Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

merhaba ben ordu'dan günay

herkese selam ben ordudan günay aydın,
    ben 6 cı ayda t gidon regali aldığımda bana bu siteden çok bahsettiler kalitesini anlattılar motorumdan oldukça memnun olmama karşın ordudaki servisin bana yaşattığı sorunlar verilemeyen parçalarım garanti belgemin teslim edilememesi motorumun bakıma bıraktığımda üzerindeki orjinal somunlar vidalar cıvataların çalınması parçaların eskilerle değiştirilmesi ve benim fabrikaya yüzlerce arayıp dert yanmama rağmen bana sahip çıkılmaması birkez olsun aramamaları aldığım günden beri servis ve fabrikanın yaşattığı sorunlardan dolayı motorumdan nefret etmiş olmam bu siteye şu ana kadar dahil olmama sebebimdir,sonra bizim motorumuzla hiç alakası olmayan atlılar motor firmasından olan dostum osman yondemir sayesinde dolaylı yollardan buradaki servisten garanti belgemi yani paçamı kurtardım ve osman yondemir beni sevgili mehmet kıroğlu ile tanıştırdı bir süre sonra sağolsun mehmet abinin ilgilenmesi ile motoru samsuna götürme kararı aldım bundan sonraki dönem rahatlama dönemimdir fakat ben 5 aydan beri satma kararı aldığım motorı sıfırından çok daha mükemmel olsa bile kesinlikle kararımdan dönmeyi düşünümyordum taki sevgili dostum OKAN'la tanışana kadar motorun üzerinde çok emeği var ve bundan sonrada olacağına eminim bana bu motoru ilk aldığım günki kadar yeniden sevdiren insan odur kendisine çok çok teşekkürlerimi sunarım zahmetimi çekti ve çekiyor motoru satmama inanın ondan başkada kimse engelleyemezdi çok uzun görüşmeler yapmadık kendisiyle ama kısa zamanda benim için çok uğraştı inşallah dostluğumuz onunla ve buradaki herkesle baki olur, evet arkadaşlar bu sebeplerden dolayı bundan sonra inşallah bende buradayım herkesle zaman içinde güzel dostluklar kurmak dileğiyle tekrar herkese selam.

spydx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bülent Kahraman
    Mimarlık
     Kawasaki Zephyr 1100cc
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    aramıza hoşgeldin günay kardeş.... motru satmama kararın iyi çünkü her marka motorda belli sorunlar olabilir çözümsüz sorun yoktur.
    eski emektar ........34 BH 1032 RR.....
    yeni emektar........34 EBH 31 KWSK.....

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Günay kardeşim bu site sayesinde motorunu daha da çok seveceksin...buna emin olabilirsin...buradaki arkadaşlık son derece seviyeli ve tatlıdır...artıkın karadenizdede bi durağımız oldu.. hadi hayırlısı....
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    günay kardeş siteye ve aramıza hoş geldin

ya moralini bozma motorunuda satmaya kalkma çünkü bunlar bizce en iyi çinliymiş

hem orda okan var ( gerçi bugünlerde birazcıkın layt olduda neyse yavaş yavaş unutacağız artık) onun arkasındada komple bizim site var eğer sakalımız yok diye dinlenmezsek agresus ve kino baba var sen merak etme motoruna içten ve uzaktan severek bin
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    hoşgeldin sitemize ve aramıza, :D
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper TAKAK
    TURİZM
     REGAL RAPTOR DD-250-E9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    öncelikle okan abime teşekkür ediyorum bir regalciyi kaybetmek üzereyken geri kazandırdığı için
    günay dostum sende sitemize hoşgeldin
    motoru satmaktan vazgeçmene sevindim hayırlı olsun
    burada kalıcı olacağına eminim burda çoğunluk istanbullulardan oluşuyor ancak zaman içinde türkiyenin dört bir yanından dostlarımızda olucak
    aramıza ailemize hoşgeldin
    sürmek için yaşa;yaşamak için sür

tanışma

arkadaşlar herkese çok teşekkür ediyorum gerçekten çok sıcak bir karşılama yani çok anlattılar ama bu kadarına ihtimal vermemiştim açıkçası fakat artık hiçbir kuşkum kalmadı bu güzel diyaloglar muhakkakki beni ve bizleri regale daha bağlı kılacaktır ayrıca böylesine güzel bir organizasyonu başlatan regalcilerin önderliğini üstlenmiş olan aidikurt'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum inşallah önümüzdeki günlerde sitede daha aktif olmayı istiyorum şimdilik ancak bu kadar becerebildim sevgili okan kardeşimi çok yordum zaten herkese iyi akşamlar ordudan sevgiler selamlar...

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    pazartesi yanındayım... çayı koy anca demlenir....fotolarıda çekiniris bi güsel.... atarıs siteye baksın istanbullular. :evil: .. beni çatlata çatlata bi hal oldular zattiii... :mrgreen: :mrgreen:
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    oooo okan bir komşu dost buldun kendine darısı bana

günay dostum hoşgeldin aramıza motorunu sevmeye başlamana çok çok sevindim bizim bu siteye giren abicim motorunuda satamıyor zaten.

caser komutanım satacaktı satırmadık.. büyük motor isityordu
    ethanol satıyordu satdırmadık .. japon motor istiyordu
    tabii şimdilikkkkk

işte böyle eğlenip gidiyoruz sende hazırlan 9 haziranda okana takıl gel zeytinbağlarına mudanya

ya amma vicdansız servismiş beyau oradakiler iyi yırtmış kurtulmuşsun ellerinden senin motor sarıkayamı ; emre mi

ToMCaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ayhan
    TSK
     RR
     Çorum
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hoşgeldin günay kardeş. üyeliğin hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim...
    [color=cyan]Yaşamak zevki nedir bilmez ölümden korkan.

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)