Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Necrach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Garip
    Müsteri Temsicisi
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

İlk motorumu alcam yardımınıza gercekten ihtiyacım var.

Herkeze selamlar arkadaslar.. Yaklasık 1-2 haftadır forumu takip ediyorum dün yada ondan önceki günde üye oldum 2. Post umu yapıyorum Aranızda olmakdan cok mutluyum epey sey ögreniyorum yeni bir motor tutkunu oldugumdan dolayı.. Regal raptoru görünüsünden dolayı cok istiyordum fakat Forumda okuduklarıma göre arkadaslar cok sıkıntı cekiyor Yedek parca fiyatları gercekden cok ucuk gözümü epey korkuttu. Ve sürekli sorun cıkarması gözümü dahada korkuttu zaten zorlukla alcagım motora sürekli servis parası vercek durumum yok 3-4 milyar arası Sıfır veya 2. el cruiser tarzında bir motor düsünüyorum farklı bir model olabilir regal raptor üzerine yorumlarınız olabilir. Gercekden sitedeki usta motorcuların tavsiyelerine ihtiyacım var cok tesekür ediyorum simdiden yazacak olan arkadslara..

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Bak şimdi dostum, motor işi şans işidir birazda, 2 arkadaş gider aynı yerden aynı marka motoru alırsınız, birinizinki iyi çıkar diğeri ise uğraştırabilir hep. Ondan sonra kullanmakta önemli, paldır küldür gidersen havlu atar motor, adam gibi kullanırsan utandırmaz seni.

Fatih Garip
    Müsteri Temsicisi
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Sagol Tayfun msj attıgın icin zaten senin msjlarını epey okudum forumda Sen regal tavsiye edeceksin büyük olasılıkla dogrumudur ?
    Ride Hard Die Free

ugurcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

uğur akyay
    Halkla İlişkiler
     R1150GS
     İstanbul - Ümraniye (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    wallaaa bizim regallerin tek sıkıntısı yağına suyuna bakmak onun dısında çok zor sorun yaratıyor bakınız benimkine :D
    temiz gören yoktur motoru ama bakımları km si km si yapılır şaşmaz
    250 dd e9-b 2007-2009
    F650 "99 2009-2010
    FZS600 "03 2010-2013
    DL650 "05 2013-2014
    R1150GS ''00 2014-...

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşım sen çekinmeden al kim demiş sıkıntı yaratıyor parçaları pahalı diye onu diyenler ilk kullanan arkadaşlar tayfunun dediği gibi paldır küldür düşe kalka ve motorların canını çıkararak öğreniyorlar öğrenene kadarda motorlar elden çıkıyor sonra ufak bi göstermelik bakımla ve çok cüzzi fiyata elden çıkarıyorlar ...

ha sen ikinci el alacaksın aman dikkat et adam gibi kullanan ve kullanılan arkadaşların motorlarına bak ..

sana bi tavsiye daha gönül verdiğin veya almak istediğin motoru alım sözünü ve pazarlıpını yapmadan sitede bizimle paylaş bildiğimiz motorları ve kullanıcıları gayet açık kalblilikle sana söyleriz sende bu söylevlerden sonra kesin kararını verirsin . ama aldıktan sonra bize aldım bu nasıl dersen olmaz bizimde sana söyliyeceğimiz güle güle bin demek kalır.

tekrar diyorum arkadaşların hepsi sana özeldende gelir herşeyi söyler...

bak mesela bende satmak istiyorum nedenine (( en son 4,5 a verecem)) gelince ankarada epeydir takip ettiğim ve hoşuma giden bir vn800 var onun için....
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

gençer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gençer Güden
    Mimarlık
     RR dd 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    işine karışmak gibi olmasın ama 3-4 bin YTL ye motor alıcam demişsin. bu 3-4 bin YTL nin dışında kask, koruma(mont,pantolon), eldiven...ve saire ye ayıracak başka paran yoksa alacağın motoru 3000-3500 arasında sıkıştırmaya çalış.. yok onlar için ayrı para ayırdım dersen. ozaman problem yok.(bu arada A2 ehliyeti aldığını düşünüyorum) . regal ile sıkıntı çeken arkadaşların topikleri seni biraz korkutmuş sanırım. en iyi çinli olduğunu da okumuşsundur değilmi:) motor seçerken birsürü faktör var tabii ilk motorunmu? mesela.. böyle olmıycak bu .. arkadaş bu hafta sonu millet abanta geziye gitti biliyorsundur.. abanttan gelsinler yediklerini içtiklerini sohpetlerini anlatmak için muhakkak bi toplantı düzenlenecektir toplantıya gel orada uzun uzadıya sohpet etme fırsatı bulursun..
    En son nehir zehirlendiğinde, enson balık avlandığında ve enson ağaç kesildiğinde..paranın yenecek birşey olmadığı anlaşılacak:(((

Fatih Garip
    Müsteri Temsicisi
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Gelmeyi cok isterdim ama malesef calışıyorum.. Bu gün tanıdıgım bi abim var motorlardan iyi anlayan onla gidip bakacaz Regal Raptor satan yere tanıdıgıymıs ayrietten bakalm nolcak epey heycanlıyım :mrgreen:
    Ride Hard Die Free

VENOM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

emre güven
    İŞÇİ
     REGAL RAPTOR DD250-9B
     KOCAELİ
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

bencede regal.

kesinlikle tavsiye ederm oldukça sağlam geçen hafta ortalama 90 km ile giderken yan yoldan önüme atlayan arabaya girdim sadece farlar sinyaller ve aynalar kırıldı :mrgreen:
    YAŞLANARAK DEĞİL YAŞAYARAK TECRÜBE KAZANILIR.

kaanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper Kaan Ka...
    Bankacı
     Artık yok ;(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    dostum regal bu fiyatlarda alabileceğin en kaliteli motordur, imkanın varsa hiç düşünme al...

bozkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali BOZKURT
    Türk Silahlı Kuvvetleri
     KUBA 150-25
     Balıkesir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Regal Raptor'un üstüne kendi sınıfında başka motor tanımam.Konuşturmamda!İşşteee bu kadarrrrr!!!
    Sağlıcakla kal.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)