Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Nihat Uzun
    -
     E-250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı carvalho Nickli Üyeden Alıntı
    Kartın üzerindeki telefon numarasını aradım. Telefonu "efendim" diye açan bir müşteri temsilcisi beni 0533 ile başlayan bir cep telefonuna yönlendirdi. 0533 numarasındaki "dallama" 2. tekil şahıs kullanarak benimle konuştu ve olayı anlatmaya çalıştı. Ödemeyi de havale ya da "gittigidiyor" isimli açık artırma sitesine yönlendirerek kredi kartıyla yapıp üyeliğimizin aktive edileceğini söyledi.

Yakıştırdığım sıfat için arkadaştan gıyabında özür dilemiyorum, sizlerden özür diliyorum. Hizmet sektöründeki insanların müşterilerine böyle hitap etmeleri çok sinirlendirir beni...

Bana telefon konuşmaları güven vermedi ve kartı almaktan vazgeçtim. alternatif hizmetler var mı araştıracağım...

Kino baba, senin dediğin gibi yolda kaldık, 0533 no'lu cep telefonuna yönlendiriliyoruz ve karşı tarafın telefonunun şarjı bitik... Çok doğal bir senaryo...
    Her zaman doğallıktan ve samimiyetten yanayımdır ama...
    İddialı bir hizmet sunmaya aday bir işyerinin telefonu 'efendim' diye açılmaz. O işi evde yaparız biz.
    ...ve bir mobil telefona yönlendirmek başlı başına bir saçmalıktır.
    Gerçekten kaliteli hizmet sunacaksan da, dediklerini bire bir yapabileceksen de vitrinin öyle durmuyor. S.O.S 'le bağdaştırıp reklamını yaptığın numaradaki insanın sunduğunuz hizmeti anlatabilecek düzeyde olmaması 'eksiklik' değil, 'yanlış'tır. Müşteriniz olmak için arayan adamları başka bir telefona yönlendiren firma, gecenin 2'sinde "Bolu dağında kaldım" diye arayan kişiyi kaç yere yönlendirir?

Carvalho'nun yazdıkları basit şeyler değil, "olur canım o kadarı" denip de geçilecek şeyler hiç değil.
    Ciddi yerlerde reklamını görmeden ya da işe yararlılığını tecrübe eden biri referans olmadan ilgileneceğimi sanmıyorum.
    Yeterli miktarda benzin ve portakal suyuyla Boğaz Köprüsünü havaya uçurabilirsin.
    Sabun katarsan, nitrogliserin olur.
    (Dövüş Kulübü)

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    En garanti cozum bir kart alip sanal senaryolar yaratıp adamları cagırmak bakalım geliyorlar mı , ne kadar surede geliyorlar.Ne gibi surecler oluyor ne kadar ilgililer.Sanırım en garantisi bu Baktık gelmiyolar calıstırır devam ederiz motorumuzu ... Pek etik degil ama nihat ın da dedigi gibi saglam bir yerden de referans almak lazım güvenmek icin.
    Regal Raptor 250E-9 Black

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)