Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

dilek kocatepe
    öğrenci:)
     yok
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı kaanka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sapa sağlam adam yawww bişeyi yokmuş...
    aman diyoruz o zaman bu son olsun inşallah...
    Elmas evrendeki en sert maddedir,var olan hiçbirşey 1 elması çizemez,bir başka elmas dışında...

bilgihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilgihan
    ihracat
     mondial 100 nt turkuaz
     Istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    5
    Motor tutkunu dostlar

Kenan Sofuoğlu gibi ,Türkiye yi şampiyonluklarla,rekorlarla temsil eden biri hakkında Tv kanallarında haber aramak beni inanılmaz derece de üzüyor..3. Dünya ülkeleri gibi bir futbol tutturmuş gidiyoruz..Bu şampiyon hakkında her yaışından sonra haber yapılması normalimiz olmalı..Bu adam konuşulmalı...Ama bu adam,kendi ülkesindeki pistte antreman bile yapamıyor...hadi motor tutkunu olmayanları anlarım ama bizler bu gence destek olmalıyız..

Hepinizden hiç olmazsa Kenan'nın resmi sitesine kayıt yapmanızı ve oradaki bir avuç dostla ona destek geleceğini umuyorum..

Sağlıcakla kalın...
    Bilgihan YILDIZ..1970

FREE YOUR MIND !...
    0 Rh (+)

kıvılcım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kıvılcım
    Serbest Meslek
     regal bmw
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    16
    Alıntı bilgihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motor tutkunu dostlar

Kenan Sofuoğlu gibi ,Türkiye yi şampiyonluklarla,rekorlarla temsil eden biri hakkında Tv kanallarında haber aramak beni inanılmaz derece de üzüyor..3. Dünya ülkeleri gibi bir futbol tutturmuş gidiyoruz..Bu şampiyon hakkında her yaışından sonra haber yapılması normalimiz olmalı..Bu adam konuşulmalı...Ama bu adam,kendi ülkesindeki pistte antreman bile yapamıyor...hadi motor tutkunu olmayanları anlarım ama bizler bu gence destek olmalıyız..

Hepinizden hiç olmazsa Kenan'nın resmi sitesine kayıt yapmanızı ve oradaki bir avuç dostla ona destek geleceğini umuyorum..

Sağlıcakla kalın...
    kesinlikle katılıyorum kardeşim böyle degerli bir insanın bir haberi bu kadarmı dar tutulur bu nasıl bir zihniyettir anlamak elde degil sonrada diyorlar olimpiyatlarda hezimete ugradık diye bunların tek kafasındaki spor futbol geçen bir haber programında 12 yaşındaki kız 20 madalya sahibi olmuş tekvando dalında kız resmen sürünüyormuş şimdi gelinde sporda gelişme bekleyin

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)