Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

vgsdfgd fgdfgf
    Öğrenci
     fdgdfg dsfgdfg
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşım umarım bulursun 3 milyara ama özellikle istanbulda fiyatlar diğer illere göre biraz daha pahalı üstelik havalar düzeldikçede artmaya devam ediyo bence ya elini çabuk tut 3.500 civarına hemen birini kap çünkü yaza dahada artar bence fiyatlar hem 0 hem 2.el için sölüyorum yok olmadı anladığım kadarıyla ehliyet pratik vesaire bi sürü iş var önünde önce onları hallet acemiliğini arkadaş motorlarında veya kurslarda at :evil: sonra seneye ocak gibi şubat gibi hatta ve hatta kışa girerken ucuzdan al yaza kadar sabret sonrada gelecek yaz kafan rahat bin derim ben.. bende yeni aldım motoru aynen senin pozisyondaydım tabi şimdi sen hemen binip gezmek istiyosun biliyorum bende zira öle yaptım ama şimdiki aklım olsa azcık daha sabreder önce ehliyet şu bu gibi işleri hallederdim..çünkü motoru alınca kaskı aksesuarları falanda aceleye geliyo bir anda bi sürü yük biner üstüne bide 2. el alıcaksın ne kadar temiz olsada bi elden geçicek o motor illaki bunlarıda düşün bence bütçeyi zorlamadan yavaş yavaş aksesuarlarını hallet daha bi araştır iyice öğren her detayı sonra gönül rahatlığıyla bin raptoruna kazasız belasız işallah..ayrıca motorunu 3 milyara satan adamada ister izmirde olsun ister istanbulda isterse japonyada GÜVENME ! ince ele sık doku

ÇeLeBi MuRaT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izzet murat muslu
    işçi
     RRaptor
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Tuoberg 3000 ytl satan adamlar canını çıkardıktan sonra satıyolar.Şahsen ben o fiyata kesinlikle satmam garajda çürüsün satmam..Bende CC büyütmek istiyom ama böle 3000 ytl satanları görünce hiç satasım gelmiyo..
    IRZIMIDIR ÇİĞNENEN,EVLADIMIZDIR DOĞRANAN,BRE SIKILMAZ AĞLAMAZSAN BARİ GÜLMEKTEN UTAN !!! Mehmet Akif ERSOY

UnicornKnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Onur AKSU
    Sigortacılık
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar tamam 2.el makinaya girmenin riskleri vardır elbetteki...fakat bunu kenkimi makinadan adeta soğuturcasına da yapmayalım beah...ayrıca net üzerindeki hemen her 2.el sitesinde fiyat aralığı 3000 ytl iken kalkıp da 4000 ytl gibi rakamlar vermek pek gerçekçi durmuyor...haa şu var ki değerli komutanımızın ve diğer arkadaşlarımızın da belirttiği üzere 2.ellerde sorun yaşanabiliyor o nedenle zaten ustayla beraber bakacağız motoru teslim almadan...ustamı müslüm abi tanıyor,ustalığının kalitesini tasdik edecektir muhakkak...
    ne diyelim,hayırlısı olur inşallah...
    "if i should fall in battle
    my brothers who fight by my side
    gather my horse an weapons
    tell my family how i died
    until then i will be strong
    i will fight for all that is real
    all who stand in my way will die by steel"

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ya tekrar görüşleriniz için teşekkürler, ikinci el motorun iyi olmadığını, sorunlu olacağını, kısa bi zaman sonra motorda, şurda burda sorun çıkaracağını çok iyi biliyorum, zaten sorunsuz olsa, neden satılmak istensin? daha büyük bi motor mu? tarz değişikliği mi? %70 bahanedir bunlar, asıl sorun her zaman için eskime, göz alışması ve bıkkınlık, motorun arıza çıkarmaya başlaması, hasarlı olması, yada motorun artık bekleneni verememesi (normal şartlarda bu 2 yıldan az olmamalıdır) gibi nedenlerdir. Haksızsam haksızsın diyin. Ama ben bunlarla uğraşmayı kabul ediyorum, bu tip sorunların çıkacağını kabullenerek böyle bi motora he diyorum.
    MyGeyiq.com - Eğlencenin Adresi

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    kardeşim sen kendine alacak bi motor bul...ustana baktır .. iyi derse al.. sonuçta sen binecen içine sinerse alacaksın...motor almanın en iyi yolu tanıdığın veya tanınan birisinden almaktır...çünkü motosikletler arabalar gibi değildir kullanıcı hatalarına karşı çok dayanıksızdırlar..temiz ve sakin kullanılmış bi motor çıkar inşallah karşına..
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Arkadaşım bak, hem 2006 model olacak hem kazasız sorunsuz olacak hemde 3.000 YTL olacak. Senin işin zor. Çok çok acil olurda 3.000 3.500 arası olurda onu da senden önce başkası kapmazsa denk gelirse sen alırsın yoksa zor. Sen olsan verirmisin motorunu. Ama bak Müslüm baba belki satar veya sattı mı bilmiyorum onun motor 2006 model istersen iletişime geç bakalım tabii 3.000 YTL.nın üzerine yukarıya doğru çık biraz.
    Ayrıca bende düşünüyorum 2006 model 2.200 km. kırmızı E9 Ankara plaka ve motor Ankara da kapalı garajda yatıyor. Sıfırdan farksız. Tabii fiyatıda ona göre yani. Şöyle 4.000 YTL sına doğru yanaşırsan anlaşırız.

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ya dediğim gibi ben bekliycem, hani bugün motorun altımda olmasının bana aşırı bi faydası yok, ehliyet süreci vs, zaten ben mayıs ortasından önce çokta gaz veremem motora, bu durumda da inanıyorum ki bişeyler buluruz. he bu rakam 3 olmazda 3.25 olur, ama o parayı daha bi hak eder, o zaman ayrı bi düşünürüm. şimdilik bu, görürseniz, duyarsanız, haber verirseniz, memnun olurum, olay bu.
    MyGeyiq.com - Eğlencenin Adresi

Serbest Meslek
     Türkiye
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar her kez 3 milyar civarına var demiş bende alalı bir kaç ay olduğu için yazıyım o sitelerde olan motorlar aylardır satılmaya çalışan mimli regaller bazı yazmış 3000km de yalann adamlar 10 bin km yapmışlar km saatini değişmişler bazısı demiş tertemiz motor piston kırmış yani bazı şeyler varki servis de değişen kaydı olmadıkça yada sahibi dürüst olmadıkça bilemessiniz en kral ustaya götürseniz onun bile en fazla yapabiliceği şey motoru dinler bir iki yeirne bakar onu satan adamda bunları düşünür önlemini alır .

bakınız tekrar ediyorum kanmayınız bende yeni aldım o ilan sahiplerini çok iyi biliyorum zaten bir tane var meşhur o adam 5 tane farklı isim farklı resim ile aynı motoru satılığa çıkarmış sonra millet diorki 3 milyara var var tabi ama nasıl var .

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Bunlar ince durumlar motor alacaklar iyi dikkat etsinler, ben şahsen motoruma güveniyorum bugün satsam ki satmam, 4 milyardan aşağı kuruş inmem hatta yukarı bile çıkarım yanında ekipman vereceksem, şuan en ucuz sıfır regalin maliyeti ekipmanıyla beraber 5.5 milyarı geçer.

Engin Darbaz
    Metal İşleme
     Regal Raptor
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Arkadaşlar bende bu hafta bir RR 250e-9 alıyorum 2. el kırmızı , fiyatı 3000 YTL ama ben Denizli de olduğum için motoru kendi servisinede götürdüm, başka ustaya da gösterdim iyi dediler. Aküsü yeni değişmiş o kadar, servisi daha 1 yık kadar garantisi olduğunu söyledi. Tabi burası Denizli motorun plakasını söyleyince servisler hemen nasıl olduğunun biliyorlar. O yüzden şanslıyım. Arkadaş araba alacağı için sattığınıda biliyorum.2. el almak biraz cesaret ve şans işi.
    Yaratılanı sev Yaratandan ötürü. Yunus Emre

Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)