Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 11 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu
Toplam 189 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

kaanka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper Kaan Ka...
    Bankacı
     Artık yok ;(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı gençer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alpercim gelmeyi düşünüyorum ama c.tesi günleri saat 2 de işten çıkıyorum. o saate kadar işler çoktan bitmiş olurmu, herkes dağılmış olurmu bilemiyorum ama eğer çok geç derseniz pazar direk darülacezede de görüşebiliriz. penim için program değiştirmenize gerek yok sadece benim 2:30 gibi gelmem sıkıntı yaratmazsa ordayım inşallah.
    Kardeşim tahminime göre bitmemiş olur . Daha alış veriş işi felanda olucak, bütün rötuşları o gün atıcaz o nedenler işler uzun sürer tahminimce. Yetişemsen bile çayımızı içmeye yetişirsin. Yangeyi de ufaklığı da al gel mutlaka....

Alper Kaan Ka...
    Bankacı
     Artık yok ;(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Arkadaşlar DARÜLACEZE ile yapılan son görüşmeler de yetkililer Pazar günü yapacağımız ziyaretin saatinin engeç 13,30'da orada olmamız gerektiği yönündedir.
    Bu nedenle engeç 12,30 civarlarında buluşma noktasında olmamız gerekmektedir.
    Şimdiden katılan veya gönülleri bizimle olan herkeze teşekkürler...

Filiz Demir Karakullukcu
    Finans
     Suzuki DL650 V-STROM
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı kaanka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar DARÜLACEZE ile yapılan son görüşmeler de yetkililer Pazar günü yapacağımız ziyaretin saatinin engeç 13,30'da orada olmamız gerektiği yönündedir.
    Bu nedenle engeç 12,30 civarlarında buluşma noktasında olmamız gerekmektedir.
    Şimdiden katılan veya gönülleri bizimle olan herkeze teşekkürler...
    Buluşma noktası neresi olacak? Bunu da bir netleştirelim.

dilek kocatepe
    öğrenci:)
     yok
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar o güne kalan eksikleri veya yapılması gereken detayları bıldırısenız sevınırım,alışverişe final sınavlarım dolayısıyla katılamadım ve bu yuzden mutsuzum yetişmek ıstedım ama geç olmuştu artık.sizi takıpteyim,resimler çok guzel yorulmuşsunuz ama degmiş gıbı duruyor.emek veren herkeze teşekkür edıyorum.
    c.tesi de son ıkı sınavımı atlatıp özgurum ,pazar gunu için sımdıden detay bıldırırsenız daha ıyı organıze olunur ve eksıkler planlanır dıye düşünüyorum.
    Elmas evrendeki en sert maddedir,var olan hiçbirşey 1 elması çizemez,bir başka elmas dışında...

Alper Kaan Ka...
    Bankacı
     Artık yok ;(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı shopar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar o güne kalan eksikleri veya yapılması gereken detayları bıldırısenız sevınırım,alışverişe final sınavlarım dolayısıyla katılamadım ve bu yuzden mutsuzum yetişmek ıstedım ama geç olmuştu artık.sizi takıpteyim,resimler çok guzel yorulmuşsunuz ama degmiş gıbı duruyor.emek veren herkeze teşekkür edıyorum.
    c.tesi de son ıkı sınavımı atlatıp özgurum ,pazar gunu için sımdıden detay bıldırırsenız daha ıyı organıze olunur ve eksıkler planlanır dıye düşünüyorum.
    Dilek bir arka sayfada ve bu sayfada birçok mesaj yazdım konu ile ilgili Cumartesi son rötuşlar atılıcak Pazar hareket edilecek tam olarak ne öğrenmek istediğini anlayamadım.

Alper Kaan Ka...
    Bankacı
     Artık yok ;(
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Arkadaşlar Darülaceze ziyaretimize çok az bir zaman kaldı biliyorsunuz, geçen hafta alışverişimizi tamamladık.
    Bu Cumartesi günü de bizim evde toplanıp alınan eşyalar hediye paketleri haline getirilecek, vakti olan, paket yapmak isteyen arkadaşlar Cumartesi 10.30'dan sonra gelebilirler.
    Evimiz Başakşehir Mah. Onurkent Sitesi İkitelli'de detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar 0535 363 76 93 telefonumdan ulaşabilirler.

Güncelleme....

dilek kocatepe
     yok
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Dilek bir arka sayfada ve bu sayfada birçok mesaj yazdım konu ile ilgili Cumartesi son rötuşlar atılıcak Pazar hareket edilecek tam olarak ne öğrenmek istediğini anlayamadım.
    c.tesı buluşma saatınızı erkene almanız dolayısıyla ve ben sınavdan çıkana kadar işin çogunu halletmenızden ötürü ne emek verebıldım nede katkıda bulundum,öğrenci katkısıda olsa,emeksız hazıra konmak huzursuz ettı,alamadıgınız eksık kalan birşeyler var ıse bende kalan ıkı gunde kendım bişey yapayım dedım sorum bu alpercım
    Elmas evrendeki en sert maddedir,var olan hiçbirşey 1 elması çizemez,bir başka elmas dışında...

Filiz Demir Karakullukcu
    Finans
     Suzuki DL650 V-STROM
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    c.tesı buluşma saatınızı erkene almanız dolayısıyla ve ben sınavdan çıkana kadar işin çogunu halletmenızden ötürü ne emek verebıldım nede katkıda bulundum,öğrenci katkısıda olsa,emeksız hazıra konmak huzursuz ettı,alamadıgınız eksık kalan birşeyler var ıse bende kalan ıkı gunde kendım bişey yapayım dedım sorum bu alpercım
    Dilek paketleme işinin çok erken biteceğini sanmıyorum.Herşey paket yapılacağı için C.tesi elimizde olması gerekiyor.Ama yine de işlerin varsa C.tesi gelemiyorsan, aldığımız malzemelerin yanında yiyecek malzemesi de gidecek (Sarma, börek gibi)
    Bunlara katkın olacaksa haberimiz olsun.

dilek kocatepe
     yok
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Filiz KAANKA... Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dilek paketleme işinin çok erken biteceğini sanmıyorum.Herşey paket yapılacağı için C.tesi elimizde olması gerekiyor.Ama yine de işlerin varsa C.tesi gelemiyorsan, aldığımız malzemelerin yanında yiyecek malzemesi de gidecek (Sarma, börek gibi)
    Bunlara katkın olacaksa haberimiz olsun.
    HEH YA BÖYLE İŞTE)
    C.TESİ 2 GIBI SON SINAVIMDAN ÇIKACAGIM,İŞİNİZ BİTMEDİYSE VE AKSILIK OLMAZ ISE MUTLAKA GELECEGIM AMA EN KÖTÜ İHTİMAL BIR TEPSİ BÖREK BENDEN)

Filiz Demir Karakullukcu
    Finans
     Suzuki DL650 V-STROM
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    HEH YA BÖYLE İŞTE)
    C.TESİ 2 GIBI SON SINAVIMDAN ÇIKACAGIM,İŞİNİZ BİTMEDİYSE VE AKSILIK OLMAZ ISE MUTLAKA GELECEGIM AMA EN KÖTÜ İHTİMAL BIR TEPSİ BÖREK BENDEN)
    Çok iyi olur. Temin edebilirsen biraz plastik bardak,çatal, tabak da olursa yanında daha da iyi olur.

Sayfa 11 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci ... 910111213 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)