Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 20 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci ... 10181920
Toplam 195 adet sonuctan sayfa basi 191 ile 195 arasi kadar sonuc gösteriliyor

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı haski02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeş neler yazmışsın son satırlarda oyle at arabası diil buyaa okadarda diil motorunu seven veriri parayı alır orjinalini
    koskoca ford taunus at arabası mı senin o polyester dediğin şey cam elyafa sürdügün kimyasalın adı zaten. motorunu sevmek ayrı bilerekten 100 lira verip "üflenmek" ayrı :mrgreen:
    At avrat silah

haski02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hasan kurban
    aşçı
     regal raptor dd250e 9b
     manisa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı falldown Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    koskoca ford taunus at arabası mı senin o polyester dediğin şey cam elyafa sürdügün kimyasalın adı zaten. motorunu sevmek ayrı bilerekten 100 lira verip "üflenmek" ayrı :mrgreen:
    polyester yada elyaftan bahsetmiyorum fordun tanponları zaten orjinalide oşekil... mukavva diip folyafalan demişsinde denin o dediklerini süper 52 ye bile yapmam yanii birazz mantıklı olalım

synapse333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hsyn slvi
    öğrenci
     Regal Raptor dd250 e9b
     mersin
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 2
    arkadaşlar yeni konu nerden açılıyor bulamadım, burdan yazmaya çalışacam, benim ufak bir sorunum var 250 e9b modelinin arka dişlisini daha küçük bir dişli ile değiştirmek istiyorum, orjinali zannedersem 34 diş ben 32 diş takmayı düşünüyorum, böylece hem yakıt hem titreşimi azaltmayı düşünyrum, bu konuda fikri olan arkadaşlar paylaşabilirse sevinirim, olumlu olumsuz durumlarla karşılaşabilrim, (çekiş düşmesi dışında) ve bu dişliyi nerden temin edebilirim, cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı haski02 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    polyester yada elyaftan bahsetmiyorum fordun tanponları zaten orjinalide oşekil... mukavva diip folyafalan demişsinde denin o dediklerini süper 52 ye bile yapmam yanii birazz mantıklı olalım
    şoparmak isteyen olursa dedim bende mukavva olayına :mrgreen: ayrıca altımızdakiler 25 milyarlık cruiselar deiller mantıklı olalım
    bu arada süper52diyince baktım nerden olduğuna manisamış. eylülün son haftası ordaydım acayip fazla cup vardı şehir merkezi olmasına rağmen. cuplarıda motordan sayarsakki ben sayıyıom iki teker olsunda çamurdan olsun :D takdir ettim walla motor kültürü acayip gelişmiş. cup mu denio tamda emin deilim ama yeni nesil mobilet tarzı motorlar işte... bi daha yolum düşerse haberleşelim tanışalım kesin...
    At avrat silah

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı synapse333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yeni konu nerden açılıyor bulamadım, burdan yazmaya çalışacam, benim ufak bir sorunum var 250 e9b modelinin arka dişlisini daha küçük bir dişli ile değiştirmek istiyorum, orjinali zannedersem 34 diş ben 32 diş takmayı düşünüyorum, böylece hem yakıt hem titreşimi azaltmayı düşünyrum, bu konuda fikri olan arkadaşlar paylaşabilirse sevinirim, olumlu olumsuz durumlarla karşılaşabilrim, (çekiş düşmesi dışında) ve bu dişliyi nerden temin edebilirim, cevaplayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

arkadaşım yukrda anasayfa nın yanında forum a tıkla ordanda herhangi bi konuya tıkla sonra yukarda yeni konu diye tuş çıkar. ordan açabilirsin.öteki türlü bu başlık altında hem konu kaybolur gider cevabını tam alamasın hemde senden sonra faydalanmak isteyenler bulamamış olur.
    örnek: forum / raptorriders / faydalı bilgiler / yeni konu

mantıken arka dişli çark çapı küçüldüğünde yokuş yukarı veya yüklü iken düşük viteste olmana ragmen şanzıman dişlisine daha çok yük binicek zorlancaktır. olumlu yönü ise düz yolda motor bilmemkaç bin devirdenken eski çapa göre arka tekerin daha fazla döneceğinden max hızın artmış olacaktır diye düşünüyorum. tabi uygulamaya gelince :mrgreen:. yanlışım varsa düzeltin.
    At avrat silah

Sayfa 20 Toplam 20 Sayfadan BirinciBirinci ... 10181920

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)