebir konuşma olsun sonra duyduğum orj. yan çanta ve koruma demirlerine extra ücret istemeleri ve en sonuncusu benim söktüğüm gözlerimle gördüğüm çift silindir 200 cc diye sattıkları inci hocanın motorunuda göz önüne alarak adı geçen firmaya şimdilik kesinlikle güvenmiyorummmmmmm
    Arkadaşlar bu konuya son noktayı koyuyorum 125 CClik motorlar 2 silindir ve 4 sübap motoru sökük vaziyette gördüm,isteyen Emre Ltd ye gidip bu motoru sökük vaziyette görebilir.

Dediğim gibi Yaşar komutanın resimlerini çektiği motor 150CC lik tek silindir olan motor,bunlar birbirine çok benziyor o yüzden karıştırılıyor.
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

bilgihan
    ihracat
     mondial 100 nt turkuaz
     Istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5
    Allah senden razı olsun Müslüm Baba

sağol varol

Sayfa 6 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 456

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)