Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 75 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

GOKHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gökhan sarısoy
    Makina Mühendisliği
     regal raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 6
    Alıntı yasinsubay Nickli Üyeden Alıntı
    Sanırım on koltuktan 1 tane daha temin ederek ve gerektigi sekilde ayarlayarak yapmıssın dogrumu gordum
    hayır bır cınlı koltugu aldım burnunu kestım altına ınox sehpa yaptım ben sureklı eşim ile geziyorum belini cok ağrıtıyordu canta ve koltuk ile çok rahatladı yolda kıtap okumaya başlıyacam diyo

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı GOKHAN Nickli Üyeden Alıntı
    Sanırım on koltuktan 1 tane daha temin ederek ve gerektigi sekilde ayarlayarak yapmıssın dogrumu gordum
    hayır bır cınlı koltugu aldım burnunu kestım altına ınox sehpa yaptım ben sureklı eşim ile geziyorum belini cok ağrıtıyordu canta ve koltuk ile çok rahatladı yolda kıtap okumaya başlıyacam diyo
    gökhan kardeş hangi motorun koltuğundan aldığını biraz daha izah edebilirmisin gerçekten kullanışlı olmuş oturma yeri ...nasıl yapabiliriz ayrıca onuda izah edebilirsen çok memnun olacam .. şimdiden teşekkürler.
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

gökhan sarısoy
    Makina Mühendisliği
     regal raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı GOKHAN Nickli Üyeden Alıntı
    gökhan kardeş hangi motorun koltuğundan aldığını biraz daha izah edebilirmisin gerçekten kullanışlı olmuş oturma yeri ...nasıl yapabiliriz ayrıca onuda izah edebilirsen çok memnun olacam .. şimdiden teşekkürler.
    standart cınlı bircok motorda var ben onu mınyatür cocuk için olan motordan söktüm ön koltuğun radyus una uygun kestim tabi dış derisini kesmeden içini boşalttım bally ile yapıştırdım (ayakkabıcıların kullandığı yeşıl kutulu bally)orjinalini bozmadan aynı bağlantıya ınox dan yanı paslanmaz dan sehpa yaptım öntarafı 2.5 cm yüksek tuttumkı oturan arkaya yaslansın yani istersem eski haline getiririm 2 adet 6mm civata yı söküp eski sehpayı oturturum bu arkadaki çanta içinde geçerli 4adet 6mm civata sökülüp eskı sırtlık aynısekilde takılır yanı geriye dönüş var her şekilde.aydınlata bildiyem ne mutlu.

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    kardeşim nerden aldın çabuk yazz yarın bende alcam
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

gökhan sarısoy
    Makina Mühendisliği
     regal raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı
    kardeşim nerden aldın çabuk yazz yarın bende alcam
    ya ben para vermedim çin malı kucuk cocuk motorundan söktüm ama sen herhangi bır motorun ön koltugunu kullana bilirsin

ÇeLeBi MuRaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Artçı koltuğunu bende kendim yaptım.Nasıl derseniz eskisinin üstüne bir kat sünger kapladım yanlardan üstten biraz genişlettim ve döşemeci bi abide winlexle kaplatırdım cillop gibi oldu bana maliyeti 5 ytl ye patladı.Cidden orj.artçı koltukları adamın her yerini ağırtıyo 3 saat yol yap hiç durmadan allah muhafaza bel fıtığı olur artçın...
    IRZIMIDIR ÇİĞNENEN,EVLADIMIZDIR DOĞRANAN,BRE SIKILMAZ AĞLAMAZSAN BARİ GÜLMEKTEN UTAN !!! Mehmet Akif ERSOY

ilkerkoparal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilker koparal
    Uluslararası İlişkiler
     R&R + Honda Shadow
     iSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    gökhan abi şu bulduğun artçı koltuktan senin vasıtanla bir tane daha bulabilme şansımız olmazmı?????
    Ömür dediğin üç gündür,dün geldi geçti yarın meçhuldür,
    O halde ömür dediğin bir gündür,o da bugündür...

Bilgisayar Mühendisliği
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    çok guzel olmuş koltuklar bende yapmak istiyorum böyle rahat bi artçı koltuğu lakin benim motorun kotuğu bi tane butun parçalı değil bu konda koltuğu tamamen değiştirmek mi gerekiyo nasıl bi çözüm bulunabilir ilgili arkadaşlardan yardım istiyorum...
    [align=left:74f2d67f39]B Rh -[/align:74f2d67f39] 34 Eh 1312 Software Developer

Kino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ.Ergun KANCAAL
    Jeoloji Mühendisliği
     2006 250e
     Mersin
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ben bu artcıdan isterem gökhan üstad nedersin uyarmı olurmu ?? nasıl TV kolğugu mübarek

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Yaw gökhan milletin kanına girdin, şimdi ellerinden kurtulamazsın, hemen bu koltuğun nereden ve kaça alınabileceğini söyle yoksa topla tüfekle akşam evine dayanacaklar.

Şaka bi yana bende yeni koltuk yaptırdım, esenlerde sadece motosiklet derilerini yapan bir yer var telini aradım ama bulamadım yerini biliyorum isteyen varsa gösterebilirim, benim koltuğu yaptırırken birşey keşfettik bizim eski koltukların ortasındaki düğmenin altında bir santim uzunluğunda civata gibi bir uzantısı var, oturunca çamurluğa dayanıyor ve arkada oturanın direk kuyruk sokumuna batıyor, bence ilk iş olarak o düğmeyi değiştirmek lazım, yani koltuklarınızı yapana kadar önce bu düğmeyi değiştirin.Artçınız çok rahat edecek. Hatta hemen kesip atın düğme şimdilik olmasın.
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)