Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 29 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 286 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3

Uzun Yol Teklifi !!!

Arkadaşlar Malum Yaz Tatillerimizde Hepimiz Birşeyler Yapiyoruz, Ben Bu Sene Geçen Seneki Gibi Uzun Bir Yol Yapmayi Düşünüyorum Ve Bu Uzun Yolda Mersindeki Haluk Abimizde Bana Eşlik Etmek Istiyor, Turumuzun Ana Rotasi Olarak Karadeniz Kiyisini Boydan Boya Sarp Sinir Kapisina Kadar Gezmek Var, Bundan Sonra Ise Alternatif Planlarla Birkaç Doğu Iline Uğrayip Oradan Akdenize Uzanmak Ve Engin Maviliklerde Tatili Bir şekilde Noktalamak Istiyoruz.

Bu Turun Başlangiç Tarihini Ağustos Başi Gibi Ayin Biri Yada Sekizi Gibi Düşünüyoruz Ama Temmuzun Son Cumasinada çekilebilir. Böyle Bir Tura Katilmak Isteyen Olurmu Arkadaşlar, Ben Kabaca Yol Ve Maliyet Hesabi Yapip Bu Mesaji Güncelleyeceğim, Emin Olunki Katilan Için Mükemmel Bir Deneyim Olacak Bu, Karadenizin Engin Yeşilliği Ve Doğa Harikalari Arasinda Kaybolup Anadolunun Tozu Toprağina Bulandiktan Sonra Akdenizde Dünyayi Unutup Geri Döneceğiz.

Bize Katilmak Isteyipte Aklinda Farkli Alternatifleri Olan Arkadaşlar Düşünceleri Yazsinsanlar, Nihayi Bir Netleştirmeyle Bizede Yollara Düşmek Kalir, Tekrar Diyorum Katilan Bu Senesini Unutamaz...

sup_erman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erman Fırtın
    Bilişim
     Jinlun 150-5
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    gelemeyecek olmanın verdiği sıkıntıyı, gidenlerin ekleyecekleri resimlere bakmak umudu biraz olsun siliyor....

Çok keyifli bir yol tatili olacağına şüphe yok....
    Wild Child

rakursi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gülay bahar bayraktar
    raporlama uzmanı
     suzuki M800
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    tayfun adamı baştan çıkaran teklifler yapmaya utanmıyo musun sen:evil:

halduna daha emoka giderken söyledim , gel bu yaz tatilimizde bi karadeniz turu yapalım diye , o da bana olmaz dedi.
    çünkü her motorla dışarı çıktığımızda arızalanan bir RR var elimizde sağolsun.
    haldun ona güvenip çıkmak istemiyor.
    yoksa bizim de gönlümüzd yatardı böyle bir plan

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı rakursi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tayfun adamı baştan çıkaran teklifler yapmaya utanmıyo musun sen:evil:

halduna daha emoka giderken söyledim , gel bu yaz tatilimizde bi karadeniz turu yapalım diye , o da bana olmaz dedi.
    çünkü her motorla dışarı çıktığımızda arızalanan bir RR var elimizde sağolsun.
    haldun ona güvenip çıkmak istemiyor.
    yoksa bizim de gönlümüzd yatardı böyle bir plan
    Ya tırsarak yola çıkarsanız zaten yolda kalırsınız, bozulmaz sizin motor merak etme, nihayetinde 3 motor olacağız ve birlikten kuvvet doğar derler, adam gibi bakımdan geçirir düşeriz yollara, bu fırsat her zaman ele geçmez, bu hafta için buluşucaz zaten kandırırım ben sizi ;)

rakursi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gülay bahar bayraktar
    raporlama uzmanı
     suzuki M800
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya tırsarak yola çıkarsanız zaten yolda kalırsınız, bozulmaz sizin motor merak etme, nihayetinde 3 motor olacağız ve birlikten kuvvet doğar derler, adam gibi bakımdan geçirir düşeriz yollara, bu fırsat her zaman ele geçmez, bu hafta için buluşucaz zaten kandırırım ben sizi ;)
    BENİ KANDIRMANA GEREK YOK , BEN GEÇEN SENEDEN HAZIRIM
    SEN HALDUNA GÖZ KIRP , GERÇİ BEN SANA GÜVENİYORUM İKNA KABİLİYETİN KONUSUNDA , DİMİ DİMİ , YAPARSIN DİMİ :mrgreen:

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Haluk Altunbaş
    İngilizce Öğretmeni
     RR 250-9
     Adana
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    tayfuncum eğer temmuzun son cuması senin için müsaitsi ben o zaman çok daha rahat olacağım hatta o zaman akdenizdede sana eşlik edebilirim. Çok güzel olacak. Haydi arkadaşlar katılım bekliyoruz. En az 4 motor olalım istiyoruz. İzninizi ayarlayamıyabilirsiniz diye söylüyorum rotanın hepsine katılmazsınız da bir bölümüne katılabilirsiniz. hadi bakalım doğru patronların yanına izin istemeye....
    DON'T RUN YOUR FINGERS OVER MY BIKE AND I WON'T RUN OVER YOUR FINGERS

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Tayfun um zaptiyem gelirseniz sizi samsunda misafir ederim...
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

jashuaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Veysel TÜRKER
    ithalat
     RR DD250
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    tayfunum zabitim böyle bi uzun yol düşümcem motoru aldığımdan beri var bende. hele hele karadeniz olayını daha haft sonu emoktaki arkadaşlarlada konuştuk. teklifin benim arayıpta bulamadığım bişey ama tarhi olarak uymuyo :( ben temmuzun son iki haftası izine çıkıyorum 30/31. hafta. (daha doğrusu firma olarak komple çıkıyoruz. bireysel çıksam sizin tarihe uydururdum) böyle bir gezi olur katılamazsam çoook yanarım çooook.
    Konu jashuaa tarafından (07.Temmuz.2008 Saat 15:59 ) değiştirilmiştir.
    Aşk iki kişiliktir, motosiklette öyle :mrgreen:

jashuaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Veysel TÜRKER
    ithalat
     RR DD250
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    tayfunum zabitim böyle bi uzun yol düşümcem motoru aldığımdan beri var bende. hele hele karadeniz olayını daha haft sonu emoktaki arkadaşlarlada konuştuk. teklifin benim arayıpta bulamadığım bişey ama tarhi olarak uymuyo :( ben temmuzun son iki haftası izine çıkıyorum 30/31. hafta. (daha doğrusu firma olarak komple çıkıyoruz. bireysel çıksam sizin tarihe uydururdum) böyle bir gezi olur katılamazsam çoook yanarım çooook.
    Aşk iki kişiliktir, motosiklette öyle :mrgreen:

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı jashuaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Külliyen tatilmi olarmış ya, bırak abi onlar çıksınlar sen tek çalış, sonra onlar çalışır biz gezeriz, hiçbir şansın yokmu ağustos için?

Sayfa 1 Toplam 29 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)