Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    UnicornKnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Onur AKSU
    Sigortacılık
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

2006 model temiz bir e-9 arıyoruz!!!

aksesuar o kadar da önemli değil tabii ama varsa da hayır demez alacağımız arkadaş...2750 tl nakit kalanı 1 ya da 2 vade şeklinde ya da tamamı peşin (eleman henüz karar veremedi,kıyamıyor paracıklarına :lol: ) 3000 tl civarı temiz bir makine arıyorum...büyük kazalı & sorunlu motorlar ile kesinlikle ilgilenmiyoruz,motoru kendi ustamıza kontrol ettirerek alacağız...şimdiden hem camiamız hem de motoru alacak arkadaş için hayırlı olması temennilerimle...
    "if i should fall in battle
    my brothers who fight by my side
    gather my horse an weapons
    tell my family how i died
    until then i will be strong
    i will fight for all that is real
    all who stand in my way will die by steel"

besir olhan
    İşletme
     skygo200 gy
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    3,000 ytl civarı R&R değil anca su motoru alırsın dostum.4,000 ytl civarı dersen görüşelim :D

UnicornKnight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Onur AKSU
    Sigortacılık
     YOK
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    internet üzerindeki 2. el sitelrindeki fiyatlar belli,ne çok rr görünümlü su motoru varmış öyle dostum...inşallah 4000 ytl'ye satabileceğin birilerini bulabilirsin...
    "if i should fall in battle
    my brothers who fight by my side
    gather my horse an weapons
    tell my family how i died
    until then i will be strong
    i will fight for all that is real
    all who stand in my way will die by steel"

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Öncelikle selamlar, (bi foruma üye olupta ilk msjımı atmayalı uzun zaman olmuştu, vay be)
    Unicorn'un motor alacak arkadaşı benim, bütçem kısıtlı, ama bu iş için, yani daha kask, mont, eldiven, ot bok püsür bi dünya şey alıcaz, buna ancak bu kadar bütçe ayırabiliyoruz. He elinizde bir motor var ise, ve bu fiyata verebilirim diyorsanız, ufak tefek kusurlara bakmıyorum, yani ince bi çizik vardır, şudur budur, onlar o kadar önemli değil, önemli olan kaza yapmamış olması, motorun sağlam olması, elektronik ve mekanik olarak sorunsuz olması.
    Bunun yanında, bu fiyata motor veremem, benim motorum çok daha fazla eder diyorsanız, su motoru falan esprileri yapmayın, gereksiz kalıyor, zira, bu fiyata çok temiz bi motor buldum ama izmirde olduğu için vazgeçtim (burdan istanbul ve çevresi tercih sebebidir iması çıkarılabilir). Yani boş konuşmayalım, ben neticeye direk gitmeyi severim çünkü, arada çok laf, akıl karıştırır.

Engin Darbaz
    Metal İşleme
     Regal Raptor
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    TuoBerg selam, izmir debulduğun motoru nette bulduysan varsa linkini yollarmısın.
    Yaratılanı sev Yaratandan ötürü. Yunus Emre

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Selamlar,
    Öncelikle teşekkürler,

http://www.sahibinden.com/displayitem.php?a=3094820

motor bu, temiz kazasız, arka koltuk genişletilmiş, alarm, deri çanta, deri depo koruması falan var, gayet iyi bir motor.
    3.000 e bırakmıştı bize, fakat izmirden istanbula getirmek dert...

Engin Darbaz
    Metal İşleme
     Regal Raptor
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Sagolasın kardeş, bende Denizli deyim, aynı model ve renkte Denizli de 3000 YTL ye buldum. Neredeyse anlaştım, Ama motor gerçekten temiz duruyor. Dediğin gibi izmirden getirmesi sorun olabilir. Ama trenle izmirden istanbul a ucuza götürebilirsin. İstersen bi araştır. Bu sitede bir arkadaş daha vardı arayan ben unuda bilgilendireyim olmazsa.

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ya onlar illa ki bi çözüm, onur (unicorn) ben kullanarakta getiririm diyoda, la ikinci el motor alıosun, ne olduğu belirsiz, atlayacan çıkıcan yola, başına bişi gelse sorumluluk alamazsın, benim hafta içi bir iki gün orda olmam lazım ki motorun devrini alabileyim, oda yalan olur, çalışıyorum çünkü, kısacası istanbulda veya bu civarda olması tercihim, gerçi o kadar temiz bi makine bulabilirmiyim ayrı konu ama kısmet artık...

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    güzel kardeşim bak sana abi nasihati

2 nci el alacağın bir regal seni çok uğraştırır, çünkü şu anda satanlar acemiliğini çıkarmış tabii bu arada motorunda canını !!!!!!!!!! ve ustalaşmış şimdide daha güçlü makinalara dönecekler sana kalan bir vebalı uğraşır durur doktor doktor gezersin

kendimden örnek yılların motorcusu ben ucuzdiye bi ikinci el aldım hala uğraşıyorum en sonunda bütün arızalarını tespit edip gösterip söyleyerek attım servisin önüne daha bakalım ne olacak .... işte böyle git O (sıfır) bir regal al vereceğin en fazal 1,5 fark eline doğmuş bir bebek gibi sev ve herşeyini bile bile bin merak etme ithalatçı firmalar mallarının arkasında bıktığın zaman koy bi köşeye klasik olarak seyret saten satmaya kıyamazsın ama sıfırdan şaşma
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Valla regallerini 3 milyara satan adamlar korkularından güvenmediklerinden satıyorlar, ben motorumu asla 3 milyar gibi komik bir rakkama bırakmam heleki sıfırı 5 milyara dayanmışken, Motorunu 3 milyara satmak isteyen parçalayana kadar kullansa 3 milyardan daha çok kâr eder, böyle cahil kullanıcı ve satıcılar (sıkışmışlar ve ani ihtiyaç sahipleri hariç) olduğu sürece işimiz zor ey regal severler. Bu sitede motorunu 3 milyara satabilecek biri varmı el kaldırsın hemen?

Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)