Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    canlar ciğerler.... rahat ve relaxxxxssss...... bu gün itibari ile büyük insan, değerli şahsiyet, ultra göbek Kino babmıss tarafından gönderilmiş bulunan pek değerli ve kıymetli armalarınısss siz değerli evrupa yakası RRcıları için elime geçmişş durumdadır...
    rahat olun... sakin olun... herkeslere yetecek kadar adetimiss mevcudtur... tek yapmanıss gereken gezilere katılmaktır.. katılın kazanın.... kazanın... daha çok katılın.... :mrgreen:
    SSUUUUuuu...!

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    evet volkan kardeşim gezilere gelmeyenlere yok hep önce bu armayı taşımak için haketmeniz lazım dimi kino baba sadece katılımcılar faydalanabilir.
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    önce vip üyeden randevu alacan çelebim muratım.... soora ben kino babaya rice etçem.... soora o da eğer müsaitse göndermeye çalışacak...... :| :| :o :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :hayir: :hayir:

şşşııııışşşşşşşşşşşşşşşşşşştttttttttttttt okannnnnnnn şşıışşşşşşttttttttttttttttt

annadın sen annadın dimi canım layt üyem heh heh heeeeeee ( pazarlamacı üyeeee)
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    evet şu anda armalar elimde ve kino baba çoooook teşekkür ediyorum sahiden süpersin yaaa ,kahveler 2 oldu ortaköy"de
    agresus sana da sonsuz mersi elime ulaştırmada ki büyük gayretlerinden dolayı :evil: :evil:
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    rica ederim arkadaşlar

aidikurt sırt dekoltede o beyaz astar mı denir tela mı denir neyse onları kesmemişsin hatta onlar hafiten yırtılabilinir galiba adamlar öyle demişti bana ama ben yırtmayı denemedim , kesilebilinir herhalde ama koldakine güzel bir figür yapmışsınız eşinize tebrikler.

inci öğretmenim agresus acaip bir dost , fırtına birisi ya nasıl ulaştırdı size bunları kendisine daha ulaşmadan size ulaştırdı way canına ( yoksa evler yanyana komşumusunuz) siz köpekliden istemiyordunuz ama oda güzel ya şirin dimi? takmayın sorun değil kitap arasında kurutun sizde öğretmenim 2 olsun bir benden bir sizden

ya zaten aktif olanlar ve/veya geziye gelenler istiyor zaten gördüğüm kadarı ile

şimdi de motorlarımıza siyah flama ve siyah boyun fularlarına nasıl bir şeyler yapılabilinir diye bakıyorum yani bayraklı olandan flama veya fular tahminim regalraptor.net yazan rağbet görmüyor gibi işte bunlar baskı olarak yapılabilinir

yaşar komutanım walla monta çuk oturmuş birde dikkatimi çekti rüzgarın oğlu (feyzioğluna telif vermemek için)

yetişmezse biraz daha yaparız arkadaşlar bayraklı olandan kullanım fazla olacak gibi haber veriniz yaparız biraz daha

kawa500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ugur Digan
    Serbest Meslek
     RR 250-2005
     Çanakkale
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bende isterimmmmmm......yaaa bize yokmu............ben Çanakkaledeyim.........ben nasıl edinebilirim......

abi bu arada emeğine sağlık çok güzel olmuşlar......
    UĞUR DİGAN
    REGAL RAPTOR 250 (2005)
    www.turkiyemotosiklet.org

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    kino baba etrafına ovarlok çektirince o beyazlık zaten gozukmeyecek arkada kalıcak kesemeye gerek yok
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    içinin telasını sökecen aidim imparatorum... yıkandımı o tela dandikleşir veya yaamurda ıslanınca.. tela sadece makine onu örerken kumaş buruşmasın diye koyuluyo...

ben hemen resimleri yetiştireyim diye arkadan koli bantıyla tutturmuştum.. hihohaha....sekreter kız dedi okan abi dikelim iki dakkada diye yok dedim vakit yok :lol: cabuk ... :mrgreen: bunnarlan kino babam ne kadar zamandır uuraşıyo sen biliyonmu dedim... kızın bakışlarını görmeliydiniz.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

inci örtmenim şaka yaptım yaaffff .. istanbulda biterse ben size burdan kendiminkilerden gönderirim falla billaa....

yaşar gomtanım teeesüf ederim.... az bişi laytlık sizde de var kibin ... he ne dersiniz... :mrgreen: :lol: :o :|

agresusum imparatorum.... 2 parante bi düz takla atamayanlara verme o armalardan... ben sana söllim .. bi daha bölle fırsat geçmes eline.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı kawa500 Nickli Üyeden Alıntı
    bende isterimmmmmm......yaaa bize yokmu............ben Çanakkaledeyim.........ben nasıl edinebilirim......

abi bu arada emeğine sağlık çok güzel olmuşlar......
    canım kardeşim.. nedir yani.. kısmet olursa bir güssel gezi düzenler keşanda ve ya tekirdağda köfte yerkene veririss armalarınıssıı... hem tanış mış da olurusss... ben ayıriim.. kaç kişi bizim çanakkale aktiflerimissss.... :lol:

okanım çiğerim.. sen rahat ol.. ben şimdi hafta sonu piknikte önce gökhan abeyle güreşş tutturucam isteyenlere.. yenen alırrr.... :evil: :mrgreen:
    SSUUUUuuu...!

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yavaş ol koçum herkes gramına göre güreşir talimatlar bunu gerektirir

ruhsuz demekki kimseye vermeye niyetin yok demekki üstüne yatacan ha örnek :nihatım 50 kg... gökhanım kaymaklım benden 15 kilo fazla 120 kg. adamın bırak güreştirip seyretmeye söylemeye bile dili varmaz bu ne ya offfff offfff insanın içi parçalanır ah kino ah sen bilemedin bana gelseydi bak ben daha vicdanlı davranırdım mesela ne mi yapardım ormanda piknik alanında 2 arkadaşa ip cevirttirirdim 250 kere yanmadan atlayana verirdimmmm nasıl ama ne demiş atalarımız ben sporcunun vs. vs. sini severim
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)