Evet arkadaşlar bu sabah kuzenimi bakırköy İDO'ya götürdüm oradan meydana çıkıp ,ncirli caddesinden geliyordum sabah saat 9:05 sıralarında yol boş 80 km hızla felan gidiyorum ama içimde hep bir sıkıntı var içimden hayırdır inşallah deyip yoluma devam ediyorum ...
Ve saat 9:10 karşı şeritten gelen murat 131 cartt diye direksiyonu kırıyor ve dönülmesi yasak olan yerden dönüyor ve işte canımın sıkıntısı o anda geçiyor içim rahatlıyor arabayı görüyorum frene basıyorum ama nafile arabaya çarpacağımı biliyorum genede belki kurtarırım diye düşünüyorum ama olan oluyor arabanın sağ farında sol farına kıra kıra gidiyorum ortadaki ızgarada kırılıyor tamponda düşüyor ama ben duramıyorum ve en sonunda ön freni sıfırlıyorum..
Benim motor beni sağda müsait bir yerde atıyor kendisi birazda tek başına devam ediyor.. Sonra o da yeter diyor ve devriliyor tabii bizimki chooper olamdığından maxi scooter olduğundan dolayı sol grenajım ve iç gövde yerlerinde kırıklar meyadana geliyor direksiyonum filanda yamuldu..
O halde aldım başımı direksiyonu yamuk tutaraktan (millet yolda garip garip bana bakıyor tabi) incirliden sefaköye Burhan ustamın yanına ustam sağolsun silikon milikon düzeltiyor bizim canavarı bu hafta sonu Bandırmaya gidicem umarım yolda sorun çıkarmaz canavar yaaa....
Daha dün akşam Burhan usta 1000 bakımını yapmıştı arkaya çanta felan takmıştık ama olsun içimdeki sıkıntı gitti..
Hee başlıktaki ilginç zevk ise o çarpmadan saniyeler önce oraya çarpıcağımı ve beynimin sanki bir fotoğraf makinesi gibi kare kare o anı hatırlaması çok hoşuma gitti nedense :D
Bana gelince sol bacak yara bere morluklar içinde en büyük kazam bu olur inşallah....
Burhan usta burda sana saygılar sevgiler Motojunior teşekkür ederim